Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS ĮSTATYMO PAKEITIMAI

Detaliau
2010-10-30 21:01 - 2010-10-30 21:03 #16364 nuo DefJam
mygun2big4u wrote:

O kas man gali atsakyti, koks daiktas vadinasi garso slopintuvu ir kodėl ne liepsnos slopintuvu. Kažkas pasakys, garso slopintuvas stipriai sumažina garsą, o kas pasakys kokia nustatyta garso sumažinimo riba? Jei mano liepsnos slopintuvas sumažins garsą 1 decibelu ar tai bus laikoma garso slopintuvu?
Taigi čia dar viena Ginklų ir šaudmenų įstatymo netobulybė.
Lygiai ir tai kokia kulka skaitosi ekspansyvi? Su duobute? o kodėl plokščiu priekiu be apvalkalo ar dalinai apvalkalinė kulka ne ekspansyvi? i gi taip pat ekspansuoa pataikius į minkštą kliūtį.
Žodžiu kliauzų pilna, ir okių išaiškinimų nėrą.

Kaip jau pats, gerb. Vaidai minėjote: Ginklų ir šaudmenų įstaymas nėra tobulas. Šiaip prisimenu net ir pats kažkada sakėte, jog net ir FMJ kulkos kažkiek ekspanduoja, tad NEekspansinių kuklų NĖRA. Kodėl ne garso slopintuvas ar ne liepsnos slopintuvas (Flash hider)? Matyt šiuo atveju įstatymų leidėjas nepatingėjo pasigilint (o gal kaip tik patingėjo?). Nes "duslintuvas" šiuo atžvilgiu yra universalesnis pavadinimas. Jis tiek liepsą , tiek garsą slopina šūvio atžvilgiu.
Redaguota: 2010-10-30 21:03 - DefJam.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-10-30 20:21 #16363 nuo mygun2big4u
O kas man gali atsakyti, koks daiktas vadinasi garso slopintuvu ir kodėl ne liepsnos slopintuvu. Kažkas pasakys, garso slopintuvas stipriai sumažina garsą, o kas pasakys kokia nustatyta garso sumažinimo riba? Jei mano liepsnos slopintuvas sumažins garsą 1 decibelu ar tai bus laikoma garso slopintuvu?
Taigi čia dar viena Ginklų ir šaudmenų įstatymo netobulybė.
Lygiai ir tai kokia kulka skaitosi ekspansyvi? Su duobute? o kodėl plokščiu priekiu be apvalkalo ar dalinai apvalkalinė kulka ne ekspansyvi? i gi taip pat ekspansuoa pataikius į minkštą kliūtį.
Žodžiu kliauzų pilna, ir okių išaiškinimų nėrą.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-10-30 20:00 - 2010-10-30 20:05 #16362 nuo DefJam
Rutkis wrote:

jusu diskusija labai gerai atspindi pateiktame siuzete by Harty Poter - zero.
cia sportas ir NIEKO BENDRO SU 'DUSLINTUVAIS' NETURIM...
Del papildomu klausimu prasome kreiptis: . SEMINARAS IPSC ŠAUDYMO NAUJOKAMS 2010-11-06
i visus klausimus man seniai yra atsakyta. Aš nevaidinu "terminatoriaus", tačiau man nereikia į nieką atsakinėt, aš tą pradiniokų seminarą jau senų senovėje esu praėjęs, man tik nesurantama, KO JŪS TAIP REAGUOJAT Į ELEMENTARIĄ DISKUSIJĄ APIE GINKLŲ IR ŠAUDMENŲ KONTROLĖS REGLAMENTAVIMĄ?? Lyg tai liberalizmavimas būtų kažkas košmariško. /sad

Redaguota: 2010-10-30 20:05 - DefJam.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-10-30 19:44 #16361 nuo mygun2big4u
Vaikai /grandpa gyvenkime draugiškai /specs
/hot

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-10-30 15:12 #16355 nuo DefJam
Rutkis wrote:

jusu diskusija labai gerai atspindi pateiktame siuzete by Harty Poter - zero.
cia sportas ir NIEKO BENDRO SU 'DUSLINTUVAIS' NETURIM...
Del papildomu klausimu prasome kreiptis: . SEMINARAS IPSC ŠAUDYMO NAUJOKAMS 2010-11-06
i visus klausimus atsakysim

Tai jei čia sportas tai jau draudžiama kitomis temomis padiskutuot? Be to, čia yra skyrelis "Teisiniai klausimai" todėl manau galima diskutuot betkokiais klausimais susijusiais su ginklų ir šaudmenų reglamentavimu.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-10-30 07:17 #16353 nuo mygun2big4u
Dziaukimes kad is viso turime toki istatyma koks yra, prisiinkim koks buvo pries 15 metu, koki turi musu artimiausi kaimynai rusai, baltarusiai. O kad jis netobulas tai cia kita kalba. Duslintuvo ir as noreciau, bet nesuku labai del to galvos, nera pirmo butinumo daiktas.
Man tai juoka kelia lazaeriniu taikikliu draudimas, nors man jo visiskai nereikia. Kazkas kas nesaudes matyt filmu prisiziurejo ir nusprende uzdrausti :)
Arba taikiklis su naktiniu matymu priskirtas A kategorijos ginklams, argi tai tolygu automatiniam ginklai, nors naktinio matymo prietaisu ziureti per taikikli niekas nedraudzia :)
O koki juoka kelia draudimas tureti ekspansines kulkas, lyg jos pacios vienos kelia koki nors pavoju. Metalistas saudykloje prisirinko tokiu kulku pridavimui i metalo supirktuve tai ji reikia butinai sodinti :)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz