Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Nusipirkau HK P30

Detaliau
2009-10-12 17:37 #11601 nuo Alibaba
Replied by Alibaba on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Lygiai taip pat rinkausi ginkla 4 men., tik tarp Walther P99 ir H&K p30. Walther taip pat labai gerai limpa prie rankos, bet kiek perskaiciau visokiausiu straipsniu ir atsiliepimu, visgi apsistojau ties p30 ir labai dziaugiuosiu bei sveikinu Jus su geru pirkiniu. Siaip man jokiu problemu nera, gal kiek uzknisa kartais stabilizatoriaus barskesiukas, nors visai nekreipiu demesio, o ir kad isgirst, tai specialiai pakratyt reikia. Maghtec tipo sovinius gali naudoti drasiai, aisku valgys jis ir Barnaul, bet labiau apsines ginklas, o ir patikimumas ne toks. Mano biciuliui po simto suviu du soviniai Barnaul neisove, o mano 100 - 150 suviu atlaiko per karta be jokiu problemu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-12 15:54 #11597 nuo Stingas
Replied by Stingas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Kiek man teko girdėti ir skaityti atsiliepimų, vien teigiami. kiek teko su juo šaudyti - vienas malonumas. veikia be priekaištų, tiksliai, kaip šveicariškas laikrodis :) ir pats apie jį galvojau, kol ant Taurus'o neužsiroviau. Sveikinu su puikiu pirkiniu!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-12 14:09 #11594 nuo Sartas
Replied by Sartas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Voldemort rašė:

Buonaventura rašė:

...dešinioji spynos numetimo svirtelė kažkaip "atsipalaidavo" ir kratant ginklą klebetuoja, skleisdama metalinį barškesį. Tikiu, kad šaudymui tai neturi įtakos, bet kažkaip nevokiškai barška... Kas nors iš HK turėtojų susidūrė su tuo? Gal kokį varžtą reikia pasukti?

...Su tuo teks susitaikyti ir tiek. Nieko padaryti nepavyks.


Na man šis "nevokiškas barškesys" irgi labai nepatiko, tai aš šią problemėlę išsprendžiau labai paprastai-prie svirtelės vidinės pusės galinės dalies priklijavau mažytę ploną juostelę gumos...ir barškesių neliko...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-11 17:06 #11574 nuo Rolandas
Replied by Rolandas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Buonaventura rašė:

Norėjau pasiteirauti apie šovinius. Šaudau su Magtechu. LGFe žmogus nuoširdžiai patarė, kad HK puikiai valgo ir Barnaulą. Skaičiau postus apie šovinius, bet norėčiau sužinoti štai ką: ar prastesni šoviniai (Barnaul ir Wolf) KENKIA ginklui (kas yra nepriimtina), ar jie dėl jų tiesiog ginklas užsiteršia (mano galva, tai nieko baisaus - galima ir pavalyti).

Apie tai diskutuota daugiau nei pakankamai ČIA

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-09 18:16 #11552 nuo Prof. Sneipas
Replied by Prof. Sneipas on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Buonaventura rašė:

Aišku, kažkas vistiek turi būti ir ne visai taip. Pavyzdžiui, dešinioji spynos numetimo svirtelė kažkaip "atsipalaidavo" ir kratant ginklą klebetuoja, skleisdama metalinį barškesį. Tikiu, kad šaudymui tai neturi įtakos, bet kažkaip nevokiškai barška... Kas nors iš HK turėtojų susidūrė su tuo? Gal kokį varžtą reikia pasukti?


Skaičiau apie šią problemą. Amerikiečiai rašė. Tai ,,2000'' serijos problema. Su tuo teks susitaikyti ir tiek. Nieko padaryti nepavyks.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-10-09 16:44 #11548 nuo Buonaventura
Replied by Buonaventura on topic Ats:Nusipirkau HK P30
Dėkui visiems už sveikinimus ir palinkėjimus. Sorry, jei vardo neprisiminiau - daugiau bendrausim, tikrai įsiminsiu/024.
Buvau pašaudyti su savo HK P30. Sužavėtas. Palyginimui dar pašaudžiau su G19 ir WP99 - nesigailiu pasirinkęs Hecklerį. Aišku, kažkas vistiek turi būti ir ne visai taip. Pavyzdžiui, dešinioji spynos numetimo svirtelė kažkaip "atsipalaidavo" ir kratant ginklą klebetuoja, skleisdama metalinį barškesį. Tikiu, kad šaudymui tai neturi įtakos, bet kažkaip nevokiškai barška... Kas nors iš HK turėtojų susidūrė su tuo? Gal kokį varžtą reikia pasukti?
Norėjau pasiteirauti apie šovinius. Šaudau su Magtechu. LGFe žmogus nuoširdžiai patarė, kad HK puikiai valgo ir Barnaulą. Skaičiau postus apie šovinius, bet norėčiau sužinoti štai ką: ar prastesni šoviniai (Barnaul ir Wolf) KENKIA ginklui (kas yra nepriimtina), ar jie dėl jų tiesiog ginklas užsiteršia (mano galva, tai nieko baisaus - galima ir pavalyti).

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz