Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Mano TT

Detaliau
2010-04-17 22:19 #14190 nuo Tankistas
Atsakė Tankistas temoje Re:Mano TT
Dar PM saugesnis. Jei tarkim milicininkas prieš operaciją nori laikyti ginklą su šoviniu vamzdyje, tai TT turi laikyti su atlaužtu gaiduku arba prieš šaunant gaiduką turi atlaužt. Tuo tarpu PM įvaręs šovinį į šovinio lizdą, įjungiant saugiklį gaidukas saugiai grąžinamas ir prieš šūvį gaiduko nereikia atlaužinėti.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-04-17 20:08 #14188 nuo arte
Atsakė arte temoje Re:Mano TT
Makarovas yra patikimesnis ir jo stabdymo efektas geresnis, nors ir pramusamoji galia mazesne

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-04-17 18:14 #14186 nuo kindunos
Atsakė kindunos temoje Re:Mano TT
Dekui Arui uz nuomone ir faktus.
Beje, butu idomu suzinot, kodel TSRS strukturose ji pakeite Makarovu. Gal del tos pacios pramusamosios galios specifikos, kad, pareigunui panaudojus ginkla, nenukentetu pasaliniai asmenys?

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-04-17 17:55 #14185 nuo Aras
Atsakė Aras temoje Re:Mano TT
Tai yra super daiktas ir kolekcijoj jį turėt bei dar pašaudyt savo malonumui yra cool, tačiau saugumo atžvilgiu jis tikrai yra nesaugus - ir gali numetus savaime iššauti, ir pramušamoji galia bei skvarba yra per didelės kasdieniam nešiojimui ir, neduokdie, savigynai..... Šį ginklą vis dar mėgsta Rusijos ir Honkongo nusikaltėliai, dėl to, kad šarvuotas liemenes kala kiaurai be problemų. O po to, kai pasidomėjau internete ir pašnekėjau su tais, kurie šaudė su originaliais rusiškais šoviniais ir su tais, kuriuos dabar LGF parduoda (čekiški), tai čekiški yra gerokai galingesni už sovietinius (ką byloja ir fizikiniai šovinių parametrai)... Taip, kad šitas ginklas tinka labiau karo atveju, nors jį ir pastoviai karo metu reikėdavo valyti ir tepti, kitaip strigdavo, tačiau kad jis subyrės, tai, manau, yra nesąmonė (aišku, dar ir nuo būklės priklauso, bet šitas nuotraukoj, atrodo, kare tikrai nedalyvavo, matyt, sandėliuose užsigulėjo). /tiphat

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-04-17 17:21 - 2010-04-17 17:29 #14184 nuo kindunos
Atsakė kindunos temoje Re:Mano TT
Priedai:
Redaguota: 2010-04-17 17:29 - kindunos.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2010-04-17 17:20 #14183 nuo kindunos
Mano TT sukurta kindunos
Sveiki, cia mano "zaisliukas", tik toli grazu ne naujas, o originalus 1943 m. TSRS gamybos TT. Man asmeniskai labai patinkantis ginklas: plonas, dailus, o ir savo "balsu" saudykloj issiskiria is "devintuskiu". Kiek teko saudyt, tai tikrai nenuvyle. Taiklus, saudziau tiek as, tiek instruktorius ir jokiu nusiskundimu neturejo. Taip, kad teiginys, kaip kazkas kitoj temoj postino, kad sis senukas frontininkas saudant gali subyreti i gabalus, yra visiska nesamone. Aisku ne saudymo treniruotems as ji pirkau, o gerai isvalytu ir suteptu kartais pasigrozet :) vienu zodziu ginklas geras ir su istorija :)

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz