Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Ats:Nauja tema 2008-01-31 12:40 #1977

• VVV
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Žinutės: 105
  • Gauta padėkų: 0
Harry Potter rašė:

Nesu as kolekcionierius, tai man ir siu dienu gamybos tiks:) Dabar noriu tik salmo, bet, jei taip sakai del uniformos, reiks pasidomet - puikus Hugo Boss darbasB)

www.lostbattalions.com/

Is cia gali apsirengt geriau nei pas Juoza Staskeviciu![/quote]

Puikus saitas! Aciu;)

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Ats:Nauja tema 2008-01-31 11:17 #1973

Nesu as kolekcionierius, tai man ir siu dienu gamybos tiks:) Dabar noriu tik salmo, bet, jei taip sakai del uniformos, reiks pasidomet - puikus Hugo Boss darbasB)[/quote]

www.lostbattalions.com/

Is cia gali apsirengt geriau nei pas Juoza Staskeviciu!

Ats:Nauja tema 2008-01-31 11:12 #1972

• VVV
  • Senior Member
  • Senior Member
amateur rašė:

Tas tolumoi originalas su daug islikusiu fragmentu viduje (taigi neparduodamas). Zalias-siu dienu gamybos isigyjamas labai paprastai.
Kaina apie 250-300 lt. (nepamenu tiksliai reiktu patikslint). Skiriamuosius zenklus ant salmu pagal kataloga tektu piesti paciam.
Beje jei domiesi tais dalykais dabar galima ir visa uniforma ir ekipiruote sukomplektuoti.

Nesu as kolekcionierius, tai man ir siu dienu gamybos tiks:) Dabar noriu tik salmo, bet, jei taip sakai del uniformos, reiks pasidomet - puikus Hugo Boss darbasB)

Ats:Nauja tema 2008-01-31 10:35 #1971

Tas tolumoi originalas su daug islikusiu fragmentu viduje (taigi neparduodamas). Zalias-siu dienu gamybos isigyjamas labai paprastai.
Kaina apie 250-300 lt. (nepamenu tiksliai reiktu patikslint). Skiriamuosius zenklus ant salmu pagal kataloga tektu piesti paciam.
Beje jei domiesi tais dalykais dabar galima ir visa uniforma ir ekipiruote sukomplektuoti.
IN GUN WE TRUST....

Ats:Nauja tema 2008-01-31 10:31 #1970

Antifrizas rašė:

amateur rašė:

Cia mano skolintas zaisliukas...bet tai pats idomiausias zaislas kuri turejau gyvenime. MG-34

Zaislas geras, bet gaila, kad tai "ne mano zaisliukas":) "Netycia" pastebejau pora SS salmu pas tamsta. Labai noreciau vieno:blush: Jei neparduodi, tai gal patartum is kur gauti

Parudyjes SS salmas, su matomu ID kainuoja apie 800 - 900 Eur jei ka. MG43 kulkosvaidis, kainuoja apie 1200-5000 Eur, priklausomai nuo stovio. Beje, nei ten SS salmai nei ka.

Ats:Nauja tema 2008-01-31 10:16 #1967

• VVV
  • Senior Member
  • Senior Member
amateur rašė:

Cia mano skolintas zaisliukas...bet tai pats idomiausias zaislas kuri turejau gyvenime. MG-34

Zaislas geras, bet gaila, kad tai "ne mano zaisliukas":) "Netycia" pastebejau pora SS salmu pas tamsta. Labai noreciau vieno:blush: Jei neparduodi, tai gal patartum is kur gauti

Ats:Nauja tema \"Mano žaisliukas\" 2008-01-31 10:08 #1965

Na prikibot...netycia tie shoviniai ne tuo galu uzsidejo...ant virsaus beje:evil:
IN GUN WE TRUST....

Ats:Nauja tema 2008-01-31 09:38 #1962

Harry Potter rašė:

amateur rašė:

Klausyk zioma, jis pas tave sportui ar savyginai?

Cia tuoj tokiais tempais skolintus Abramsus ir Mig'us prades det! :whistle:

Tik kazkaip keistai ta juosta ten, ydomu gal ten koks sovinio apvertimo mechanizmas itaisytas B)

Ats:Nauja tema 2008-01-31 09:36 #1961

Gal reiketu ideja Tanfoglijui parduoti?;)

Ats:Nauja tema 2008-01-31 09:32 #1958

bulletproof rašė:

Man tai labiausiai Vaido patiko, varztu kiekis ispudi paliko. Tik idomu kada jis isuks dar tris varztus kurie fiksuoja varztus fiksuojancius varztus laikancius kronsteina su locktite'u :)

Ir man tie varžtai labiausiai patinka :P Iš tikrųjų tie viršutiniai varžtai atlieka dvigubą paskirtį: neleidžia atsisukti pagrindiniams varžtams, kurie po jais yra, o antra vertus jų skylės įsriegtos kiaurai per kronšteiną ir rėmą, kad nebūtų jokio laisvumo, kad nei kiek nepasislinktų kronšteinas. Greičiau varžtas nuluž nei pasislinks. :woohoo: