Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Nauja tema "Mano žaisliukas"

Detaliau
2008-02-02 11:21 #2055 nuo bulletproof
Replied by bulletproof on topic Ats:Nauja tema
Beje Armijai ir Civiliams taip pat turi vokisku salmu kopiju, bei kitokiu rusisku, cekisku originalu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2008-01-31 12:40 #1977 nuo
Replied by on topic Ats:Nauja tema
Harry Potter rašė:

Nesu as kolekcionierius, tai man ir siu dienu gamybos tiks:) Dabar noriu tik salmo, bet, jei taip sakai del uniformos, reiks pasidomet - puikus Hugo Boss darbasB)


www.lostbattalions.com/

Is cia gali apsirengt geriau nei pas Juoza Staskeviciu![/quote]

Puikus saitas! Aciu;)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-31 11:17 #1973 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Ats:Nauja tema
Nesu as kolekcionierius, tai man ir siu dienu gamybos tiks:) Dabar noriu tik salmo, bet, jei taip sakai del uniformos, reiks pasidomet - puikus Hugo Boss darbasB)[/quote]

www.lostbattalions.com/

Is cia gali apsirengt geriau nei pas Juoza Staskeviciu!

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  •  avataras
  • Lankytojas
  • Lankytojas
2008-01-31 11:12 #1972 nuo
Replied by on topic Ats:Nauja tema
amateur rašė:

Tas tolumoi originalas su daug islikusiu fragmentu viduje (taigi neparduodamas). Zalias-siu dienu gamybos isigyjamas labai paprastai.
Kaina apie 250-300 lt. (nepamenu tiksliai reiktu patikslint). Skiriamuosius zenklus ant salmu pagal kataloga tektu piesti paciam.
Beje jei domiesi tais dalykais dabar galima ir visa uniforma ir ekipiruote sukomplektuoti.



Nesu as kolekcionierius, tai man ir siu dienu gamybos tiks:) Dabar noriu tik salmo, bet, jei taip sakai del uniformos, reiks pasidomet - puikus Hugo Boss darbasB)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-31 10:35 #1971 nuo amateur
Replied by amateur on topic Ats:Nauja tema
Tas tolumoi originalas su daug islikusiu fragmentu viduje (taigi neparduodamas). Zalias-siu dienu gamybos isigyjamas labai paprastai.
Kaina apie 250-300 lt. (nepamenu tiksliai reiktu patikslint). Skiriamuosius zenklus ant salmu pagal kataloga tektu piesti paciam.
Beje jei domiesi tais dalykais dabar galima ir visa uniforma ir ekipiruote sukomplektuoti.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-31 10:31 #1970 nuo Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Ats:Nauja tema
Antifrizas rašė:

amateur rašė:

Cia mano skolintas zaisliukas...bet tai pats idomiausias zaislas kuri turejau gyvenime. MG-34

Zaislas geras, bet gaila, kad tai "ne mano zaisliukas":) "Netycia" pastebejau pora SS salmu pas tamsta. Labai noreciau vieno:blush: Jei neparduodi, tai gal patartum is kur gauti


Parudyjes SS salmas, su matomu ID kainuoja apie 800 - 900 Eur jei ka. MG43 kulkosvaidis, kainuoja apie 1200-5000 Eur, priklausomai nuo stovio. Beje, nei ten SS salmai nei ka.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz