Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Nauja tema "Mano žaisliukas"

Detaliau
2014-11-06 12:36 - 2014-11-06 12:37 #24642 nuo Detomaso
pagal tavo nuoroda manau tavo poreikius pilnai tenkintu sig516 patrol, kuri atveza LGF + kaina tikrai gera
Last edit: 2014-11-06 12:37 by Detomaso.
The following user(s) said Thank You: rba

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-11-06 12:23 #24641 nuo rba
Replied by rba on topic Nauja tema "Mano žaisliukas"
Ačiū už išsamia info "PartySan" ir "Antonis".

Aš konkrečiai susižavėjas esu šiuo žaisliuku :

www.proarms-armory.com/en/parmk3/design.html

Susisiekiau su jo gamintoju.. Paklausiau ar siunčia į Lietuvą. Atsakymą cituoju :

-Hi,

I am sorry but we do not sell to enduser. Do you know a weapon dealer in your country?

May you can contact him and he should ask us.

Iš gauto atsakymo suprantu belieka susirasti Lietuvoje tarpininkus , šiuo atveju ginklu parduotuvę kuri apsiimtu šį procesą atlikti ir procesas galimas.

Klausimas kuri ginklu parduotuve apsiimtu. Ar žinote kurią nors vieną.


Klausimas "PartySan" :
Minejai ginklu parduotuvę <<Baltic Arms>> Ar jie pardavinėja ir "accesories" AR15 .
Na jei nesigautu su Čeku gamintoju tuomet reiktu Lietuvoje vietoje žiūreti. Noretusi "Lower Receiver" tiuninguoti truputi...

Klausimas visiems :
Anadien radau Lietuvoje mažai žinoma firmą Thunder Armory. Stai nuoroda :

www.facebook.com/ThunderArmory

Ar apie ją ka nors žinote? Man susidarė įspūdis kad vyrukai žinosavo darbą. Galvoju gal į juos kreiptis dėl spec sukomplektavimo.
Laukiu Jūsų nuomonių.

Best Regards
Ramunas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-11-06 11:39 - 2014-11-06 11:40 #24640 nuo Antonis
Perkant ginkla is Vokietijos nereikia niekur vaziuoti. Perkant koki nors Glock ar CZ tai aisku geriausia kreiptis i Ginklu fonda. Bet jei nori ka nors idomesnio, kodel ne ?
Beje, esu pirkes , Kaune parduotuveje pora Sako karabinu, po apmokejimo laukiau puse metu kol atsiunte gamintojas. Oksalyje taip pat sautuvo laukiau puse metu.
Zinoma gali is vitrinos nusipirkti, bet jei turi koki nors pageidavima, ( Kalibras , buoze ir t.t. )tai ir lauki.
As iz ussienio ( Vokietijos , USA, ) esu parsisiuntes keleta ginklu, ipratau, taip ir toliau darysiu kai man prireiks kokio nors ginklo.
Beje, Ginklu Fondas daznai netarpininkauja jei nori isigyti koki nors idomesni ginkla.
Pavyzdziui nepadejo man nusipirkti paprasciausio Springfield, Kimber ir t.t....
Last edit: 2014-11-06 11:40 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-11-06 08:05 - 2014-11-06 11:11 #24639 nuo PartySan

rba parašė: Sveiki,
Gal galite pasakyti kaip atsisiuntet ginkla. Ar Lietuvoje per tarpininkus ar tiesiogiai.
Placiau prasom.
Ieskau kaip nusipirkti is uzsienio ir matau kad nelengva Lietuvoje.


Pirkau iš Baltic Arms, LPŠSF nariams taiko gerą nuolaidą, pirkom 2, dar 2 turėjo likt.

Eksperimentuot su parsisiuntimais, net minčių neturėjau, nes po gautos iš "Tomukaz" procedūros aprašymo visi norai "atšipo". Žemiau pridedu jo instrukciją ką reikia atlikt norint įsivežt ginklą (šiuo atveju pistoleto iš Estijos, bet tikiuosi, kad procedūra panaši):
- gauni ginklo duomenis, eini į leidimų skyrių, gauni leidimą išankstiniam ginklo įvežimui;
- susimoki pinigus siuntėjui ir jam nusiunti savo asm. dokumentus bei leidimą (skan. kopiją), siuntėjas padaro leidimą įsivežt ginklą;
- važiuoji pas pardavėją ir keliauji į tos šalies policija su pardavėju, pildai dokumentus, pasiimi ginklą ir varai namo;
- grįžęs, berods 5-10 d. laikotarpyje registruoji ginklą, neši prišaudyt ir gauni leidimą (detaliau papasakos leidimų skyrius)

Manu, kad siųstis galima tik: jei turi laisvo laiko, siuntiesi tiesiai iš gamintojo (ir tai ne faktas, kad pas dilerius nebus pigiau ), gamintojo kaina turi būt tokia, kad "sutaupymo" suma bus ženkliai didesnė nei gali uždirbt per siuntimui išleistą laiką + kelionės, registracijos išlaidos.
;)
Pagarbiai,
Ž.S.
Last edit: 2014-11-06 11:11 by PartySan.
The following user(s) said Thank You: rba

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-11-05 18:52 #24638 nuo rba
Replied by rba on topic Nauja tema "Mano žaisliukas"
Sveiki,
Gal galite pasakyti kaip atsisiuntet ginkla. Ar Lietuvoje per tarpininkus ar tiesiogiai.
Placiau prasom.
Ieskau kaip nusipirkti is uzsienio ir matau kad nelengva Lietuvoje.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-11-04 00:08 #24630 nuo mygun2big4u
Ne labai ką yra tobulinti. Tik dėl malonumo, o dėl gerumo viskas jame gerai. Turiu tokį todėl iš patirties ir sakau
The following user(s) said Thank You: PartySan

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz