Sveiki, Svečias
Prisijungimo vardas: Slaptažodis: Prisiminti mane

TEMA:

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-06 12:23 #24641

• rba
  • rba avataras
  • New Member
  • New Member
  • Žinutės: 35
  • Gauta padėkų: 3
Ačiū už išsamia info "PartySan" ir "Antonis".

Aš konkrečiai susižavėjas esu šiuo žaisliuku :

www.proarms-armory.com/en/parmk3/design.html

Susisiekiau su jo gamintoju.. Paklausiau ar siunčia į Lietuvą. Atsakymą cituoju :

-Hi,

I am sorry but we do not sell to enduser. Do you know a weapon dealer in your country?

May you can contact him and he should ask us.

Iš gauto atsakymo suprantu belieka susirasti Lietuvoje tarpininkus , šiuo atveju ginklu parduotuvę kuri apsiimtu šį procesą atlikti ir procesas galimas.

Klausimas kuri ginklu parduotuve apsiimtu. Ar žinote kurią nors vieną.

Klausimas "PartySan" :
Minejai ginklu parduotuvę <<Baltic Arms>> Ar jie pardavinėja ir "accesories" AR15 .
Na jei nesigautu su Čeku gamintoju tuomet reiktu Lietuvoje vietoje žiūreti. Noretusi "Lower Receiver" tiuninguoti truputi...

Klausimas visiems :
Anadien radau Lietuvoje mažai žinoma firmą Thunder Armory. Stai nuoroda :

www.facebook.com/ThunderArmory

Ar apie ją ka nors žinote? Man susidarė įspūdis kad vyrukai žinosavo darbą. Galvoju gal į juos kreiptis dėl spec sukomplektavimo.
Laukiu Jūsų nuomonių.

Best Regards
Ramunas

Please Prisijungti or Sukurti sąskaitą to join the conversation.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-06 11:39 #24640

Perkant ginkla is Vokietijos nereikia niekur vaziuoti. Perkant koki nors Glock ar CZ tai aisku geriausia kreiptis i Ginklu fonda. Bet jei nori ka nors idomesnio, kodel ne ?
Beje, esu pirkes , Kaune parduotuveje pora Sako karabinu, po apmokejimo laukiau puse metu kol atsiunte gamintojas. Oksalyje taip pat sautuvo laukiau puse metu.
Zinoma gali is vitrinos nusipirkti, bet jei turi koki nors pageidavima, ( Kalibras , buoze ir t.t. )tai ir lauki.
As iz ussienio ( Vokietijos , USA, ) esu parsisiuntes keleta ginklu, ipratau, taip ir toliau darysiu kai man prireiks kokio nors ginklo.
Beje, Ginklu Fondas daznai netarpininkauja jei nori isigyti koki nors idomesni ginkla.
Pavyzdziui nepadejo man nusipirkti paprasciausio Springfield, Kimber ir t.t....

Last edit: nuo Antonis.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-06 08:05 #24639

Sveiki,
Gal galite pasakyti kaip atsisiuntet ginkla. Ar Lietuvoje per tarpininkus ar tiesiogiai.
Placiau prasom.
Ieskau kaip nusipirkti is uzsienio ir matau kad nelengva Lietuvoje.

Pirkau iš Baltic Arms, LPŠSF nariams taiko gerą nuolaidą, pirkom 2, dar 2 turėjo likt.

Eksperimentuot su parsisiuntimais, net minčių neturėjau, nes po gautos iš "Tomukaz" procedūros aprašymo visi norai "atšipo". Žemiau pridedu jo instrukciją ką reikia atlikt norint įsivežt ginklą (šiuo atveju pistoleto iš Estijos, bet tikiuosi, kad procedūra panaši):
- gauni ginklo duomenis, eini į leidimų skyrių, gauni leidimą išankstiniam ginklo įvežimui;
- susimoki pinigus siuntėjui ir jam nusiunti savo asm. dokumentus bei leidimą (skan. kopiją), siuntėjas padaro leidimą įsivežt ginklą;
- važiuoji pas pardavėją ir keliauji į tos šalies policija su pardavėju, pildai dokumentus, pasiimi ginklą ir varai namo;
- grįžęs, berods 5-10 d. laikotarpyje registruoji ginklą, neši prišaudyt ir gauni leidimą (detaliau papasakos leidimų skyrius)

Manu, kad siųstis galima tik: jei turi laisvo laiko, siuntiesi tiesiai iš gamintojo (ir tai ne faktas, kad pas dilerius nebus pigiau ), gamintojo kaina turi būt tokia, kad "sutaupymo" suma bus ženkliai didesnė nei gali uždirbt per siuntimui išleistą laiką + kelionės, registracijos išlaidos.
;)
Pagarbiai,
Ž.S.
Jums padėkojo šie nariai: rba

Last edit: nuo PartySan.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-05 18:52 #24638

• rba
  • rba avataras
  • New Member
  • New Member
  • Žinutės: 35
  • Gauta padėkų: 3
Sveiki,
Gal galite pasakyti kaip atsisiuntet ginkla. Ar Lietuvoje per tarpininkus ar tiesiogiai.
Placiau prasom.
Ieskau kaip nusipirkti is uzsienio ir matau kad nelengva Lietuvoje.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-04 00:08 #24630

Ne labai ką yra tobulinti. Tik dėl malonumo, o dėl gerumo viskas jame gerai. Turiu tokį todėl iš patirties ir sakau
Jums padėkojo šie nariai: PartySan

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-03 22:09 #24629

Sveikinu!
Grazus ginklas, dabar visu pirma reikia surasti laikikli ant kurio is sono prie optikos galima pritvirtinti kolimatoriu artimu taikiniu saudymui.
Jums padėkojo šie nariai: PartySan

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-11-03 19:23 #24628

AR15 STI Tactical - dviem "klientais" (+ "Straikas") pasipildys karabinų varžybos :evil: Būčiau dėkingas dėl šio ginklo patobulinimo ir priežiūros rekomendacijų ?
Ačiū
Priedai:

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-06-06 11:46 #23896

STI Spartan .45 ir 9x19 Springfield/Bul hibridas
Priedai:

Last edit: nuo JSrz.

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-02-19 20:37 #23133

CZ SP-01 Shadow Orange :evil:
Priedai:

Last edit: nuo PartySan. Priežastis: Nebeaktualus tekstas

Nauja tema "Mano žaisliukas" 2014-02-12 21:40 #23099

Ramai - idomus variantas aprasytas minetoje nuorode, gal visai neiko ir ismeginti butu.

Siandien priregistravau, susikomplektuosiu viska kaip priklauso ir pameginsiu treniruotis su juo, palyginsiu su Stock 2 ir parasysiu atsiliepima.

Del balanso ir svorio, stock 3 priekis gerokai sunkesnis, tad cia rekoilad nebent del siek tiek ilgesnio vamzdzio ir spynos, bet saudo ginklas tikrai maloniai, kitaip nei S2, bet vienareiksmiskai fainai ir maloniai, o daugiau pasakyti bus galima po keliu treniruociu kas ir kaip;