Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ARMINEDAS OPEN 2016

Detaliau
2016-07-29 12:36 #27699 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic ARMINEDAS OPEN 2016
Nesigilinant į IPSC taisykles, noriu pasakyt, kad neatsistebiu Vitalijum ir kaip sportininku, ir kaip žmogum. Tiek entuziazmo, kantrybės, pagarbos, tolerancijos ir draugiškumo viename žmoguje būna tikrai retai, bet būtų liūdna, jei kas nors tuo pradėtų piktnaudžiaut. Kam nepatinka jo rengiamos varžybos, visada gali pasinaudot konstitucine teise baikotuot, piketuot, galiausiai pasistatyt kur palapinę ir ten badaut. O jei rimtai, tai nenervuokim Vitalijaus dėl smulkmenų, tų nervų ir taip visiems per akis.
The following user(s) said Thank You: Detomaso

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-07-28 22:13 - 2016-07-28 22:13 #27690 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic ARMINEDAS OPEN 2016
Vitalikai, asmeniškai ir visu šauliu vardu dėkoju tau už geros varžybos kurios tu organizuoji.
Aš galvoju nekas nenorėjo tau pateikti kažkokiu pretenzijų.
Žmogus paklausė ir gavo atsakymą.
Last edit: 2016-07-28 22:13 by Kostia.
The following user(s) said Thank You: PartySan

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-07-28 21:56 - 2016-07-28 21:59 #27689 nuo Vitalka
Replied by Vitalka on topic ARMINEDAS OPEN 2016
Pasakysiu Jums taip.,kad per mano gera širdį kažkas bando jieškot sliekų ant asvalto.Visiškai sutinku,yra taisyklės.Bet yra dar ir žmogiškumas.Vienas ateina prašo prieš varžybas paleist kelis šuvius nes po vamzdžio keitimo nežino kur lekia kulka,prašom eime(nors jokio trainig steidžo nėra)jau girdžiu kitas šneka kaip suprast aš irgi noriu pašaudyt kodel jam galima o man ne.Kitas veluoja į varžybas nes pramiegojo,ir tiesiu taikiniu lekia i pratimą nesiregistraves,nors pirma reik į registralka eit(jai butu nuėjas pirma registruotis butu nespejas pirmo pratimo atšaudyt butu pagal taisykles gaves nulį)vėl aš sakau aik šaudyk no problem.Dar kitas bando gelbėt padietį sukurt divizioną (ne butaforinį o pilnai sukomplektuotą)kad medalį gaut,leidžiu nes butu kitias metais Aminedui tik du medalius.Po to butu nuostaba del ko man prezidentinio organizatoriai nedavė.Visiem noriu padėt,matau tas noras atsisuka prieš mane ir kele abejoniu mano kaip organizatoriaus kompetemcija.
Vienu žodžiu man tai bus pamoka,nebuk garas Vitalijau.
Last edit: 2016-07-28 21:59 by Vitalka.
The following user(s) said Thank You: PartySan

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-07-28 17:39 #27685 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic ARMINEDAS OPEN 2016
Kostia iš esmės teisus. Taisyklėse parašyta taip:

6.2.3
Prior to the commencement of a match, each competitor must declare one Division for score, and Match Officials should check competitor equipment compliance with the declared Division, prior to the competitor making an attempt at any of the courses of fire.

Tai reiškia, kad šaulys savanoriškai gali pasirinkti divizioną prieš pirmąjį savo šūvi, nesvarbu ar tai PreMatch'as ar MainMatch'as. Vėliau migracija, savanoriška ar priverstinė, gali būti tik į Open divizioną.
Tarkim, jei per Eguipment Check'ą produkcionisto ginklo nuleistukas staiga pasirodys per lengvas, jis dar gali deklaruotis šaudyti Standarte, bet jei tai paaiškės kad ir pirmo pratimo metu - Welcome to Open.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-07-27 16:20 - 2016-07-27 16:27 #27684 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic ARMINEDAS OPEN 2016
Alonas paraše:Ir grynai teorinis klausimas - kuris šūvis laikomas pirmuoju varžybose: jau PreMatcho ar tik MainMatch'o?

Geras klausimas.
As galvoju kad tik po uzpilditos deklaracijos ir starto keisti negalima, o kadangi deklaracijos pildomos ir PRE ir MAIN tai pirmas suvis Prematche galioja tik prematcho daliviams.
Last edit: 2016-07-27 16:27 by Kostia.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-07-27 16:08 #27683 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic ARMINEDAS OPEN 2016

Harry Potter parašė: Iki varzyvu pirmo suvio, tai teiseta. Gali persirasyt i kita divizija, jei ginklas atitnka.


Praktiškai ir varžybų metu gali pakeisti divizioną - bet tik į Open'ą :)

Ir grynai teorinis klausimas - kuris šūvis laikomas pirmuoju varžybose: jau PreMatcho ar tik MainMatch'o?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz