Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Grand Power

Detaliau
2019-04-29 10:04 - 2019-04-29 10:06 #33799 nuo MKaz
Atsakė MKaz temoje Grand Power
Sveiki,
nemazai zmoniu per pastaruosius metus klausinejo kaip kur kada isigyti Grand Power Stribog 9x19 karabina (PCC).
Kuriuos prisiminiau pranesiau asmeniskai, taip pat dalinuosi sia informacija bendrai.
JU atsiveze imone LIETUVOJE:
16" vamzdis (ilgas saunamasis ginklas).
A2 versija- 1000 euru.
A3 - 1100.
Tai yra beveik 2 kartus pigiau, nei kitu gamintoju karabinai rinkoje.
Kas liecia naudojima, patikimuma ir pan. tai atsakymus rasite cia www.youtube.com/mariusipsc :)

Taip pat noriu priminti, kad su siuo karabinu galima dalyvauti Rifle varzybose (kadangi pas mus varzybu atstumai kolkas nevirsija 100m.). Jis atitinka visas IPSC Rifle taisykles, taip pat praeina faktoriu (mano 13" vamzdis, 115gr. kulka, 157PF).
Taiklumo atzvilgiu 100metru atstumu nera jokios paklaidos.

Daugiau informacijos Jums suteiks imones atstovas ANDREJUS SILDIAJEVAS. Man atrodo ji visi zinot :)) Jei ne, parasykite man atsiusiu telefono numeri.

Marius
Redaguota: 2019-04-29 10:06 - MKaz.
The following user(s) said Thank You: Zloij

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2019-01-31 12:33 - 2019-01-31 12:35 #32992 nuo MKaz
Atsakė MKaz temoje Grand Power
LASERAMMO NUOLAIDA
Sveiki,
visiems kam aktualu, riboto naudojimo (iki 10 apsipirkimu) LASERAMMO 15% nuolaidos kodas: y0eo1W5E
www.laser-ammo.com/ (Europos uzsakymai keliauja is Svedijos).
Kam idomu kaip veikia treniruociu technologija daug video medziagos su pratimais, patarimais ir pritaikymu galite rasti mano facebook arba instagram puslapiuose.
Redaguota: 2019-01-31 12:35 - MKaz.
The following user(s) said Thank You: Dainius

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2018-11-17 19:35 #32681 nuo MKaz
Atsakė MKaz temoje Grand Power
Sveiki,
si zinute skirta Lietuvos saudymo sportininkams bei megejams, kurie mane pazista.
Visu pirma ACIU, uz susidomejima mano "treniruociu" projektu, kuri leidau i socialine erdve praeitais metais, bei siais (siek tiek patobulinta).
Sulaukiau nemazai zinuciu, skambuciu su isreikstu noru su manimi treniruotis.
Kadangi socialiniu tinklapiais zmoniu pasiekiamumas yra nemazas, tam, kad bent dalinai sumazinti to pacio teksto kartojima kiekvienam, rasau ir cia:
1. AS TUO NEUZSIIMU. Ir man ne argumentas, kad esu "vienintelis eile metu Lietuvos reitingo 5-uko saulys, kuris niekada neorganizavo treniruociu (kursu), ir nekele Lietuvos regiono sportininku lygio" :) (cia buvo citata).
Priezastis labai paprasta ir gyvenimiska. Laika, kuri as praleidziu saudykloje, skiriu sau. Nes mano kaip saulio kelias, net ir po 10 metu sporte, tesiasi,
su naujais issukiais ir isipareigojimais.
Kita viso to puse, gyvenimas ties saudykla nesibaigia, todel planuodamas laika, stengiuosi tai daryti protingai.
Niekada to neissizadu, bet kolkas yra butent taip.
Todel visus norincius treniruotis, siulau kreiptis i Vitalijus G., Egidijus P. , Edmundas S. , Ramunas S. ir kitus treniruotes (kursus) organizuojancius sportininkus.

2. Taip pat noriu isdestyti keleta, mano nuomone svarbiu niuansu apie zmoniu isivaizdavima kas yra treniruotes, kokia ju nauda bei kaip jos vyksta.
MANO NUOMONE neegzistuoja toks dalykas "as noriu pasitreniruoti, kuria diena, kad pastatytum, mane i teisingus remus".
1 treniruote = 0 (nuliui). Ok, gal ne nuliui, bet beveik nuliui, nes as Jums nesugebeciau pasakyti PIN kodo, kuris Jus paverstu gerais sauliais.
Treniruotes, kaip ir kiekviename sporte yra ilgalaikis (arba labai ilgalaikis) ir nuoseklus procesas.
Tai yra judejimas nuo 0, iki to tikslo, kurio siekiate. Ir tai uztrunka, tam reikia kantrybes, skiriamo laiko ir uzsispyrimo.
Per 2-3 valandas neimanoma isdiskutuoti pagrindu susijusiu su saudymo sportu, o jei ir imanoma, perteklius informacijos, viska pavers viena didele netvarka.
Daznai zmonems kartoju "treniruotes tusciu ginklu" yra daugybes mazu elementu suma, kuriuos isdirbus, taupai laika saudydamas pratima (kaip zinia vienas is saudymo sporto faktoriu yra LAIKAS).
Daznas atsakymas: bet man nepatinka treniruotis tusciu ginklu...
Galutiniam rezultate: as neturiu tiek soviniu, kad galeciau daug treniruotis...
Tai Gerbiamieji, cia tas pats, kaip plaukikas, be fizinio pasiruosimo.. greiciausiai toli nenuplauks.
Tiesa yra tokia, atejus i IPSC sporta (kaip ir i betkuri kita) ir siekiant rezultato, jo reikia SIEKTI.
Is karto buna, tik gera nuotaika ir geras laiko praleidimas :)

Man tikrai yra sunku komentuoti, kokios yra tobulejimo galimybes turint "vagona" soviniu, bet visiskai neskiriant laiko kitokioms treniruotems. Nes pats asmeniskai,
tokiu salygu neturejau, ir mano kelias buvo butent per "dryfire'inima".
Atidirbineji techninius elementus tusciu ginklu, o i saudykla vaziuoji labai geras zinodamas ka ten nori nuveikti ir uztvirtinti tai ka treniravaisi.

Tai siam kartui tiek ir iki susitikimo varzybose :)
The following user(s) said Thank You: Vokvisen

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2018-11-03 07:55 #32584 nuo MKaz
Atsakė MKaz temoje Grand Power
Varzybu sezonas 2018 per 4 minutes

www.facebook.com/mariusipsc

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2018-07-23 09:59 #31617 nuo MKaz
Atsakė MKaz temoje Grand Power
7,8,9, 10 galima, bet neprivaloma.
Teoriskai nematau priezasciu, kodel Jusu minetas ginklas neatitiktu PCC reikalavimu.
PCC ismatavimu apribojimo- nera.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2018-07-23 02:26 #31616 nuo vidmant
Atsakė vidmant temoje Grand Power
suprantu ,kad taisykles galima pasiskaityti ,bet ne visi terminai aiskus pvz punktai 7 8 9 10 parasyta yes kyla klausimas ar tai privaloma ar tik leidziama ,maniau profai pasakys iskarto .BD 38 tai MP40 kopija..domiuosi del bendro zinojimo ,raso ,kad gamina versijas sportui ,neaisku kokiam.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz