Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Foto video anekdotai

Detaliau
2013-09-15 13:50 #21968 nuo Aragon

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2013-09-05 14:54 #21898 nuo gerutis
Labai originalus ir vaikučiams gilų, įsimintiną įspūdį paliksiantis pasveikinimas, ypač berniukams. Rusijoje (o čia panašu į Rusiją) tokie pasirodymai prieš tūkstantines auditorijas su tikrais, koviniais šaunamaisiais bei nešaunamaisiais ginklais, net ir su realiais pašaudymais yra labai populiarūs. Taip pat ir realiame gyvenime Rusijoje elgesio su ginklais kultūra yra labai specifinė. Man ir pačiam teko pora metelių pavaikščioti karaūle (sargyboje) su kalašu 7,62 bei trimis rageliais, tai naktimis visada nusiimdavau jį nuo peties ir kabindavau ant kaklo, o kai vieną draugą iš Peterburgo naktį iš už tvoros apšaudė, tai naktimis šovinys pas mane (prieš visus ustavus) visada būdavo vamzdyje ir saugiklis pastatytas serijų režime. Vaikščiodavau su tuo kalašu, aišku makaluodavau vamzdžiu į visas puses ir tik dabar pamąsčiau, kad už tvoros buvo miestelis, gyvenamieji namai. Būdavo dažni karaūlo patikrinimai, karininkai matė tokią ginklo padėtį, bet niekada per daug neputojo, pasitikėjo. O žiemą tekdavo nešioti tulūpą (sunkius kailinius iki žemės), tai sargybinis tapdavo labai lengvu potencialiu grobiu, kaip armijoje sakydavo "trup zaviornutyj v tulup". Tada aš iš senu padangų ir dėžių kampe pasistatydavau laikiną barikadą, pasidėdavau ten užtaisytą kalašą ir stebėdavau teritoriją, nes vaikštant, prožektoriai iš visų pusių šviesdavo tiesiai sargybiniui į akis. Žodžiu tikrai, kas tarnavo sovietinėje armijoje, cirke nesijuokia. Be to, kaip sako mano labai gerbiamas jumoristas Michailas Žvaneckis, rusai tokia tauta, kad net patį Adolfą Hitlerį privedė iki savižudybės ;)
The following user(s) said Thank You: Ricka

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2013-09-03 18:56 #21894 nuo Alonas
Su rugsejo 1-ja :)


Priedai:

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2013-07-29 20:07 #21746 nuo Blicas
jaunoji karta

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2013-07-29 20:06 #21745 nuo Blicas
jaunoji karta

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2013-07-28 13:13 #21738 nuo Alonas
Tiesiog be komentaru :)

The following user(s) said Thank You: Zloij

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz