Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Spyruoklė

Detaliau
2013-04-16 23:13 #21304 nuo mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Spyruoklė
Vamzdžio išpūsti dėl spyruoklės stiprumo tikrai negalėjo. 100 proc.
Jei netiki, paimk pistoletą kita ranka už spynos ir rėmo kartu ir šauk. Geriau naudok pirštinę. Tikrai nesusižeisi ir tikrai pistoleto nesugadinsi.
Spyna atsidaro visada po to, kai kulka išlėkusi. :woohoo:
na o aš naudoju stipresnę spyruoklę, kad negadintų man pistoleto, be to greičiau spyna grįžta, na ir šneku apie Openą :mrgreen:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-04-16 22:01 #21303 nuo Dainius
Replied by Dainius on topic Spyruoklė
Žinau Alonai, žinau ;) , todėl ir turiu 4-rių rūšių spyruokles... Ir bandau įvairias kombinacijas, priklausomai nuo šovinio galingumo ir oro temperatūros... Jei su šoviniai, kurie man "pagal kišenę" ir kokybę daug maž aišku... Tai bandau su spyruoklėmis "žaisti" -|bumt .
3-is pirktinės - ir viskas aišku su lb, tai va viena gavau - kur ir noriu išsiaiškinti tiksliau kiek jinai turi lb ?
Priedai:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-04-15 21:28 #21298 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic Spyruoklė
Zinok, Dainiau, nera ten taip viskas paprasta su tuom spyruoklem. T.y. sunkesne grazinamuoji spyruokle dar nereiskia kad gausi svelnesne atatranka.
Kadaise su savo STI bandziau visa spektra ju - nuo 8 svaru iki 16 svaru. Galu gale apsistuojau ties 12.5 (saudant 40S&W Major). Taip pat ganetinai didele itaka turi ir kovines spyruokles svoris. Susitikus galesiu tau isdestyti visa sita teorija (kuria, beje, patikrinau ir praktikoje) :)
Ka noru pasakyti - nera kazkokios idealios kombinacijos, kiekvienas saulys turi parinkti savo ginklo set-up'a grynai pagal save.Tiesiog bandyk ivairaus svorio spyruokles ir ziurek, kas tau labiausiai "limpa" :)
The following user(s) said Thank You: Dainius

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-04-15 19:56 #21297 nuo Dainius
Replied by Dainius on topic Spyruoklė
Taip, veikia, tik šaudant su gamykliniais šoviniai S&B 8,0 g FMJ ir su 13 lb grąžinamąja spyruokle, jaučiasi man nemalonus smūgis užrakto į rėmą – nors ir esu į ginklą įstatęs buferį! Manau, kad 13 lb gr.spyruoklę reikia naudoti tik kada šaudai „švelniai“ „relaudais“, arba šaudant – temperatūroje...
Turiu negera nuojautą, kad per „Kalėdų taurę“, mano „Šešėliui“ vamzdį galėjo išpūsti dėl šitos 13 lb gr.spyruoklės... Jeigu būčiau įstatęs galingesne (15 – 16 lb), tai tas „silpnas“ (brokuotas) šovinys išautu – bet ginklas nepersitaisytu, nes neužtektu „galios“ užraktui „atsirakinti“ su vamzdžiu !?
Priedai:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-04-15 12:18 #21295 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic Spyruoklė
Ar su visais spiroklėm automatika veikę?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2013-04-15 11:54 #21294 nuo Dainius
Replied by Dainius on topic Spyruoklė
Jeigu būtų taip paprasta, tai nesikreipčiau patarimo-pagalbos pas kolegas... Turiu keturias spyruokles: 13 lb, 14 lb, 16 lb ir ? lb.
Bandžiau matuoti tavo nurodytais budais – praktiškai gaunasi vienodi (manau netikslus) rezultatai, nes matavimus atlieku „rankiniu“ būdu...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz