Select your language

   |   +370 633 42242

LPŠSF nario mokestis EUR

More
More
06 Jan 2015 15:55 #24902 by bigbro
Replied by bigbro on topic LPŠSF nario mokestis EUR
O nebus tradicinio sarasiuko, kam ir kiek reikia moketi?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Jan 2015 15:27 #24901 by mygun2big4u
Kaip sumokėsi taip ir bus gerai. Nematau problemų.
Nori mokėti oficialiu kursu - mokėk paprastu pavedimu. Nori paprasčiau - mokėk 30 Eur.
Ne į mano gi asmeninę sąskaitą :)
Darysim visuotinį susirinkimą - priimsime naują "gražesnį" mokestį, be centų ir suapvalintą.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Jan 2015 13:52 #24900 by Kostia
Replied by Kostia on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Vis dar nera oficialios informacijos(be ☺) del nario mokescio €.
Noriu jau sumoketi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Jan 2015 18:01 - 05 Jan 2015 18:03 #24894 by ArvydasB
Replied by ArvydasB on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Ačiū Kostiai, už tai kad priminė, kad jau laikas susimokėti už narystę. Susimokėjau jau ;) Anksčiau geri laikai būdavo - duodi Stasį Vaidui ir užskaityta. Dabar dar ir bankui nubyra, nes taip gaunasi visiems patogiau ir greičiau.

Kiek skaičių po kablelio, man ne taip svarbu. 30, 50 ar 100EUR irgi gali būti ne taip svarbu, kai gerai žinai ką už tai gauni. Aš gal per mažai žinau apie Federacijos vizijas ir strategijas, gal būt jos yra ir yra vystomos, bet man atrodo, kad lėšos turi eiti į kažką apčiuopiamo. Mano akimis žiūrint, Lietuvoje turim problemą su III levelio varžybomis, kurios galų gale susivedė į vienintelę nugrotą valdišką vietą ir kuri vieną dieną gali imti ir dingti. O tada ką? - važinėsim šaudyt į Lenkiją ar Estiją ir už viską mokėsim tris kart brangiau?
Gal reikia išsikelti tikslus kurti Federacijos (co-owninamą, remiamą ar kitokio nuosavybės formato) šaudyklą, tam kaupiant lėšas tiek nuo (didesnio) narystės mokesčio, tiek nuo pvz. didžiausių Lithuania Open įplaukų dalies ar ir visų kitų III lev varžybų, rengiamų po LPŠSF vėliava? Galim pavystyti temą ir naujoje temoje, nei ši.
Last edit: 05 Jan 2015 18:03 by ArvydasB.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Jan 2015 12:58 #24872 by Kostia
Replied by Kostia on topic LPŠSF nario mokestis EUR
Nario metinis mokestis 100 lt, istojant reike moketi ir istojimo mokesti kuris tai pat 100lt.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz