Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Beretta 92 F vs Glock 17

Detaliau
2013-04-10 01:54 #21250 nuo topolis
Replied by topolis on topic Beretta 92 F vs Glock 17
man taip pat beretta 92,uzskaitau sita grazuoli,mano nuomone sportininkams glock,o sau asmeniskai jei kisene leidzia beretta 92 :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2011-04-21 08:40 #17682 nuo kindunos
Taip jau atsitiko, kad įsigijau ir jau išbandžiau tiek vieną, tiek ir kitą ginklą. Mano asmeninis įspudis toks: su Beretta 92 FS šaudyti sekėsi taikliau, nei su Glock 17, tačiau reikia priprasti prie Berettos nuspaudimo (nuleistukas beveik visos eigos metu spaudžiasi lengvai, o gale prieš pat šūvi staiga pasunkėja ir sakyčiau gana ženkliai). Didelis Glock pliusas yra tai, kad užtaisant nereikia galvoti už kurios spynos vietos sugriebti, kad neliktum nužnaibytais delnais ar nutarkuotais pirštais. Greitošaudoje nepastebėjau didelių skirtumų: abu dirba greitai ir viskas priklauso tik nuo šaulio. Šaudymo metu tiek vienas tiek ir kitas ginklas "nesikandžioja", dirba minkštai ir maloniai (pašaudžius su draugo Walther PPK poveikis delnui buvo tikrai juntamas :) ). Dar vienas dalykas dėl Berettos saugiklio, kuri visi taip peikia, man jis nesudarė jokių papildomų rūpesčių- tiek šaudykloje tiek ir nešiojantis galima jį pakelti ir užtaisymo metu gali veikti taip pat greitai, kaip ir su Glock (tik pasikartosiu, kad reikia priprasti už kurios vietos griebti Berettos spyna :D ). Nešiodamasis operatayviniame dėkle tiek vieną, tiek ir kitą ginklą nelabai juntu jų svorio skirtumą. Taigi, mano asmenine nuomone, nė vienas vienas iš šių ginklų neturi labai didelio pranašumo prieš kitą, todėl renkantis reiktų atsižvelgti tik į "lipimo prie rankos", bei piniginės storio faktorius :)
p.s. man geriau "limpa" Beretta :)
The following user(s) said Thank You: Stingas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-01-29 18:00 #13063 nuo Rolandas
gdr wrote:

O tu bandei?
Nes as vienas varzybas su tokiu saudziau tai man visai patiko, jokiu blogu pojuciu nepatyriau :) Gal net geriau negu svitrinis, aisku nesiojant nuolat drabuzius gadina

Rankose laikiau, varžybose nešaudžiau.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-01-29 12:48 #13059 nuo giedriusb
O tu bandei?
Nes as vienas varzybas su tokiu saudziau tai man visai patiko, jokiu blogu pojuciu nepatyriau :) Gal net geriau negu svitrinis, aisku nesiojant nuolat drabuzius gadina

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-01-29 12:40 #13058 nuo Rolandas
Aras wrote:

Tarp kitko, LGF turi naujų G17 su "patiuninguota rankena (plastikas padarytas kaip švitrinis popierius) Gali ir su prakaituota ranka imti, neišslys. Na, bet už tą malonumą - papildomi trys šimtukai..... /bangbang

Tie glockai su RTF rankenom:



Paviršius toks grubus, kad net delną bado, bet prilimpa prie rankos tai konkrečiai.
Tik įtariu, kad jei iš dėklo nepatogiai paėmei pistoletą, be antros rankos pagalbos pasitaisyti bus sunku /pullhair

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-01-29 12:20 #13057 nuo sfod
Replied by sfod on topic Re:Beretta 92 F vs Glock 17
Aras wrote:

Tarp kitko, LGF turi naujų G17 su "patiuninguota rankena (plastikas padarytas kaip švitrinis popierius) Gali ir su prakaituota ranka imti, neišslys. Na, bet už tą malonumą - papildomi trys šimtukai..... /bangbang


vat taip ir jauciau /gap

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz