Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

H&K P7 M13

Detaliau
2012-03-23 13:43 #18999 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K P7 M13
Pilnai pritariu Tadui!. Man teko shaudyti su H&K P7 9X19 dar 1990m Islandijoje. Vienas ju ministro pirmininko asmens sargybinis toki turejo.
Detuves talpa tokio pobudzio darbui mazoka...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-03-23 11:47 - 2012-03-23 12:12 #18998 nuo Tadas
Replied by Tadas on topic Ats: H&K P7 M13
Man teko malonumas, labai labai seniai, gal pries 14 metu, papleskinti is sio zaisliuko. Kiek atsimenu ginklas rankoje nelabai gulejo, o ir atatranka nemaza, nors buvo 32ACP. Kita problema saugiklis, kuris yra rankenos priekyje. Ji reikia ispausti iki galo,nes vos vos atleidus, ginklas nesaudo. Taip pat sumazeja rankenos plotas, kas vel padaro ginkla nepatogu. Saugikli ispausti reikia pastangu,laikyti tvirtai suspaudus rankena, o esant ekstremaliai situacijai, kai gresia pavojus sveikatai ir gyvybei, netaisyklingai paemus ginkla jis gali jus pavesti. Cia tik mano nuomone.
Last edit: 2012-03-23 12:12 by Tadas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-03-23 09:53 #18995 nuo sfod
Replied by sfod on topic Ats: H&K P7 M13
vienas brangiausiu serijiniu budu gamintu tarnybiniu pistoletu.
inovatyvi bet kartu ir sudetinga konstrukcija. Musuose placiai nepaplito del kainos beigi kai ju dar buvo, pas mus galiojo kalibro draudimas. Mano planuose "susimedzioti" toki pas vokiecius.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-03-22 20:22 #18993 nuo kindunos
H&K P7 M13 was created by kindunos
Sveiki,
nutariau siek tiek atgaivinti diskusiju apie ginklus skilti :D
Butu labai idomu suzinoti kokios nuomones apie H&K P7 M13. Ar yra teke kam saudyt su juo? Kiek teko skaityti ir paziureti is video, tai atrodo tikrai idomus, originaliu technologiniu sprendimu rinkinukas :)Tik va sklinda gandai, kad kaina jo yra tikrai didele ir LGF'e jo net "nesimato".

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz