Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Išpūtė vamzdį !

Detaliau
2012-12-13 07:25 #20616 nuo Tomukaz
Replied by Tomukaz on topic Išpūtė vamzdį !
tik paverskite tomos eilines Glock vs CZ.... kas geriau visi zinome :woohoo: :evil:

Dainiau, o ka kad ir LGF i tai? Negi nieko negali padeti ar pasiulyti kazkokios proceduros bei pagalbos naujo ginklo atsiuntime kaip pvz?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-12-13 00:19 #20615 nuo Lehmen
Replied by Lehmen on topic Išpūtė vamzdį !

dainius parašė: Negi EU nėra kažkokių firmų (Lenkų, Čekų, Latvių, Estų, Švedų, Suomių), kurios prekiautu ir turėtu vamzdžių pistoletams (o ypač sportui)? Juk ne pas mane vieną vamzdžiai "nusprogsta" !
Visa problema, kad aš gerai nemoku anglų k., ir beabėjo aš (pakolkas ;) )noriu jį įsigyti normaliai-legaliai !!!
Bet, man jau darosi "baisu"... :( Kažkoks "absurdo teatras" gaunasi... :evil:

Firmu gal ir yra, bet surasti tokiu nera paprasta. Siaip, turiu neiprasta patarima. 2013, kovo menesi Niurberge bus IWA paroda. Zinoma, kad is Lietuvos kas nors ten vazios. Visai nebloga vieta surasti patikima tekeja, mano nuomone. Nera greitai, bet gal verta paklausinet, kas vazios ir gales padeti?
The following user(s) said Thank You: Dainius

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-12-12 21:46 #20612 nuo sfod
Replied by sfod on topic Išpūtė vamzdį !
Antoni,

daiktas po imeni Glock ne stebuklas. Bet.. jie dirba
tuo tarpu kai kiti gamintojai ir ju klientu aptarnavimas bei parama - mazu maziausiai uzknisa nekalbant kad uz**sa

pamastyk koks issukis tarkim kokiam zmogui kuris turi pirma ginkla, pasikeisti vamzdi, as zinau Dainius neprapuls, bet tarkim cainikas, kuri fonde siuncia lauk?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-12-12 20:54 #20610 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Išpūtė vamzdį !
Nu ir uzlenkei :unsure: Galima pagalvoti kad Glocko vamzdis guminis :D Glock 17 vienam musu kolegai is Kauno, vamzdi "ishpute" dar pries keleta metu. Cia jau jam reloudas padejo...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-12-12 20:54 #20609 nuo Dainius
Replied by Dainius on topic Išpūtė vamzdį !
Negi EU nėra kažkokių firmų (Lenkų, Čekų, Latvių, Estų, Švedų, Suomių), kurios prekiautu ir turėtu vamzdžių pistoletams (o ypač sportui)? Juk ne pas mane vieną vamzdžiai "nusprogsta" !
Visa problema, kad aš gerai nemoku anglų k., ir beabėjo aš (pakolkas ;) )noriu jį įsigyti normaliai-legaliai !!!
Bet, man jau darosi "baisu"... :( Kažkoks "absurdo teatras" gaunasi... :evil:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-12-12 20:46 #20608 nuo sfod
Replied by sfod on topic Išpūtė vamzdį !
o tai koks moralas šios istorijos?

Pirkite Glock, nei bėdų bus, o be to supportą gausite adekvatesnį.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz