Select your language

   |   +370 633 42242

Fizine negalia ir saunamasis ginklas.

More
05 Oct 2012 01:06 - 05 Oct 2012 01:14 #20242 by Blitzkrieg

spade wrote:

Blitzkrieg wrote: NUmatytas. "Regėjimas sukorekcija, silpnesnis nei 0,5 viena ir nei 0,2 kita akimi." Abi akys turi buti sveikos.

Kas cia Tau sita nuostata taip isaiskino? :mrgreen: Nes tas kas aiskino nelabai zino apie ka kalba - t.y. nemoka skaityt teises aktu.
Kitais zodziais tariant - jei pas Tavo drauga viena akis mato normaliai tai jis nepatenka i sita punkta, nes cia naudojama logine jungtis IR - yra dvi salygos, kurios abi turi buti, tam, kad taikyti ta nuostata.
Pas Tavo drauga kiek suprantu yra regejimas viena akim yra 0 (taigi silpnesnis nei 0.2) - viena salyga jis atitinka, BET kita akim gerokai daugiau nei 0,5, taigi jis neatitinka kitos salygos ir jam sitas netaikomas (nes, velgi, yra tik viena salyga, o ne dvi, kurios abi yra butinos)...

Rimtai. Jis ejo i poliklinika, bande gauti ta pazyma ir ji ten pasiunte?


Na mano issilavinimas man leidzia taip interpretuot sia norma. Normoj aiskiai matomas konjunkcijos santykis, t. y. IR , o ne ARBA. Taikomas jungiamosios juridines grandies rysys.
Formoj visi daktarai pasirase, tik ne okuliste. Buvo susisiekta ir su VRM, gautas buvo rastas, kuriame drauga pavadino pavojingu sau ir visuomenei. Taigi su pacios normos interpretavimu cia viskas okey :) O siaip tai meslas cia yra, situacija tokia, kad realiai niekam nerupi, nelabai kas ir pakomentavo. Manau, kad tokiu zmoniu, kurie prastai mato ir nori gauti ginkla, yra mazai. O tos kitos ligos, tai mano nuomone tokia, kad jei jau zmogus jas turi, tai ne ginklas jam galvoj. Nors siaip paaiskinkit man, kuo gi inkstu nepakankamumas man trukdo ginkla turet? Kur cia motyvacija? Taip , man reik dialize daryt, be to mirsiu, bet vistiek, cia baiminamasi, kad zmogui bloga pasidarys, susmuks ir jo ginkla atims? :X
Last edit: 05 Oct 2012 01:14 by Blitzkrieg.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Oct 2012 22:28 #20241 by spade
Tai blogai :mad: . Kazkas prasosi...

Jei as buciau Tavo vietoj as atsispausdinciau ta isakyma ir nueiciau su juo tiesiai pas poliklinikos vyr. gydytoja / direktoriu. Jei spyriotusi - liepciau parasyt oficialu popierini atsisakyma isduot man ta pazyma. Na, o paskui jau parasyt grazu laiska SA ministrui paprasant jo pasiaiskint, ka cia jo pavaldiniai isdarineja ir kodel jie nesilaiko isakymu, kuriuos jis isleidineja.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Oct 2012 21:50 #20240 by tapkinis
Aš bandžiau. Ėjau į polikliniką tos pažymos, ir mane pasiuntė.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Oct 2012 21:11 #20239 by spade

Blitzkrieg wrote: NUmatytas. "Regėjimas sukorekcija, silpnesnis nei 0,5 viena ir nei 0,2 kita akimi." Abi akys turi buti sveikos.

Kas cia Tau sita nuostata taip isaiskino? :mrgreen: Nes tas kas aiskino nelabai zino apie ka kalba - t.y. nemoka skaityt teises aktu.
Kitais zodziais tariant - jei pas Tavo drauga viena akis mato normaliai tai jis nepatenka i sita punkta, nes cia naudojama logine jungtis IR - yra dvi salygos, kurios abi turi buti, tam, kad taikyti ta nuostata.
Pas Tavo drauga kiek suprantu yra regejimas viena akim yra 0 (taigi silpnesnis nei 0.2) - viena salyga jis atitinka, BET kita akim gerokai daugiau nei 0,5, taigi jis neatitinka kitos salygos ir jam sitas netaikomas (nes, velgi, yra tik viena salyga, o ne dvi, kurios abi yra butinos)...

Rimtai. Jis ejo i poliklinika, bande gauti ta pazyma ir ji ten pasiunte?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Oct 2012 15:45 #20236 by Blitzkrieg
NUmatytas. "Regėjimas sukorekcija, silpnesnis nei 0,5 viena ir nei 0,2 kita akimi." Abi akys turi buti sveikos.
JIs su ta viena akim normaliai mato, as neseniai leidima ginklui susitvarkiau, tai kartu vaikstom saudyti, tai instruktorius tik nusijuoke kai suzinojo, kad jis negali gaut ginklo, nes anot VRM, yra pavojingas tiek sau tiek visuomenei. Is desimties metru atstumo, jis pataiko tiesiai i taikini, barstymas nera didesnis negu kumstis, kai tuo tarpu as kartais i taikini net nepataikau su sveikom akim.
Del to prasymo, tai cia trumpalaikis dalykas ir tiek. Siuo metu reikalai siek tiek sustojo del tos Andriukaicio avarijos, bet po rinkimu manau reikalai pajudes.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Oct 2012 15:27 #20235 by spade

Blitzkrieg wrote: Mano draugas yra didelis ginklu entuziastas, labai daug domisi, daznai varo i saudykla pasaudyt, taciau negali tureti saunamojo ginklo del vieno dalyko. Jis nuo gimimo nemato viena akim, vadinas pagal sita sarasa sena.sam.lt/lt/main/teisine_informacija/...ro_isakymai?id=23174 jau nebegali gauti formos 049/a

Siaip jau tam sarase nenumatytas aklumas viena akim. Ar jis ir kita akim net su korekcija labai prastai mato?
Nes jei ne - tada tiesiog eini i poliklinika ir prasai. Ir tiek.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz