Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Fizine negalia ir saunamasis ginklas.

Detaliau
2012-08-29 01:10 #20027 nuo klar
Žinau, ką galima pabandyti padaryti, kad reikalai pajudėtų. ;) Išmokykite Vytenį šaudyti. -|bumt

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-08-29 00:28 #20026 nuo Blitzkrieg
Na kazka daryti reikia, jeigu nieko nebutu daroma tai ko gero ir kalibras butu ribojamas ir detuves dydziai, kaip kazkada. O galbut isvis padarytu bana ginklams.
Del tokios galimybes tai mes jau kalbejom, kad jeigu jau nieko neiseis, tai tiesiog nusipirks ginkla mano vardu ir treniruosimes abu.
Tiesiog sutikite, kad cia yra problema ir gana akivaizdi, paskutiniai didesni ginklu ir saudmenu kontroles istatymo pakeitimai buvo pakankamai protingi, dabar yra galimybe kazka padaryt ir reik ja pasinaudot kiek iseis, nes V. Andriukaitis pats parode iniciatyva, pats pasikviete ji, sia savaite vel zada tiktis, o ir politikas jis yra itakingas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-08-28 18:39 #20025 nuo amateur
Autoriui. Nesistenkite kovoti su sistema....ji buka ir sustabarejusi.
Islaikysi egzamina, gausi leidima, isgysi ginkla ir viskas. Jus abu su draugu vaziuojate i varzybas ir saudote tuo paciu ginklu. Draugas nusiperka ginkla jusu vardu ir jus abu jau su savais ginklais vaziuojate i varzybas.
Tai puiki alternatyva siai dienai ir jusu draugo problemos sprendimas.

DVC

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-08-28 15:12 #20024 nuo tapkinis
Įdomu, gal pajudės? Nes aš pats va tokią bėdą turiu. Šaudau ne pirma diena... Tiesą sakant, nuo 2008 metų dalyvauju varžybose pneumatiniais ginklais, nuo 2011 LPŠSF varžybose pistoletais teko kelis kartus sudalyvauti. Ar man negalia trukdo, turbūt galėtų atsakyti ta krūva diplomų bei medalių iš FT/HFT varžybų su pneumatika... Tarp kitko, neįgalumo pažymėjimo neturiu bei gauti negaliu, nes sveika akimi matau per gerai tam reikalui.
Sumaniau kad gal laikas ir man leidimą išsiimti, praėjau visą med. komisiją, pas psichiatrą pusę valandos sėdėjau, susirinkau visus įrašus, ir va okulistė pasiuntė mane toliau :huh:

Šaudyti tai man netrukdo... Man tai trukdo turėti, kuo šaudyti...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-08-28 12:50 - 2012-08-28 12:51 #20023 nuo Blitzkrieg
Daug kam del to buvo rasyta, bet tik keli atsiliepe, jis rimciausiai atsiliepe. Tuo paciu drauga padare savo visuomeniniu padejeju, tai galvojam, kad rimtai padirbes.

As irgi nesuvokiu to rysio tarp fizines negalios ir galejimo tureti ginkla, nes kaip tik silpnesniam zmogui tas ginklas gali praversti.
Galetu bent jau sportui leist zmogui tureti ginkla be jokiu sveikatu. Del tu paciu komisiju, tai man atrodo, kad ten gan pro pirstus ziuri, su mumis pamenu vienoj grupej buvo senokas gal 80 metu, praejo jis viska. Bet draugo atvejis toks isskirtinesnis. Na ir siaip tu ribojimu neturetu buti, galetu kaip tik pagrieztint psichikos tikrinima.
Last edit: 2012-08-28 12:51 by Blitzkrieg.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-08-28 07:10 #20021 nuo Antonis
Uzsienyje ne karta teko matyti, ir shaudyti viename squade su shauliais turinciais fizine negalia. Berods yra net formule, apskaiciuojant tokio shaulio rezultata.
Pilnai pritariu kad musu istatymai apribojantis zmogaus su fizine negalia ginklo isigijima yra nelogishki. Ateini pas chirurga, tas liepia pasilenkti, pritupti. Tai jei grindu nepriliesiu negalesiu ginklo tureti?!:) Gal ir pajudins kas Seime ta istatyma,jei cia tik Andriukaitis rinkimams balus nerenka, malonu butu, nes metai bega ir mano sveikata negereja:)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz