Select your language

   |   +370 633 42242

norima EU uzdrausti pusiauautomatinius ginklus civ

More
16 Jul 2017 21:31 #29112 by Dainius
Federacija tarpininkauja kad šaulys įsigytu ginklą sportui. Įsigyjas ginklą, federacijos dėka, šaulys "dingsta" iš aktyvaus sporto. Polteri, tu nematai tame problemos...?
Dėl mano statuso pasikeitimo ir aš paskutiniu metu mažiau dalyvauju varžybose - bet dalyvauju.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Jul 2017 21:07 #29111 by polteris

Čia ne reklamos ir bonusų reikia, bet sąmoningumo, motyvacijos, klubinės sistemos ir suvokimo bei susitaikymo su faktu, kad šitam hobiui/sportui reikės skirti xxx eurų į mėnesį. Jei to nėra - potencialius kartą kitą galime ir nuvežame į varžybas, bet joks gudrus žmogus už šaulio šovinius ir startinius mokesčius nemokės.

Arvydai, pirmiausia reiketu paanalizuoti kodel dalies pavardziu is pirmo lvl varzybu taip ir nepamatome trecio lvl varzybose. Nediskutuosiu as apie finansine puse, nes puikiai suprantu, kad viskas kainuoja, bet gal reiketu tada atsizvelgti i kokybe ir patraukluma.
Toliau, kam tai sportas ar hobis ta xxx euru dali ir taip skiria per menesi, tai tiketina ir toliau skirs.
Bet gal pabandom visiems ipsc nariams issiuntineti tikslingai sudarytas anketas ir issiaiskinti, kur ipsc federacijai ir varzybu organizatoriams reiketu pasitempti, kad tie neaktyvus nariai noretu dalyvauti varzybose.
Nes mano asmenine nuomone saldainis labiau motyvuoja nei rimbas.
The following user(s) said Thank You: bonafide

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Jul 2017 21:04 - 16 Jul 2017 21:06 #29110 by Zloij

šmėkla wrote: Arvydai, problema ta, kad federacija savo bėdas sprendžia įstatymais - ty nacionaliniu lygiu. Federacija bedrauja su įstatymų leidėjais ir nori įrašyti kažkokį varžybų skaičių į ĮSTATYMĄ. Tai yra tiesiogiai sumažinti galimybę įsigyti ginklą piliečiams - arba dar kitaip vykdo antivalstybinę veiklą :!:

Istatymas ne ta vieta kur turi būt apibrėžiamas aktyvus klubo narys. Be to jūs ne vienintelis šaudymo sporto klubas. Kiekvienas sporto klubas įstatuose turi apsibrėžti kas jam yra aktyvus narys - čia yra vieta įrašyt 4,5,10 ar kiek norit varžybų.


Ir as pilnai sutinku su Arvydu ir esu uz kad visi kas nedalivauja varzybose ir vadinasi nera sportininkai negletu tureti leidimo sportiniam ginklui Geriau tureti tikra sportine organizacija o ne rastoju forumose
Last edit: 16 Jul 2017 21:06 by Zloij.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Jul 2017 20:57 - 16 Jul 2017 21:02 #29109 by šmėkla
Arvydai, problema ta, kad federacija savo bėdas sprendžia įstatymais - ty nacionaliniu lygiu. Federacija bedrauja su įstatymų leidėjais ir nori įrašyti kažkokį varžybų skaičių į ĮSTATYMĄ. Tai yra tiesiogiai sumažinti galimybę įsigyti ginklą piliečiams - arba dar kitaip vykdo antivalstybinę veiklą :!:

Istatymas ne ta vieta kur turi būt apibrėžiamas aktyvus klubo narys. Be to jūs ne vienintelis šaudymo sporto klubas. Kiekvienas sporto klubas įstatuose turi apsibrėžti kas jam yra aktyvus narys - čia yra vieta įrašyt 4,5,10 ar kiek norit varžybų.
Last edit: 16 Jul 2017 21:02 by šmėkla.
The following user(s) said Thank You: bonafide

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Jul 2017 20:49 #29108 by dariusdrag
Arvydai, aš esu federacijos narys, jeigu ką...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Jul 2017 20:22 - 16 Jul 2017 20:29 #29107 by ArvydasB

dariusdrag wrote: ...ir yra kiti- kuriems nieko įsigijimui iš federacijos nerekėjo, bet jie norejo tapti nariais, galbūt nelabai aktyviais, tačiau jiems norėjosi būti kartu su bendraminčiais, norėjosi dalyvauti diskusijose apie ginklus ir panašiai. Čia turiu galvoje trumpavamzdžių ginklų savininkus, kurie juosįsigijo savigynai be jokios federacijos pagalbos. Jūs irgi jais norite "atsikratyti" už nedalyvavimą varžybose?


Kaip federacija gali atsikratyti žmonėmis, kurie ginklus turi įsigyję nebūdami federacijos nariais ir jais nėra iki dabar?


polteris wrote: Ei ei zmones, gal baikime tas sovietinio mentaliteto apraiskas (no offence), visko tikrai nereikia spresti prievarta ir ipareigojimais... Tokiomis priemonemis manau tik atbaidyti galima potencialius narius bei varzybu dalyvius. Aktyvumo skatinimui puikiai pasitarnautu viesa reklama ir kazkokiu bonusu sistema. Sitoje organizacijoje yra tikrai gudriu zmoniu, kurie pilni visokiu ideju kurias igyvendinus gautume norima rezultata.


Pauliau, menkai sovietus pameni. Buvo toks DOSAAF (Wiki: (...) realios veiklos praktiškai nevyko, tik formaliai buvo renkamas nario mokestis (ženklai, klijuojami į specialią knygelę)). Antro dosaafo nesinori.
Mano galva, geriau būti organizacijai su 100 motyvuotų bei aktyvių narių, nei 500 su 450 mirusių sielų. Ramas jau paakcentavo, pridėsiu kiek skaičių iliustracijai: masiškiausiose 2017 m. III level 5.11 dalyvavo 57 LT regiono šauliai, Lithuania Open - 48 LT. Masiškiausios I level - 48. Išvažiuojančių į varžybas užsienyje - 10-15. Čia ne reklamos ir bonusų reikia, bet sąmoningumo, motyvacijos, klubinės sistemos ir suvokimo bei susitaikymo su faktu, kad šitam hobiui/sportui reikės skirti xxx eurų į mėnesį. Jei to nėra - potencialius kartą kitą galime ir nuvežame į varžybas, bet joks gudrus žmogus už šaulio šovinius ir startinius mokesčius nemokės.
Last edit: 16 Jul 2017 20:29 by ArvydasB.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz