Select your language

   |   +370 633 42242

H&K USP? Kas dar?

More
13 Jun 2012 17:31 #19606 by Prof. Sneipas
Kadangi mini gee nepaminėjo sporto, tai retiems pasivaržymams turėtų pakakti BlackHawke. Tik ne Serpa o Pasive retention. O nešiojimui tinka daugelis odinių dėklų skirtų GLOCK 19.
Esu skaitęs GLOCKistų atsiliepimų, kurie teigia, kad USP yra pirmas po GLOCK... Labiausiai barama vieta — HK nuleistukai. Sako gerokai prastesni nei GLOCK. Man palygint neteko.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Jun 2012 17:22 #19605 by Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Sunku parinkti sportini dekla, net nezinau koks jam tinka:) Daug kam ( ir man ) nepatogus detuves keitimas.
The following user(s) said Thank You: mini gee

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Jun 2012 16:55 #19604 by mini gee
Replied by mini gee on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Na taip, bet.. :)

Tiesiog buvo keista, kad apie jo labai mažai siūloma "čainikams", o kadangi toks esu per visą pilvą tai ir klausiu, kas su juo negerai :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Jun 2012 16:52 #19603 by Prof. Sneipas
Turiu USP compact. Man jis patinka. Bet jei šiandien pirkčiau, tai pasirinkimas būtų — P30. Dėl ergonomikos ir saugiklio. O mechanizmas tai praktiškai tas pats.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Jun 2012 16:47 #19602 by Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Gerai pagamintas, patikimas, grazus:) Jei gules seife ir tik kartais pasaudysi, tai kas per problemos?! :)
Nusipirk ginkla kuris gerai pagamintas, maloniai guli rankoje ir grazus akiai:) Jei nejieskai kazinkokios egzotikos tai paciupineti daug ka rasi ir Ginklu Fonde. Pasaudyt su nemazai kuo gali Suvio Akademijoje.
The following user(s) said Thank You: mini gee

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Jun 2012 16:47 #19601 by aeon
Replied by aeon on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
na jei kaip rasot pagrinde jis gules seife tai jokio skirtumo ka jus paimsit, patinka HK pirmyn

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz