Select your language

   |   +370 633 42242

Padekit! Naujas pirmas ginklas

More
14 Mar 2013 11:10 #21023 by Antonis
Ir pas mano PPS panasus veikimas :) As visumoje kalbu apie ginklo padarymo kokybe ir veikima. Atidarius matosi auksta medziagu ir pagaminimo kokybe, ne prastesne kaip Glock, ir net Sig Sauer. Pastarojo kokybe tikrai labai vertinu. 226 turiu jau daugiau kaip 21 metus.
Jei tektu, ( ar teko ) kada panagrineti Colt ir net STI ir SVI , na del CZ manau klausymu nera kile, :) tai pamatytumete akivaizdu isdirbimo, medziagu, skirtuma.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Mar 2013 10:15 - 14 Mar 2013 11:45 #21021 by Lenciūgas
Neveju - neturiu tokių galių (ir poreikio) vaikyti žmones po saitus (paskui dar ne į tą nublūdys, o aš kaltas liksiu, kad kokią ten kūnišką meilę propaguoju).
Tiesiog, rodau kryptį, kur daugiau galima sužinoti apie IDPA gynybos meną.

Dėl kokybės ...
maniškio PPS'o spyna vienoj vietoj gana "kietai" santykiauja su rėmu, o kitoj vietoj - "liuftas" (nedašyla, kokį čia analogišką žodį "po litevsku" reikėtų parašyt) nemažas. Nuvažiavau į LGF'ą pasiguost, tai ekspertas (nežinau, reikia čia kabučių ar ne (na, nelabai jis man patinka, nors gal ir geras žmogus)) sako, kad taip ir turi būti, taip gamykloj konstrukciškai užmanyta, bo vamzdis trumpas. Padavė PPS'ą iš vitrinos - okurat! Tokio pat gerumo, kaip ir maniškis!
Nežinau, kaip ten gamykloj, bet įsitikinau, kad LGF'e - taip ir turi būt !
Na dar sulyginimui paėmiau iš vitrinos G26 : saulė šviečia tarp spynos ir rėmo, bet "liufto" nėr ir spyna lengviau persitraukia ir grįžta į vietą.
Tai va, o kaip pas Jumi ?
:whistle:
Last edit: 14 Mar 2013 11:45 by Lenciūgas.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Mar 2013 06:57 #21020 by Antonis
Tai ko jau veji zmones i kita saita ? :) Daug musu IPSC sauliu saudo ir IDPA. Mes gi cia diskutuojame net apie savaitgalio filmus :) Pastovi, su tradicijomis tema :) PPS ir IDPA nelabai naudojamas. Bet kasdieniniam nesiojimui nezinau malonesnio ginklo.
Del kokybes....Na kolega atleiskite, niekaip nesutinku kad PPS maziau kokybiskas uz Glocka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Mar 2013 23:18 - 13 Mar 2013 23:28 #21015 by Lenciūgas
Na PPS'as nė velnio ne lengvesnis už G17 ar tuo labiau G19. Aišku, jeigu prigrūdi pilnas dėtuves šovinių su sunkiom galvom, tai jo - tada glokai sunkesni. Bet gi nebūtina į dėtuves grūst tiek, kad net spyruoklės braškėtų - jei tuos pačius aštuonis, tai svoris panašus.
Aišku, PPS'as plonesnis ir labiau apmuilintas - čia nepasiginčysi.
Bet G17 ir G19, mano galva, kokybiškiau surinkti ir jų spynos slankioja nežiaukčiodamos. ;)
Na, ir jeigu žmogus, nori dar ir pasportuoti su tuo pačiu ginklu, tai PPS'as IPSC'ui gal nelabai ... :dry:
IDPA - turbūt, bet tuomet jau reikia į kitą tinklalapį :whistle:
Last edit: 13 Mar 2013 23:28 by Lenciūgas.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Mar 2013 21:57 #21010 by Tomukaz
As savigynai turiu Watlher PPS 9x19, pasidomek ir siuo zaislu. G17 ar 19, abu jie sunkus nesiojimuisi ir dideli lyginant su PPS, jis tikrai plonas, detuveje didziausioje 8 soviniai, pakanka tikrai, taiklus, is 50m mini metalus nuvercia saudykloje be didesniu problemu, jei pataikai :) :)

Taip kad siulau pasidometi, bent jau man - idealiausias, alternatyva grynai savigynai dar G26, jie kaip ir panasus sakykim nors man PPS geresnis.

G17 as nesiojausi, patikek, su detuve pilna, per peti kad ir taseje ar dekle prie dirzo - na tikrai yra ka nestis, tuo tarpu pasiemus PPS net nesitiki koks jis patogus, lengvas, aptakus, tikrai puikiai tinkantis ir i tase ir i vidini dekla kelniu net;

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Mar 2013 15:15 #20995 by RoyalDaddy
Ačiū už pagalbą. Aš iš Šiaulių. Daug bandyti nenoriu, galbūt vėliau, jeigu užsivesiu :lol: Šiaip ir aš už Glock19 esu. Telieka tik rankose palaikyti. Nu bet kai prisižiūriu aš tokių gražuolių kaip Tangfollio ir STI, taip ir norisi tokio (arba S&W 1911). Tačiau jie dideli ir pastoviam nešiojimuisi nemanau jog tiktų.
O gal palaikysiu koki HK P30 arba kitą ir žiauriai prilips. Na bet kuriuo atveju ačiū visiems.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz