Select your language

   |   +370 633 42242

Ginklo pasirinkimas naujokui

More
26 Sep 2008 11:46 #5242 by Magnus DUX
jei namu savyginai ir sportui- G17

jei namu savyginai, sportui ir dar neshiojimui- G19

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Sep 2008 12:09 #4835 by Maksas
gloka apsimoka pirkti ir dėl to, kad jį jei nebepatiks lengva parduoti. Čia tam atvejui jeigu neketi atšaudyti kelių pistoletų. Nor pasiulyčiau nuvažiuoti į šaudyklą kalnų parke (stadione). Ten turi nemažai pistoletų, išbandysi ir žinosi ko nori.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Sep 2008 19:43 #4833 by ramas123
Mano nuomone reikia atkreipti demesi i keleta svarbiu faktoriu:
1. PATOGUMAS- ginklas is esmes turi "prilipti" is karto paemus ji i rankas, tada ismoksi saudyti greiciau ir tai darysi taikliau.
2. PRIEDU PRIEINAMUMAS- kalbu apie tokius dalykus kaip taikikliai, detuves, spyruokles ir t.t., ypac jei naudosi pati ginkla sporto reikmems.
3. KONKURENCINGUMAS- sis faktorius svarbiausias jei ginkla naudosi sportui, nes sutik kai, detuvej pas tave telpa tik 15 soviniu, o visi aplinkui saudo su 18 soviniu detuvem konkuruoti bus sunkiau.
O visa kita ne taip svarbu, greitai, taikliai galima saudyti is visu ginklu, nepriklausomai nuo gamintojo, tik reikia daug treniruotis!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Sep 2008 19:18 #4831 by Antonis
lrs rašė:

Aciu uz mintis. Revolveriai kazkaip man nera prie sirdies :)
Is pat pradziu masciau apie Glock'us, bet Berreta tiesiog grazesnis ginklas (gal filmuose dazniau vaidenasi :-)
Man gal daugiau domintu ar su minetu modeliu neatrodyciau juokingai dalyvaudamas sitame sporte?

P.S. net nesitikiu, kad pirmas blynas bus neprideges (is asmenines patirties kituose hobiuose), bet nesinoretu l. smarkiai apsijuokti ...


As saudau su STI ir tikrai nesu GLOCK patriotas, nelimpa jis man.
Bet patariu- Pirk GLOCK 17 , galesi ir namus ginti ir varzybose dalyvauti, ir purvo jis nebijo, ir patikimas kaip greblys:)

Tango2 revolveristas- tai ir aisku ka jis siulys:woohoo:
Revolveris tai 19 amziaus egzotika:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Sep 2008 15:00 #4827 by lrs
Aciu uz mintis. Revolveriai kazkaip man nera prie sirdies :)
Is pat pradziu masciau apie Glock'us, bet Berreta tiesiog grazesnis ginklas (gal filmuose dazniau vaidenasi :-)
Man gal daugiau domintu ar su minetu modeliu neatrodyciau juokingai dalyvaudamas sitame sporte?

P.S. net nesitikiu, kad pirmas blynas bus neprideges (is asmenines patirties kituose hobiuose), bet nesinoretu l. smarkiai apsijuokti ...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Sep 2008 14:45 #4820 by Baubas
Tango2 rašė:

Alonas teisus tik is dalies. Namu apsaugai geriausiai tinka geras revolveris, nes sudejai sovinius ir penkis metus iki leidimo pratesimo gali guleti seife. Jokios spyruokles nesitampo. Del Beretta92. Turiu toki. Minusas - saugilkio vieta. Pliusai didelis, taiklus, daug atsarginiu detaliu (siuncia is Italijos be problemu), maza atatranka. Kazkada dukros klasiokai niskaulijo nuvaziuoti i saudykla. Buvo Glokas, Beretta92 ir keli revolveriai. Su Beretta naujokai susigyveno greiciausiai. Nereikia pamirsti, kad Beretta92 - tai armeiskas pestikas. Nebijo dulkiu ir purvo. Jeigu nori pabandyti - galiu paimti rytoj i varzybas.


na nezinau del ar Beretta ypac 92 ar nebijo dulkiu ir purvo? Kiek teko girdet del poreikia svarai jis dar vadinamas miesteleno ginklu :) siaip daug gero apie ji girdejes taciau asmeniskai man nepatiko. Ginklas grazus, patikimas, bet saudyt su juo o butent su FS nepatiko. namu apsaugai revolveris gerai. Bet varzyboms... reiktu revolveristu paklaust.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz