Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

kokį ginklą, kokį kalibrą?

Detaliau
2010-11-19 14:15 #16530 nuo DefJam
Nr. 1: Glock;
Nr. 2: Heckler & Koch;
Nr. 3: Sig Sauer.

Tai mano subjektyvi nuomonė. Šių gamintojų ginklai, mano nuomone, daugiausia verti dėmesio.
Tema užrakinta.
Detaliau
2010-11-19 14:03 #16529 nuo Lunatic
kad ir kiek tau žmonių patartų ir ką besakytų, visi galu gale rodys pirštu į GLOK'Ą , o dėvėtą ar naują jaučia tau pačiam spręst.
Tema užrakinta.
Detaliau
2010-11-19 13:30 #16526 nuo Gytman
Sveiki,
su ginklais nesu naujokas (daugiau nei 10metų turiu lygiavamzdį medžioklei, Karo akademijoje iš labai daug ginklų teko pašaudyti, kur atsargos leitenantą gavau), tačiau pistoletuose jaučiuosi pakankamai žalias. Išsilaikiau savigynos egzaminą, trečiadienį (lapkričio 24 atsiimu egzamino pažymą, tą pačią dieną tikiuosi gauti leidimą įsigyjimui, nes tai ne pirmas turimas ginklas). Turint leidimą norėsis kuo greičiu jį ir realizuot.
Išleisti norėsiu 1000-2000Lt, bet nesinori, nei permokėti, nei pinigų į balą išmesti. Norisi ir kad ginklas išlaikytų savo vertę (kad už panašia sumą galėčiau parduoti, jei to reikės). Pvz man bunant policijoje atejo zmogelis, kuri nuteise uz avarija ir policininkai pasiule parduoti pistoleta. Na jis buvo pirkes nauja Makarova uz 1000, o parduos speju uz 400Lt... Atitinkamai jeigu as pirksiu uz 2000, noriu zinoti, kad parduosiu uz 1600-1800 lt reikalui esant.
Pirmiausia pasinagrinėjau kainas LGF, buvau nuvažiavęs pažiūrėti gyvai ir pačiupinėti, bet konkretaus pasirinkimo nepadariau. naršydamas internete užkliuvau už NPSA ir pamaniau, kad šiame forume gausiu naudingiausių patarimų. Nemažai pasiskaitinėjau Jūsų nuomones ir lyg susidariau įspūdį, kad taiklumo ir patikimumo prasme daugiausiai pliusų turi /bowdown Glock. Jeigu kalbant apie tai, kad kol kas nesportuoju, bet ir nespjaunu į tą mintį, lyg turėčiau krypti į Glock19.
Kalbant apie dėvėtų ginklų pasirinkimą, Glokų praktiškai nėra, o jei yra keli, tai kaina nedaug skiriasi nuo naujo (nebent nemoku įvertinti priedų kainos).
Kaip priešingybę galėčiau pateikti pvz Beretta 84 LGF labai gerai atrodanti (jokių nutrinimo požymių) kainuoja berods 1400, o nauja ~2700. Konkrečiai apie Beretta lyg nelabai geri atsiliepimai forume, bet konkretesnių argumentų nepastebėjau. Dar pasirinkimas yra Makarovu, CZ, Sig Saueriu, Wahlter. Makarovo nepirksiu, tie atpuola. O kaip Sig Sauer ar Wahlter?
Žodžiu patarkit kaip rinktis, ar pvz imti naują Glock19 už 2230 iš LGF ir nebandyt sutaupyt?
Jei kas pakviestų parodytų praktiškai ir patartų, skoloj nelikčiau /drinking
Tema užrakinta.
Detaliau
2010-01-20 17:00 #12912 nuo aeon
na uz tokia suma galima nebloga visai komplekta surinkti
cia daugiau reikia ziureti kas asmeniskai paciam patiktu (liptu prie rankos )
:) uz sia suma iseitu tokie sautuvelia kaip remington 700, tikka t3 , CZ varvint ,Howa 1500,
su kokiu leopold mark 4 arba panasia optika
Tema užrakinta.
Detaliau
2010-01-20 15:20 #12910 nuo vytasse
manau norėčiau,bent jau pradžiai sutilpti su viskuom,kas būtiniausia(ginklas,optika) iki 9000 Lt
Tema užrakinta.
Detaliau
2010-01-19 20:16 #12885 nuo mygun2big4u
mano nuomone i normalu ginkla lietuviskam snaipingui pakaktu iki 3000 Lt (naujam)
Tema užrakinta.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz