Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

ginklu valymas

Detaliau
2014-06-16 15:13 #23956 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic ginklu valymas
AR SU PAPRASTA VARYNE SEPETELE IR TEPALU NEBANDET?
KARTAIS ATSIRANDA APNASOS KURIOS DIDIS IR FORMA GALIMA APYBUDINTI "KAIP MUSES PRISIKO"
MAN JOS PASALINTI IPRASTAI REIKTU APIE 30-50 JUDESIU VARYNE VAMDZIO SEPETELE SU IPRASTU VALYMO TEPALU.
The following user(s) said Thank You: Andrius79

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-16 13:25 - 2014-06-16 13:35 #23955 nuo linasz
Replied by linasz on topic ginklu valymas
gal as ir klystu,gal ten ir svinas, nes matosi apnasos kietos, niekaip neissisveicia, bet gave Roblo matosi erozija, lyg baltos apnaseles, bet labai pavirsutiniskai. kazka ne taip darau ? ar tiesiog nereikia tiketis kad isvalysiu iki naujo vamdzdzio lygio. Kulkas naudoju magtech ir dabar paskutiniai 200 suviu alsa pro
Last edit: 2014-06-16 13:35 by linasz.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-16 12:09 #23953 nuo Kostia
Replied by Kostia on topic ginklu valymas
Del vario Jus klistot. Issoviau is savo dveju gloku ne viena desimti tukstanciu soviniu, bet vario vamzdije nemaciau.
Gali taip buti su svinu jeigu kulkos nedengtos.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-16 08:17 #23952 nuo linasz
Replied by linasz on topic ginklu valymas
pirma karta bandziau nuimti vari is vamzdzio, nepasiseke. Klausimas: su kuo uzkemsat vamzdi ? nes bandziau ir su izoliacija klijuoti - istirpde, su mediniu kaisciu uzkimsti - vistiek isgaravo skysti. Turiu nusipirkes Robla, labai lakus ir smarkiai garuoja... gal putos tuo atveju geresnis pasirinkimas ir nereikia vargti taip su uzkimsimu ? nes pripurskus vamzdi , po keliu valandu ten sausa buna

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 14:38 #23913 nuo Buonaventura
Replied by Buonaventura on topic ginklu valymas
Žinau, kad yra kelios nuomonės šiuo klausimu, bet man asmeniškai labiau argumentuota atrodo teigianti jog nuoatinis spyruoklės suspaudimas ilgainiui jai kenkia.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-06-08 14:09 - 2014-06-08 18:12 #23910 nuo pyfpafz
Replied by pyfpafz on topic ginklu valymas
Aš valau-tepu ginklus po kiekvieno naudojimo ir pravalau tepalo perteklių prieš kiekvieną naudojimą, bet aišku aš nešaudau tiek kiek čia esantys sportininkai.
Visiems savo ginklams (pirtoletams, lygiavamsdžiams ir karabinams) šiuo metu naudoju čia jau anksčiau minėtą BREAK FREE CLP, teko išbandyti laaabai daug, bet šis kolkas pats geriausias.
Peiliams naudoju EEZOX Premium Knife Care, jis yra food friendly ir kas man labai patinka sutepus juo ir po kiek laiko išvalius perteklių sutepimas lieka nes padengiama plėvele ir netraukiama į peilio spyną briudas.
Kolega naudoja EEZOX Gun Care savo ginklui tai sakė taip pat labai gerai, netraukia briudo, cituoju "net smėlis nelimpa".
Pastarąjį ruošiuosi užsisakyti pats pabandymui, jei jis bus toks kaip minėjo kolega tai manau perspjaus ir CLP.
Prikepimams ir nešvarumams atmirkyti naudoju seną gerą WD40 (tik ne tepimui), variui nuimti naudoju ROBLA.
Čia kažkieno jau minėtos FORRESTER putos bent jau man nepatiko.
Last edit: 2014-06-08 18:12 by pyfpafz.
The following user(s) said Thank You: Milner

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz