Select your language

   |   +370 633 42242

Dėl sub'ų

More
12 Oct 2009 18:21 #11603 by Aras
Replied by Aras on topic Ats:Dėl sub'ų
Man irgi sub-ai strigdavo, bet kai pradėjau kulkas tepti, nebuvo daugiau nė vieno atvejo......

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 Oct 2009 21:54 #11581 by paskas
Replied by paskas on topic Ats:Dėl sub'ų
Na taip, kaina ne krikščioniška.. S&B dar brangiau..

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 Oct 2009 21:28 #11580 by Harry Potter
Replied by Harry Potter on topic Ats:Dėl sub'ų
paskas rašė:

Sveiki,

Paskutines dvejas varžybas bandžiau šaudyti 147gr. FMC-FLAT Magtecho 9x19 sub'ais įsigytais LGF'e. Šaudosi minkštai, bet nemaloniai nustebino tai, kad apturėjau 4 strigimus (dėl buko galo strigo padavimas). Beto, šaudant nuo atramos iš 20m šaudykloj, jų sklaida man pasirodė didesnė lyginant su 124gr. FMC. Kur ir kokių gamintojų sub'ų patartumėt įsigyt ir pabandyt ? O gal iš vis neverta su jais prasidėt ?


Subai brangus, bet kad minksciau su jais shaudyti tai faktas. Siaip yra Sellier&Bellot subai bet jie ziauriai brangus.
Manau nebloga ideja pabandyti Vitalkos G. reloadus, ten svoris kaip subu, vamzdis tavo turetu juos ryti ir bus zenkliai geriau "cost effectiveness" prasme.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
11 Oct 2009 20:05 #11576 by paskas
Dėl sub'ų was created by paskas
Sveiki,

Paskutines dvejas varžybas bandžiau šaudyti 147gr. FMC-FLAT Magtecho 9x19 sub'ais įsigytais LGF'e. Šaudosi minkštai, bet nemaloniai nustebino tai, kad apturėjau 4 strigimus (dėl buko galo strigo padavimas). Beto, šaudant nuo atramos iš 20m šaudykloj, jų sklaida man pasirodė didesnė lyginant su 124gr. FMC. Kur ir kokių gamintojų sub'ų patartumėt įsigyt ir pabandyt ? O gal iš vis neverta su jais prasidėt ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz