Select your language

   |   +370 633 42242

Laikas keisti ginklus :)

More
01 Dec 2007 10:55 #1177 by Harry Potter
Liuks aparatas, tik kreiptuka reikia keisti verkiant, o siaip nuspaudimas nuostabus ir pats daiktas graziai atrodo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Nov 2007 21:14 #1176 by ramas123
Teko Panevezyje sita grozi ciupineti... Nu ka as galiu pasakyti-fantastikas daiktas, klasika su technologijom! Andriau - respect!!! As irgi tokio noriu :evil:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Nov 2007 21:11 #1175 by Antonis
bulletproof rašė:

Antonis rašė:
Nu blemba, man kol nieko nedarei,bent nuotraukoje, geriau atrodo:laugh: Matau tik kad mediena kazkokia ant rankenos uzdeta:unsure: Hammer tik matau geras uzdetas.
Gal sustok?B)


B) Mediena ne kazkokia o Wilson combat slim line gripai, hammeris EdBrown, kartu su juo bebro uodega, sear, disconector, main spring housingas su mag well, vamzdis, bushingas, grazinamoji spyruokle su buferiu, Wilsono ekstraktorius ir ezektorius . Zodziu is senojo liko tik spyna ir remas, plius dvi savaites darbo. Atsiprasau nezinau kaip kai kurios detales lietuviskai vadinasi.
O tu sakai sustok - negaliu. Tokio Colto niekur nenupirksi, tik pasigaminti gali. Osiaip tai puikiai zinau kad as beprotis, o vienas dalykas mane guodzia - PANASU, KAD AS TARP SAVU :laugh:[/quote]

Viskas ok:) As pats fanatas:)Grazus ginklas aisku, as cia siaip uz savo senojo SIGo kritika erzinuosi:)O EGW detaliu nededi?As sear spring ir sear EGW idejau labai fain dirba.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Nov 2007 20:36 #1174 by Alonas
Replied by Alonas on topic Ats:Laikas keisti ginklus :)
Bliamba, o kaip jie gyvai atrodo...
Nepatingejau nuvaziuoti i GF ir pasiziureti juos.
Single Stack Forewer !

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Nov 2007 17:46 #1172 by bulletproof
Antonis rašė:
Nu blemba, man kol nieko nedarei,bent nuotraukoje, geriau atrodo:laugh: Matau tik kad mediena kazkokia ant rankenos uzdeta:unsure: Hammer tik matau geras uzdetas.
Gal sustok?B)[/quote]

B) Mediena ne kazkokia o Wilson combat slim line gripai, hammeris EdBrown, kartu su juo bebro uodega, sear, disconector, main spring housingas su mag well, vamzdis, bushingas, grazinamoji spyruokle su buferiu, Wilsono ekstraktorius ir ezektorius . Atsiprasau nezinau kaip kai kurios detales lietuviskai vadinasi.
O tu sakai sustok - negaliu. Tokio Colto niekur nenupirksi. Osiaip tai puikiai zinau kad as beprotis, o vienas dalykas mane guodzia - PANASU, KAD AS TARP SAVU :laugh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Nov 2007 17:33 #1171 by amateur
Gal del tu jubiliejiniu Browningu ir neabejociau kad atsiras kupciu...
Bet kas kevin'iuka uz 5 shtukas pirks...tai cia jau idomu.
Dar idomu ka tie centukai prie keliu tukstanciu reiskia...kazkoks mazvaikiskumas

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz