Select your language

   |   +370 633 42242

Nekenciu Glock arba dauguma yra Glock'istai...

  • 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
19 Nov 2009 20:49 #12317 by
Drysciau daryti prielaida, Jus raunate ir gana stipriai.
Bet tai pagydoma :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Nov 2009 17:26 #12316 by Ramas
Galimi keli variantai-1-as-ginkla reikia reguliuoti.T.y.pasukti taikikli,jai jis atlieka tokia funkcija.2-as-duoti ginkla prisaudyti instruktoriui,kad isitikint ar jus pats "nenuraunate" suvio.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
19 Nov 2009 15:15 #12313 by Lunatic
Sveiki,
neseniai isigijau Glock 19, saudykloja saudant pastebejau, kad is 5-10 metru saudant (is toliau net nebandziau) kulkos pataiko apie gera sprindi ties 7-8 valandomis.
tai klausimas - ar nauji sie ginkai nebuna tikslaiai atreguliuoti ar cia man papuole kazkas nenokybisko ir kaip sia problema galiu isspresti, ka galite patarti.


nepykit jei ne cia patalpinau klausima...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
02 Nov 2009 19:58 #12012 by Aras
Jeigu rimtai, be jokių emocijų, tai aš galiu pasakyti, kad teoriškai ginklais domiuosi nuo to laiko, kai gavau pašaudyt iš pneumatinio, po to iš "malakaškės" ir labai gerai pataikiau, tai buvo dar prieš mūsų erą, po to buvo "Kalašas" ir "Makaras", visoki dujiniai, šratiniai, na ir dar krūva nesąmonių.... Pagal savo išsilavinimą ir profesinę patirtį aš išmanau fiziką (optiką, balistiką, mechaniką, termodinamiką, akustiką), aišku, ne tiek,kiek mokslininkas, bet gerokai daugiau, nei statistinis Lietuvos pilietis.
Tai va, kai po nesėkmingo pirmo bandymo (prieš 4 metus)nusipirkau Glock-17L, supratau, kad iš tikro aš turiu rankose šedevrą. Ir šaudžiau, ir čiupinėjau daugybę visokių ginklų - teko šaudyti net iš tikrų MP-40 ir MP-41,kas žino,(na,bet tai be į temą). Šedevras- ta prasme, kad lengvas, paprastas, absoliučiai nereiklus ir dar, kaip ne keista, taiklus....
Po to įsigijau kitą vamzdį su spyna, standartinio Glock-17, ir tas manęs nenuvylė....
o po to nusipirkau Glock - 30 - jis mane apstulbino - pataikymai iš statinės padėties - tiek iš 25, tiek iš 50m atstumo buvo net taiklesni nei su Glock -17
Glock- as ardosi taip paprastai, kad galiu užsimerkęs pilnai išardyt (sudėt užsimerkus sunkiau).
Kiti ginklai (klasikinio išpildymo) kelia pagarbą, malonu juos čiupinėt, grožėtis, šaudyt, bet Glock buvo ir liks darbinis arkliukas "ir į darbą ir į sodą". /04

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
02 Nov 2009 00:43 #12005 by bulletproof
eikit geriau treniruotis...




kam su kuo patinka...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
01 Nov 2009 22:51 #12003 by
Aciu moderatoriams uz kantrybe ir pakantuma, kad leido taip toli ir placiai interpretuoti sia tema. /06
Uzbaigiant ir reziumuojant: GLOCKas tikrai universalus ginklas, geras ir patikimas kaip tarnybinis ar saviginos ir tinkamas sportui. Taciau, jeigu tureti sportiniu ambiciju, tapti jeigu ne geriausiu, tai bent l. geru sios sporto sakos sauliu, kad pasiekti dar aukstesni lygi, mastyciau apie kita, daugiau i sporta orentuota ginkla. Manau juo butu lengviau pasiekti geresni rezultata. Bet iki to man kaip Lietuvos ekonomikai iki klestejimo /021
Visiems aciu ir sekmes! /04

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz