Select your language

   |   +370 633 42242

Rekomenduokite ginklą Standard divizionui

More
05 Apr 2007 12:45 #63 by giedriusb
O kaip Jums 34 atba 35 Glockas kas nors saude su juo.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Apr 2007 21:50 #53 by mygun2big4u
Dėl vamzdžio aukščio tai čia paprasta fizika - Archimedo dėsnis, kuo didesnis petys to didesnė jėga. Tai yra kuo aukščiau vamzdis virš rankos tuo stipriau atatranka verčia ginklą ir taip kelia vamzdžio priekį. Idealu būtų jei vamzdis būtų per rankenos vidurį, tada vamzdis vaikščiotų tik pirmyn atgal. Taigi kuo mažiau ginklas juda aukštyn žemyn tuo greičiau gali šaudyt.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
04 Apr 2007 20:08 #51 by
o va už šiuos atsakymus dėkui,aiškiai ir paprastai. tik dėl vamzdžio linijos aukšcio nelabai supratau. tipo, kuo žemiau, tuo stabilesnis saudant greitošauda?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Apr 2007 11:09 #50 by mygun2big4u
Manau tiesa slypi genialume, o genialumas paprastume.
Teko man būti Vokietijoje pas policijos specnazus SEK ir su jais kalbėtis. Vokietijoje policija ginkluota Valteriais, bet tik patruliai. Čia suprantama politika. Bet visi vookietijos SEK ginkluoti Gockais, visus SigSauerius ir Hecklerius jie padėjo į lentynas (nors turi iš anksčiau). Visa tai padarė atlikę testų programą.
Kažin kodėl SEK atsisakė vokiškų pistoletų ir pasirinko austrišką? O gi dėl didesnės greitošaudos ir taiklumo, kadangi vamzdis žemiau stovi, dėl šovinių dėtuvės talpos, dėl lgaamžiškumo ir priežiūros nereikėjimo, dėl nesulyginamo patikimumo ir paprastumo naudotis. Čia ne mano - jų žodžiai.
Nežiūrint to dar kartą pasakysiu - Glock nėra sportinis ginklas ir iš tikrųjų nelabai šiam sportui tinka, bet jis paperka visus savo dėtuvės talpa, patikimumu, ilgaamžiškumu, paprastumu ir palyginti žema kaina (pigesnis už CZ).

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
04 Apr 2007 10:34 #49 by bulletproof
Vuo, prisiminiau :woohoo: - gi yra ir sportiniai GLOCKAI. 34 ir 35 buvo kurti butent praktiniam saudymui. O pliusas G17 man bent jau akivaizdus, turejau ginkla kuriam neseniai sukako 12 metuku, galiu pasakyti kad man jis niekada nestrigo del jo pacio kaltes, niekas neluzo ir per daug nesusidevejo. Buvo strigimu kai pradejau su juo zaisti - lengvinti duziklio spyruokle, burti su soviniais. Zodziu pradziai G labai gerai, pasiimi saudai ir gaudai kaifa. Kas del P99 - nemalonus momentas tam kad padaryti - jei tuscia spragteleti ir i dekla- turi ideti tuscia apkaba, pas HK USP apkabos ismestukas vercia teisejus galvoti kad laikai pirsta ant nuleistuko, auksta vamzdzio linija ir t.t.

Parase: bulletproof, at: 2007-04-04 09:38

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
03 Apr 2007 23:20 #41 by
as jau kaip ir pabandes. mane labiau domina jo sportiniai privalumai.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz