Select your language

   |   +370 633 42242

Ketinu Pirkt Sportini dekla, Gal kas ka patartu?

More
07 Jan 2008 20:44 #1532 by Tomukaz
Aciu alonai uz patarimus, parasiau Salnai laiska, ziuresime ka jis pasiulys. Kazhka nuspresiu vistiek ir kazhka isigysiu nes jau nuo sekanciu varzybu norisi pradeti sezona rimtai B)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2008 09:33 #1528 by Alonas
Ghost'as turi begale tvirtinimo padeciu, viska gali pritaikyti pagal savo norus ir poreikius.
Pats saudau STI, bet ne tame esme. Sio modelio deklu principas visiems ginklams yra vienodas, skiriasi tik konkretaus ginklo fiksavimo mechanizmo geometrija. Paskambink Edmundui Salnai, jis berods prekiauja Ghost'ais Lietuvoje.
Na ir dar del dirzo. Jei nori kazkiek sutaupyti ir tau nebutina, kad ant jo puikiuotusi zinomo gamyntojo logotipas dar galeciau pasiulyti paseteirauti pas Erika Kaufmani is Rygos. Turiu jo gamybos dirza ir jo kokybe visiskai mane tenkina.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2008 08:24 #1527 by Tomukaz
Nu Alonai labai svarus tavo argumentai...tiesa kad jo ilgis turetu kelti siokiu tokiu minusu...

O ghost is kur pirkotes? Kiek jis turi tvirtinimo padeciu? Tris? O alonai,saudot Glocku? Kazkaip kiek pamenu tai ne glocku :) Gal glock kitoks tvirtinimas...

P.s. dekui uz nuroda!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Jan 2008 01:13 #1526 by Alonas
Na, man asmeniskai sitam dekla nepatinka:
1. Jo ilgis. Taip, jis yra universalus, tinka ir "gamybos skyriui" :laugh: ir, to paciu metu, Open'ui kur ginklai su ilgais vamzdziais. Bet, pvz., tas jo ilgis LABAI trukdo kai reikia lenktis i sona (ypac pritupus and desinio kelio):(
2. Ginklo fiksavimas. Kiek pamenu, fiksatorius ten turi tik dvieju padeciu galimybe. Arba ginklas uzrakintas arba ne. Pratimuose, kur reikia atlikineti "deklo testa" ar kur po signalo reikia dar kazkiek nubegti tai yra ziauriai nepatogu :( Va, pasiziurek i nuotrauka, matai kaip zmogus vargsta...



Na o jei vis delto nuspresi pirkti toki rinkini, pasiziurek dar cia: www.rescomp.co.za/speed_rigs.htm
Tai gamintojo puslapis, i Lietuva siuncia (pats uzsakinejau is ten, atejo per 2 sav.)

P.S. Naudoju Ghost's jau 3 metai ir ne kiek nesigailiu...
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Jan 2008 23:15 #1524 by ramas123
Taigi cia tas pats CR Speed.
Manau neisradinek nieko naujo ir imk CR Speed, neapsiriksi. Dirzai CR Speed patys geriausi be kalbu. Del deklo siulau dar paziureti Amadini, pats toki naudoju ir labai patenkintas, jis mazesnis ir kompaktiskesnis uz CR Speed, Glockas jame laikosi kuo puikiausiai, gali sokinteti su neuzrakintu deklu. Pauceriai detuvems brangoki, bet patys geriausi yra Guga Ribas, gali reguliuoti kaip nori.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Jan 2008 22:47 #1523 by Tomukaz
Aciu Alonai uz patarimus, Guga Ribas brangoki siek tiek, bet jei jau isigyti tai skaitau isigyti daikta gera, del to ir klausiu patarimu :)

O kuo tamstai sis Cr speed nepatogus kokiais momentais? Man patinka jame kad fiksuojasi vamzdzio priekis dekle apacioje, kazkodel taip man patikimiau nei tik skliautelio fiksavimas. Kaip suprantu pastarieji tik skliauta ir fiksuoja..

Dar rades esu toki, siuncia i lietuva ir panasiai, kiek pigiau,bet va deklas siek tiek kitoks. Kaip del pastarojo?


bb-enterprise.biz/item157234.ctlg
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz