Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Neiprastas detuves laikyklis

Detaliau
2008-01-15 15:48 #1658 nuo Alonas
Pakentek iki kovo, is IWA parodoje is Kirsho nusipirksi :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-15 09:36 #1651 nuo Artur
:laugh: Vaidas savame stiliuje - pasiimciau ir as, kad kas nors nupirktu..... :laugh:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-15 09:28 #1650 nuo mygun2big4u
Nu iš tikrųjų tai labai geras dalykas tuo atveju kai visos naudojamos dėtuvės turi gulėti ant stalo. Bent vieną tokį laikiklį reiktų būtinai turėti. Per Europos čempionatą visi labai daug gaišo laiko kol dėjosi dėtuves į dėklus. Vieną tokį pasiimčiau ir aš, jei kas nupirktų. Turėjau raumenyje, kad nupirkčiau :blush:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-14 22:50 #1647 nuo Dainius
Atkreipkite demesi, si laikykli reklamuoja pritvirtinta ant pilvo - o ne issono...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-14 13:47 #1637 nuo mygun2big4u
Pas mus, kai aš tarnavau tarybinėje kariuomenėje, buvo nuo radarų tokie du magnetai po 30 kg o gal ir daugiau. Jie buvo labai stiprūs. Ir netyčia juos ridendami atstumą per mažą išlaikė,. Magnetai sulipo ir jų niekas daukiau neišskyrė. Tai tokia buvo baisi pasaka. Tai norėjau pasakyti, kad ir čia jei bus per stiprus magnetas tai ar nereiks dviem rankom atplėšinėti dėtuvės nuo magneto. O dar blogiau, kai bėgsi pro metalinę konstrukciją tai gali prilipti ir sugaiši papildomas sekundes, kol atsiplėši :S

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2008-01-14 13:39 #1634 nuo ramas123
Man tai cia daugiau kaip koks reklaminis triukas atrodo. nu kiek tu gali sutaupyti laiko su siuo detuves laikikliu? Nu 0.5sek maximum, be to atsibos kol tu ja uzsidesi ar nusiimsi ir mobiliems telefonams bei kreditinems kortelems tavo taseje bus ramiaiu be jos :)
Be to cia ne naujas isradimas, kazkur skaiciau, kad tokiu detuviu laikikliu bandymai buvo ir pastebimu pranasumu nesuteike.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz