Select your language

   |   +370 633 42242

Grand Power

More
07 Mar 2014 22:35 - 07 Mar 2014 22:36 #23253 by Alonas
Replied by Alonas on topic Grand Power
Na gi, Antoni, nebuvo tada jokiu asmeniniu isizedimu, geriau prisimink kaip isteriskai abu juokemes is tos situacijos :)


Attachments:
Last edit: 07 Mar 2014 22:36 by Alonas.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Mar 2014 22:25 #23252 by Kostia
Replied by Kostia on topic Grand Power
Siuliciau Antoniui iteikti dar viena premija-literaturine.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Mar 2014 16:42 - 07 Mar 2014 16:58 #23251 by Antonis
Replied by Antonis on topic Grand Power
Tai nenupasakosi cia rastu visko kas man nutiko su STI per du-trys metus :dry: Tie nuotykiai man sugadino ne vienas varzybas Lietuvoje ir uzsienyje, kartais ir gana tolimame...
Prasidejo dar nuo SPS. Jie labai panasus su STI tik kitas gamintojas. Per Estonia Open luzo vamzdzio dalis. Paemiau kita , kolegos STI na pradejo hummer nelaikyti...
Kita sezona isitaisiau STI. Po keliu menesiu iskilo remas. Pakeiciau, pradejo saudyti automatiniu rezimu. Na tokiu rezimu saude gal pora sezonu karts nuo karto, visi skaniai pasijuokeme is to, na ypac as ;) Cia vienas kolega patare, padejo. Apie luzusius priekinius kryptukus net nekalbu, pakeiciau kelis, net pats Dowson susirupino kodel taip atsitinka, bet nesuprato kodel. As pats galiausiai susivokiau kodel taip atsitinka.
Eile sezonu nepaduodavo pilnai shovinio i vamzdi, keiciau keleta exstraktoriu, poliravau vamzdzio lizda, rampos kampa, na cia daug laiko praejo kol susivokiau.
Ne vienuose varzybose man bande ginkla reguliuoti ir taisyti zinomi pasaulio ginklininkai ir EU ir World Chempionatu prizininkai :D
Buvo problemu ir su detuvemis....Ir spyna skylo viena karta....
Na topas buvo kai per eilini Estonia Open suluzo nuleistuko apsaugos skliautelis, pasiskolinau is Alono STI, Alonas man ji dave, na sako "Antoni, nu tik nesulauzyk"
Pirmame steige is kart suluzo taikyklis, svarbiausia kad jo ten nebuvo net uzkabinti kur, plynas laukas !
Reikejo pamatyti Alono veida kai as jam parodziau ginkla....Prieme tai kaip asmenini izeidima :D
Tik gryzau i Lietuva, is kart prasidejo Lithuania Open. Pasiskolinau STI is Aleksandro.
Na savaime suprantama viename is pirmu stage ginklas luzo, si kart Barel link :(
Kaip bebutu keista bet Alonas man paskolino savo ginkla, gerbiu ji uz jo drasa ! :D
O siaip tai buvo dar ne vienas nuotykis, skolindavo man varzybu metu ir dedavo i ginkla savo STI detales ir Erikas ir estai, ir kaip minejau ne vienas garsus shaulys...

Visko cia nesuminesi, labai daug buvo visko, daug kas ir man prisimirso....Apie shoviniu nekoybishkuma jau butu dar viena tema.
Gerai tik kad visas luzusias detales gaudavau nemokamai is STI distributoriaus. Jei ka esu pirkes, tai tik del savo "eksperimentu" ginklu tobulinimo tematika :D
Finale neblogai ismokau taisyti reguliuoti ir diagnozuoti Colt sistemos ginklus, operatyviai shalinti nesklandumus pratimo metu.
Aisku ne as toks vienas susigaudau apie Colt Lietuvoje yra kas ir Vilniuje ir Klaipedoje uz mane ismano daugiau, bet jau kazka sugebu ir pats.
Luzo ir kitu sistemu mano naudoti ginklai, vienais metais esu gaves nominacija uz ginklu lauzyma ir pasiulyma testuoti ginklus :) Atsisakiau...
Gal be reikalo ? Galvoju gal tai butu buves mano pahaukimas :?
Last edit: 07 Mar 2014 16:58 by Antonis.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Mar 2014 16:33 - 07 Mar 2014 16:38 #23250 by Lehmen
Replied by Lehmen on topic Grand Power

bulletproof wrote: AR KAS KAM KĄ SULAUŽĖ - nu sitas tai geras. Kazkaip nepamenu tokiu faktu. Smulkių mėlynių tai buvo :D

Buvo, buvo ir rimtesniu, ir melyniu ir luzimu. Bet dabartiniame K100 nemazai ka pakeista, bent kai kurios silpnios vietos tikrai yra pasalintos.

PS Kaip pavyzdi - suluzosi nuleistuko skoba iki siol kaskur pas mane guli. Dabartiniame K100 isardymas visiskai kitoks, ir toks luzimas jau neimanomas.
Last edit: 07 Mar 2014 16:38 by Lehmen.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Mar 2014 15:42 - 07 Mar 2014 15:45 #23249 by Egis
Replied by Egis on topic Grand Power

bulletproof wrote: AR KAS KAM KĄ SULAUŽĖ - nu sitas tai geras. Kazkaip nepamenu tokiu faktu. Smulkių mėlynių tai buvo :D


Vienu varzybu, dvieju ginklu kryptuku luzimo istorija, juokinga ir linksma. Dar linksmesne kulkosvaidininko A istorija Estijoje :-D Jau tik tai prisiminus zandai skauda nuo sypsenos placios. Bet lai pats herojus ja papasakoja idant nebutu iskraipyta tiesa :-D
Last edit: 07 Mar 2014 15:45 by Egis.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
07 Mar 2014 15:37 #23248 by Kostia
Replied by Kostia on topic Grand Power
Cia labai idomi ir filmo(arba statistikos mokslo) verta istorija.
Turbut ja gales papasokiti pats Antonis.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz