Select your language

   |   +370 633 42242

Naujasis SigSauer

More
05 Feb 2008 06:38 #2178 by shamal
Replied by shamal on topic Ats:Naujasis SigSauer
beja del mercedes ir bmw galinio tilto pasirinkimo - visu automobiliu kuriu varikliu gamoje yra galingesnis nei 200 ag variklis varomas tiltas yra galinis arba abu....
su tam tikromis isimtimis-kaip mazda MPS golf GTI ir pan....nes padaryti toky patvaru priekiny tilta nelabai iseina, be to kyla dar didesnes stabilumo problemos ir visokie esp praktiskai neissijungineja pas tokius auto...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
03 Feb 2008 13:28 #2110 by mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Ats:Naujasis SigSauer
Na bet man būtų įdomu iš tikrųjų pamatyti gyvą tą Sig Sauer 1911, gal gi įdėjo kokio europietiškumo sigsauer.de/index.php?id=41&lang=en&tx_ttnews [tt_news]=73&tx_ttnews[backPid]=712&cHash=b6c865bf08

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
03 Feb 2008 12:37 #2098 by Antonis
Replied by Antonis on topic Ats:Naujasis SigSauer
mygun2big4u rašė:

Aš rašiau ne apie SigSauer strigimus, o apie spyruoklių ir kaiščių lūžinėjimą, kurie kainuoja tikrai ne nerealiai.


Kartoju:laugh: : nuo 1992 metu nesuluzo nei viena spyruokle nei kaistukas:) kaip naujos bangos zigai neisivaizduoju:unsure:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
03 Feb 2008 12:10 #2096 by mygun2big4u
Replied by mygun2big4u on topic Ats:Naujasis SigSauer
Aš rašiau ne apie SigSauer strigimus, o apie spyruoklių ir kaiščių lūžinėjimą, kurie kainuoja tikrai ne nerealiai.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
03 Feb 2008 08:15 #2094 by Antonis
Replied by Antonis on topic Ats:Naujasis SigSauer
mygun2big4u rašė:

:whistle: Manau Sigas eina ne tuo keliu. Kai visi stengiasi sunkinti rema del stabilumo tai sigas atvirksciai lengvina, visi zemina spynas ir nuleidzia vamzdi kuo zemiau kad mazesnis petys butu ir mazesnis vertimas tai sigas siuo klausimu nieko neveikia. SigSaueryje matau keturis esminius trukumus.
Labai brangus, luzta, labai aukstai vamzdis ir auksta spyna, del ko didesne atatranka. Isikande jie i ta 226 modeli ir niekaip negali nusileisti i zeme, kaip ir mersas ar bemsas su galiniu tiltu. Kisa elektronika suka galva kad uzpakalio nemetytu, kai visi seniai priekiu varomi ir nesuka del to galvos. Kazkada Sigas buvo kokybes etalonas, o dabar luzta dazniau nei kiti
Cia tik mano asmenine nuomone is teorijos ir praktikos


Kazko as tau Vaidai siandien priestarauju po biski:)
Mano ZIGZAUER 226 1992 metu gimimo,neluzta nesikerta,problema buvo tik kad atsileido pora kartu kryptukas,ir butent per varzybas:laugh:
Bet pabreziu: su standartine apkaba NEI VIENO KARTO NEUZSIKIRTO!
Del padarymo kokybes, irgi nera jokiu priekaistu ,labai viskas estetiskai ir kokybiskai padaryta,zodziu " vokiskas darbas":)
Del nauju zigu as be nuomones...bet kad daro is aliuminio,varzyboms nemanau kad gerai per lengvas...9X19 dar dar, bet 40 S&W nu nebus stabilus tai jau tikrai.

Del saudymo tai pilnai pritariu,spyna aukstai stabilumas neipatingas...:(

Zodziu- Standard divizione STI, Produkcion Glock 17. :) Na o Open gal Tangfolio?B)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
02 Feb 2008 23:41 #2090 by UNHEARD
Replied by UNHEARD on topic Ats:Naujasis SigSauer
prisidedamas prie nuomones galiu nukreipt i nuoroda
:laugh: nors Sig Sauer P232 tai gerasB)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz