Select your language

   |   +370 633 42242

Padėkit apsispręst Cz SP-01 ar Cz SP-01 Shadow?

More
06 Feb 2008 10:54 #2212 by bulletproof
Grazuolis. A idomu pas ji variklis hibridinis ar paprastas benzinas. Vedasi turbut paspaudus mygtuka ir tik tada kada pats pasiruoses.
O siaip tai padariau sau isvada - kaip graziai beatrodytu ir bebutu liaupsinamas, reikia pirma paciam paciupineti ir padaryti savo isvadas. Tik viena beda kad pas mus LT paciupineti normaliai gali tik pats nusipirkes, na o jei nepatiko tai tiesus kelias i skyreli "perku parduodu" :laugh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Feb 2008 09:11 #2210 by Harry Potter
Beje ir naujas Open 2007 Gold Custom Eric yra padengtas grazuolis, man jau labai nervai nelaiko, nors persiplesk:
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Feb 2008 09:09 #2209 by Harry Potter
Antonis rašė:

Harry Potter rašė:

Radvanas rašė:

O kaip CZ 75 TS Standartui?


Sauliau nedidelis pastebejimas del Tangfolio 40 S@W.
Kiek kalbejausi su uzsenieciais butent apie 40 S@W kalibra ,Tangfolio,jie nelabai graziai kalba, del 9x19 jokiu problemu,giria.Gal tas naujasis jau kitoks?
Bet vel,ar eksperimentuoti verta kai yra keli geri ginklai pritaikyti 40 S@W, ir laiko isbandyti?


Sakykim, jei man dabar lieptu rinktis, tarp Tanfoglio ir TS, as rinkciausi ta nauja Tanfo. Jis atsizvelus i Team Tanfoglio pastabas yra patobulintas, taigi manau turetu uzsikurt normaliai!
Ar apie sita abu snekam? :

Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
06 Feb 2008 06:02 #2208 by Antonis
Harry Potter rašė:

Radvanas rašė:

O kaip CZ 75 TS Standartui?


Turejau TS'a pries Bul'a, geras ginklas, bet kaip ir viskas turi trukumu. Man gal kiek per sunkus pasirode, bet cia asmeniskas jausmas, saugiklis man anatomiskai nepatogus. Siaip rekomenduoju, kaip gera kainos ir kokybes santyki, bet jei viena karta nori pinigus racionaliai investuot ir viena karta ilgam, tai siulyciau investuoti i koki 1911 ar 2011 sistemos SPS, STI, Bul M5, dabar naujas Tanfoglio atsirado Standartui, su lengvinta spyna. Siaip kainos ju gan geros, bet kaip ten ju tas naujas paukstis nezinau, tik zinau kad su senu bedu buvo gan daug.


Sauliau nedidelis pastebejimas del Tangfolio 40 S@W.
Kiek kalbejausi su uzsenieciais butent apie 40 S@W kalibra ,Tangfolio,jie nelabai graziai kalba, del 9x19 jokiu problemu,giria.Gal tas naujasis jau kitoks?
Bet vel,ar eksperimentuoti verta kai yra keli geri ginklai pritaikyti 40 S@W, ir laiko isbandyti?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Feb 2008 23:20 #2207 by Radvanas
Aciu uz patarima. Po revolverio man visi ginklai lengvi. LGF turi Tanfoglio Limited, bet 9 mm.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
05 Feb 2008 22:46 #2205 by Harry Potter
ramas123 rašė:

+1 labai paprastai viskas paaiskinta :)


:blush:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz