Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Išrinkime optiką graižtvui

Detaliau
2007-11-12 20:44 #975 nuo sauer
TO procka:
tarp kitko, pats gerai zinai, kad ir as su NF'u saudziau:P daba maza pertraukele, laukiu kito modelio:woohoo:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-12 20:41 #974 nuo sauer
TO procka:
na as tai turejau omeny is gerosios puses, na tipo visokie profanai - karo, policijos, specpadaliniu snaiperiai ir be abejones tie kas geriausi - BR shauliaiB)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-11 22:47 #962 nuo procka
sauer rašė:

be abejones ir S&B ir NF yra "geriausi is geriausiu" siai dienai. Na shmidtas uz NF daugiau turi medzioklei skirtu taikykliu, bent jau pagal europietiskus medziokles principus, o NF be abejones lyderis tarp visokio sportinio plauko sauliu:) galima kalbeti ir apie kitus optiniu taikykliu gamintojus, bet pvz Zeiss'as - esu labiausiai nusivyles siuo gamintoju, kadangi kazkada buves vienas is lyderiu, susigadino sau reputacija (ir kokybe):unsure: visdelto negalima kishti kinietishko mehanizmo i taikykli, kurio kaina 6000lt:angry:

TAI TU MANĘ PRISKIRI PRIE VISOKIO PLAUKO ŠAULIUB) -AŠ TAU PER SNAIPINGĄ PRIMINSIU:P

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-11 15:33 #952 nuo sauer
be abejones ir S&B ir NF yra "geriausi is geriausiu" siai dienai. Na shmidtas uz NF daugiau turi medzioklei skirtu taikykliu, bent jau pagal europietiskus medziokles principus, o NF be abejones lyderis tarp visokio sportinio plauko sauliu:) galima kalbeti ir apie kitus optiniu taikykliu gamintojus, bet pvz Zeiss'as - esu labiausiai nusivyles siuo gamintoju, kadangi kazkada buves vienas is lyderiu, susigadino sau reputacija (ir kokybe):unsure: visdelto negalima kishti kinietishko mehanizmo i taikykli, kurio kaina 6000lt:angry:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-11 01:51 #950 nuo procka
Taip SMIDTAS elitine optika,gal universalesne butų 4-16-50 sportui ir medžiokliai,bet ir jos turi minusu.Aliumininis korpusas-esant temperaturų skirtumams aliuminis plečiasi ir traukiasi o tai nera gerai.Toliau skale sumontuota (front focal plane arba first plane čia tas pats)čia kai didini vaizdas priarteja kryžius uždideja ir automatiškai užstoreja todel preciziniam tolimam šaudimui skale dengia per dideli taikinio plota ir šaulys negali tiksliai prisitaikyti.Aš naudoju sportui NIGHTFORCE NXS 5.5-22-56 , skale NP 1RR,graduota MOA,skales storis (max didinimas) 4mm ant 100m sumontuota (rear focal plain arba second plane)t.y.didinant vaizdas priarteja o skale išlieka tokia pat plona.Skale atitinka prie max. didinimo;11 kartų ir 5.5 t.y. pvz.prie max didinimo 4 MOA,prie 11 kartų 8 MOA, prie 5.5 karų 16 MOA.Plieninis korpusas.Skaidrumu nepriligsta SMIDTUI,bet iš 600m baltam lape skyles matau:) www.valdada.com/vn/ior/03?token=lNJtzjsgiFuJ6dkqFpFCEQr gerus atsiliepimus girdejau apie IORus

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2007-11-09 09:41 #946 nuo mygun2big4u
Na tai gal padiskutuojame apie optikas? Visi visokių turite, pasidalinkite jų trūkumais ir privalumais. Aš esu išbandęs nemažai optikų ir kolkas labiausiai vertinu Shmidt & Bender mod. 3–12x50PMII arba www.schmidtbender.com/scopes_policemarksman.shtml , o vertinu už tai, kad
1. įpatingai skaidri optika (prieblandoje matai geriau nei plika akimi),
2. pakankamas didinimas nuo 3 iki 12, dėl ko tinka ir medžioklei ir snaipingui (na gal tik virš 500 m jau reiktų didesnio artinimo)
3. labai patogus dalykas Mil Dot net ir tiems kas juo nemoka naudotis
4. ir kas svarbiausia, kad MilDot didėja ar mažėja vienodai su artinamu vaizdu. Tai reiškia, kad MilDot vienodai veikia esant bet kokiam didinimui.

Tuo tarpu kitose optikose ar vaizdas nepritrauktas ar pritrauktas MilDot visą laiką vienodo dydžio, o tai reiškia, kad gali naudotis tik kryžiaus centru.

Kai kryžius didėja ir mažėja kartu su vaizdu, tai optiką tampa labai patogu naudoti įvairiuose atsyumuose. Pvz. šautuvas prišaudytas ant 100 m kryžiaus centru ir žinai, kad apatiniu MilDot tašku eina į centrą ant 300 m. Tai reiškia, kad koks ddinimas bebūtų, galiu visada centru taikytis ant 100 m ir apatiniu taškeliu ant 300 m ir t.t..

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz