Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kur saudyti gyvenant Kaune?

Detaliau
2014-02-04 13:35 #23021 nuo Detomaso
jei esi desiniarankis tai manau jokio skyrtumo esminio nera, o gilzes, manau, i veida meta ne del ginklo, o del ginklo laikymo ypatumu - per laisvas riesas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-04 13:06 #23020 nuo Tomis
Replied by Tomis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
na man mp9 rankena patogesne pasirode, o glock netokia patogi, bet gal cia prirantama su laiku, nes tiek is vieno tiek is kito tik po 10 suviu padariau. Jei glock imsiu, tai cia dar vienas didelis klaustukas ar gen3 ar gen4, skaitinejuos tuos forumus ir kaip noretus gen4, bet baisu del jo patikimumo, skaiciau kad Gen4 kaikuriem saudant daznai gilzes ismeta i veido puse. Kiek suprantu naujuose spiruokles defektus pasalino tik neziau ar ejectoriu sutvarke ar kazkaip panasiai jis ten vadinasi, dar naujokas tai nezinau visu ginklo dalu pavadinimu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-04 12:25 #23018 nuo Detomaso
na su detaliu glock prieinamumu galiu buti bedu, nes defensai neleidzia ivezti detaliu glocko, o LGF turi... bet nevisada ir nevisai to ko reikia ;), siaip man labai smagus mp9, bet ivertinus likviduma, tiuningo galimybes manau kad Glock

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-04 10:50 - 2014-02-04 10:51 #23017 nuo giedriusb
Man patinka tiek vienas tiek kitas ginklas. Klausimas ir argumentas gali būti atsarginės detalės. Glock pigios ir lengvai prieinamos. S&W su dideliu klaustukų. Pasiteiraukite LGF. Nemanau, kad šie ginklai dažnai lūžta, bet laukti kokios nors spyruoklytes pusę metu, nelabai kas...
Last edit: 2014-02-04 10:51 by giedriusb.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-03 23:49 #23016 nuo Tomis
Replied by Tomis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Na ka buvau saudykloje, pasaudziau, ir dabar negaliu apsisprest koki pirkt ar G19 ar M&P 9. :unsure: Skaitinejaus uzsienio forumus, tai niekuo nepadejo man, tiek tas tiek tas geras variantas. Ka jus patartumet, noreciau tik su argumentais atsakymu, kodel labiau vertas demesio vienas ar kitas. :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2014-02-01 20:15 #22995 nuo gerutis
Replied by gerutis on topic Kur saudyti gyvenant Kaune?
Kadangi PPS grynai savigyninis, tai ir varžybose su juo dalyvavau IDPA, maniškis First Edition tai komplekte buvo viena dėtuvė 8 šov (girdėjau, kad kituose komplekte tokios nėra), antros 8 šov. dar nepirkau, bet manau, kad pirkinys gal net visam gyvenimui už šimtą su trupučiu LT ne tragedija, kai pvz. kurui kartais 250 lt savaitei. PPS nespragsi, bet aš ir nepratęs, mano IPSC CZ 75 TS irgi toks, nors jei jis ir spragsėtų, tai šoviniui neiššovus bet kokiu atveju pertraukčiau. Manau, kad jei jau šūvis neįvyko, tai naujas paduotas šovinys yra patikimiau. PPS nuleistukas jau vien konstrukciškai negali būt labai lengvas ir manau yra optimalus, be to, pastebėjau įdomų dalyką - mano CZ nuspaudimas tik 0,7 kg (gamyklinis, nieko nepielavau)ir per n metų prie tokio pripratau, bet šaudant su PPS nejaučiu diskomforto ir nors vamzdis labai trumpas, šūvio nei į ieną pusę nenutraukia, o darant pirmą šūvį su bet kokiu produkciniu, kažkodėl vis tiek nutraukia.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz