Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

LPŠSF klubines sistemos + -

Detaliau
2019-10-25 19:49 - 2019-10-25 19:50 #34861 nuo JuSko
Replied by JuSko on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Tai viskas ok, todėl tos sistemos ir neišrenkam eile metų, bet siūlyti gi niekas netrugdo, besuprantu tik vieno, kodėl neužtenka pasakyti argumentų ir tiek, aš asmeniškai nieko nesiūlau, bet mano komentaras naudojamas kaip argumentas už...
Last edit: 2019-10-25 19:50 by JuSko.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-25 19:43 #34860 nuo MKaz
Replied by MKaz on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Judita,
tai ka minejau anksciau, nera diskusijos. Ir jos nera eile metu. Yra: "REIKIA KLUBINES SISTEMOS" (diskusijos pabaiga).
Nei kas tai yra, nei kodel tai gerai, nieko.
Nuo pat pirmo Andrejaus kandidatavimo pranesimo yra eiles zmoniu argumentuoti pasisakymai ir pamastymai ta tema. Is priesingos puses nera visiskai nieko. Ir pasikartosiu dar karta taip yra eile metu (kaskart kai sita tema atsinaujina).
The following user(s) said Thank You: KUVALDA

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-25 19:29 #34859 nuo JuSko
Replied by JuSko on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Pirmiausia, tai siūlau konstruktyviai diskutuoti šia tema apie įvairias sitemas ir galimus variantus.

Antra Arvydai federacijos nariu esate TIK metus laiko, tai nuo kaikurių pasisakymų siūlyčiau susilaikyti, nes atrodo, kad esate neįsigilinęs išvis į veiklą, taip pat nesu Jūsų sutikusi varžybose, todėl dėl organizavimo taip pat neturite kompetensijos

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-25 18:19 - 2019-10-25 18:30 #34858 nuo KUVALDA
Labai teisingi pastebejimai Ramunai ir Mariau!

Prikabinu “print sreen’a” kodel kazkam reikia klubines federacijos.
Priedai:
Last edit: 2019-10-25 18:30 by KUVALDA.
The following user(s) said Thank You: MKaz

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-25 17:11 #34857 nuo MKaz
Replied by MKaz on topic LPŠSF klubines sistemos + -
Tai sakyciau diskusija pasibaige net neprasidejusi, nes eilini karta (o tai jau tesiasi ne vieni metai), klausimu labai daug, argumentuotu atsakymu lygiai 0 (nulis).

Man is tikruju liudna, kad eile metu, kaskart kai yra keliama "klubines sistemos" ideja, as visada uzduodu ta pati banalu klausima:
KAS BUS GERIAU EILINIAMS SPORTININKAMS? Kas butu geriau klubams priverstiniu budu visus "suvarius" manau labiau nei akivaizdu.
Einami atsakymai: visa europa taip daro (nedaro), laisve brangiai kainuoja, mes mokame mokescius uz savo klubo narius (bet nariai turbut pavedima padaro klubui)???
Tai techniniai dalykai, kurie visiskai nereiksmingi.
Eilinis kartas kai kazkiek nariu issako savo nuomone, pastebejimus, uzduoda normalius klausimus, tikimasi diskusijos IR? Ir nieko.
Argumentuotu atsakymu (is salininku puses) - 0 (nulis).
Toks ispudis susidaro, kad klubines sistemos salininkai, isvis nesupranta apie ka kalba, niekada normaliai nesidomejo, nei is principo veiklos niuansais, nei teisiniais aspektais,
kitaip tariant niekuo kas su tuo susije...
Kas man dar keisciau atrodo, kad tie patys zmones tuo metu kai buvo ruosiamas ginklu kontroles istatymas, pakankamai smarkiai pergyveno del savo verslu, ir pakeitimu itakos jiems.
Kai Federacijos atstovai sugebejo "prastumti" (ar nezinau kaip kitaip ivardinti), sportininku punkta, ir mums visiems pasidare ramiau, mes po keliu menesiu,
pareiskiam, kad gal davai vel pabandom Federacijos veikla perleist klubams (NORS ISTATYME PARASYTA SPORTININKAS- FEDERACIJOS NARYS, o ne "dukterines imones" - t.y klubo).
Egis labai gerai (mano nuomone) sudeliojo teisinius klausimus. Atsakymai (ar net pamastymai) i juos yra VEL - 0 (nulis).
Visumoje kaskart kai sitas klausimas keliamas yra vienintelis argumentas - REIKIA KLUBINES SISTEMOS. Cia argumentas?? cia ne argumentas, cia teiginys.
Ir koki klausima be uzduotum, atsakymas REIKIA KLUBINES SISTEMOS. Kitaip sakant zirniai i siena.
Federacijoje yra zmoniu, ir tarp klubines sistemos salininku, kurie yra verti didziausios pagarbos, nes jie yra tie, kurie KURE (tikra to zodzio prasme) IPSC
sporta Lietuvoje. Bet dabar atrodo, kad jie patys ta IPSC Lietuvoje nori ir sugriauti.

Man asmeniskai - vienodai (visiskai) , bus klubine sistema ar ne, mokesiu 2 ar 3 kartus didesni metini mokesti. Mane labiausiai neramina, kad zmones, kurie visiskai
nesupradami ka siulo (toks ispudis susidaro), nori keisti teisinius dalykus (del kuriu Federacijos esama valdzia padare nemaza darba), kurie gali turet neigiamos itakos kiekvienam sportinio ginklo turetojui.

Kaip Laurius rase: kasnors nutiks, skersai isilgai uzdaris. Tai vat, kai Lietuvoje susikurs belekiek klubu, kurie i kaire ir desine dalins rekomendacijas (o kas tai kontroliuos???) IR TADA KAI KASNORS NUTIKS,
nemanau, kad kasnors gilinsis, o pasibels tiesiai i Federacijos duris.
Reiktu biski grizt i realybe ir suprasti, kad tai ka mes sportuojame, nera nei sachmatai nei saskes, o yra LABAI jautrus, ir siai dienai visoje europoje einamas klausimas.
Sitame sporte esu 11 metu, ir aplinkybes susidariusios tokios, kad labai daznai tenka susidurti ir suprasti, koks yra (politinis) poziuris i IPSC sporta.
Isradinedami is naujo veikianti dvirati, ir teisiniais niuansais "tampydami liuta uz usu" patys sau kilpa maunames.

Nu cia biski su dramos elementais, bet manau supratote ka noriu pasakyti :)))

Marius
The following user(s) said Thank You: KUVALDA

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-25 17:05 - 2019-10-25 17:09 #34856 nuo ramas123
Keletas mano pastebejimu.
Dalyvauju IPSC veikloje jau daugiau negu 10m. Man labai keista skaityti, kad pastaruosius keleta metu nieko nevyksta. Kaip tik, man atrodo, per paskutinius 3-4m ivyko esmines permainos, kurios buvo salygotos "strukturos" sauliu isejimu ir paprastu sauliu atejimu i ipsc.lt veikla. Taip, keletas paskutiniu metu buvo sunkus, bet per paskutinius metus, mano nuomone, yra nuveikta labai daug ir rezultatas jau rodosi ir turetu augti su ateinancias metais. Tikrai noriu padekoti visiems tarybos nariams prisidejusiems prie situ permainu. Buvo smagu stebeti bendra ipsc.lt ir klubu darba organizuojant atviras dienas. Manau, kad nuo to islose ir federacija ir klubai.
Is kitos puses maciau kas ivyko kai buvo kiles nesusipratimas su reitingo lyderiais varzybu dalyvavimo apmokejime ar federacijos tarybos kai kuriu nariu pasiulyme daryti varzybas sestadieniais, kad galetu atvaziuoti daugiau stipresniu sauliu i musu regiona. Tie keli pavyzdziai man, asmeniskai, parode, kad klubai visada, visada paisys tik savo ameniniu-finansiniu interesu. O be to yra federacijos apie 300-400 laisvu nariu, kuriuos klubai butu neprosal pasidalinti ir tai, deja, pagrindinis interesas pakeisti esama struktura, kaip man atrodo.Sakau taip, nes visu esamu klubu nariai yra dabartineje taryboje ir jie gali balsuoti arbteikti savo pasiulymus. Be to, reikia suprasti, kad ipsc veikla klubuose sudaro tik viena is ju krypciu, todel naivu tiketis, kad ta ipsc.lt veikla bus labai svarbi ir pagrindine.
Labai gaila, kad nepavyks sudalyvauti si sestadieni suvaziavime ir isgirsti nauju kandidatu i prezidentus nuomoniu, kuriu, pagal aprasymus, gali buti daug, bet as pats noreciau kad butu evoliucija, o ne revoliucija.
Sekmes visiems!
Ramunas Binkevicius.
Last edit: 2019-10-25 17:09 by ramas123.
The following user(s) said Thank You: KUVALDA

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz