Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ginklo Europasas, Leidimas Sportui ir Savigynai.

Detaliau
2015-08-03 21:30 - 2015-08-03 21:32 #26238 nuo mygun2big4u
Siaulieciams paaiskinta bus.
Paskambink man antradieni (rytoj) man kai kas neaisku dar. 868751200 Vaidas
Last edit: 2015-08-03 21:32 by mygun2big4u.
The following user(s) said Thank You: mindekei

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-08-03 16:07 #26235 nuo mindekei

Shad0w parašė: O per www.epolicija.lt leidimo užsakinėti nebandei? Ten labiau automatizuota, tai mažiau vietos kažkieno asmeninėms interpretacijoms.
Juolabiau konkretaus ginklo pažymėjime neparašyta kokiams tikslui jis gali būti naudojamas, tai jeigu turi pvz du pistoletus, tai gi vieną gali naudoti savigynai, o kitą sportui, o leidimas vienas...


Aš kalbėjau apie paskirties pakeitimą GINKLUI. T.y. ji gali būti pagal įstatymus medžioklei, sportui, savigynai. Arba gali turėti bendrają paskirtį. netgi gali būti savininkui pvz. medžioklei, o naudotojui - sportui.

Mano leidime dabar jau yra sportui ir savigynai. Ta susitvarkiau su NPSA pazymejimu. O vat ginklo paskirtis susitvarkyti buvo bedu. Aš manau kad jie tiesiog nebuvo su tuo susidūrę, ir nenorėjo per daug ginčytis, dėl to ir siūlė arba taip arba taip, kaip mokėjo...

Aš dar pasinagrinėsiu Epolicijoje ar yra galimybė sport paskirtį užsidėti(papildomai prie savigynos paskirties).

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-08-03 16:02 #26234 nuo mindekei
Šiaulių. Kaip suprantu jie susidūrę yra daugiau su lygiavamzdžiais ir stendiniu šaudymu. Nes sakė, su sportiniais negalima užsienyje medžioti...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-08-03 15:47 #26233 nuo Shad0w
O per www.epolicija.lt leidimo užsakinėti nebandei? Ten labiau automatizuota, tai mažiau vietos kažkieno asmeninėms interpretacijoms.
Juolabiau konkretaus ginklo pažymėjime neparašyta kokiams tikslui jis gali būti naudojamas, tai jeigu turi pvz du pistoletus, tai gi vieną gali naudoti savigynai, o kitą sportui, o leidimas vienas...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-08-03 15:47 #26232 nuo mygun2big4u
Pareigūnas turėjo tik uždėti varnelę sistemoje, kad tas ginklas ir savigynai ir sportui, o ginklo leidimas lieka tas pats, laikyti ir nešioti (kitaip tariant savigynai).
Kuriame čia komisariate tokios problemos?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2015-08-03 11:09 #26230 nuo mindekei
žodžiu kiekviename kaime, savos taisykles.

Pareigūnas nesugebėjo pakeisti Ginklo paskirties į sportinę ir savigynos kartu.

Norėjo arba padaryti sportinę, ir kartu iš leidimo išbraukti leidimą nešiotis :)))) arba palikti taip kaip dabar.

kadangi buvau super užimtas, nusibodo ginčytis ir išlėkiau. Kai reiks europass, bandysiu kažkaip pratesti epopėją... Kaip supratau reiks kreiptis aukščiau, kad pagelbėtų provicijoje esantiems.

iš dalies viskas super kad kas liečia leidiimą ginklui ir t.t. tvarkytis yra paprasta. tačiau kai prasideda nestandartinės jiems situacijos, prasideda bairiai...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz