Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kaip apibrėžiama "ginklo laikymo vieta"?

Detaliau
2016-07-12 13:41 #27626 nuo Akela
Tiesiog parasyk prasyma, nurodyk kokie ginklai ten bus laikomi. Niekur nera apibriezta kiek laiko gali buti saugomi ginklai laikinojoje ginklo laikymo vietoje. Tiesiog kai tu pats grisi i nuolatine, visi ginklai turi gristi kartu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2016-07-12 10:33 #27625 nuo mindekei
Aktualu pasidarė.

Noriu įsirengti papildomą vietą saugiam laikymui ginklams, sakykime sodyboje. Kadangi daug laiko praleidžiu ne pagrindinėje ir registruotoje gyvenimo vietoje, noriu ginklus turėti prie savęs.

Kokie patarimai? Bandžiau tartis su Šiauliečiais dėl įsirengimo laikinos ginklo laikymo vietos sodyboje, bet jie traktuoja tai, kad laikinoji vieta skirta trumpam laikotarpiui, pvz kraustantis iš vienos vietos į kitą. Ir sakė pagal įstatymą neįmanoma kitaip susitvarkyti.

Ką manote?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-07-23 14:35 #15188 nuo vytasse
ačiū,kolega,manau,nieko kitko ir bebeliks,kaip tik panašiai ir elgtis...nes kol kas šiuo atžvilgiu tamsus miškas įstatymuose /awcrap /doh

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-07-22 12:44 #15173 nuo Stingas
Gaila, bet vienintelis būdas, mano nuomone, bus tiesiog eiti ir kakta sieną pramušinėt... aš turiu panašią dilemą, kai grįžtu pas tėvus. tėvas amžinai susirūpinęs, kas bus jei tarkim patikrins ar kažkas kažką - tai jam atsakiau, jog pagal įstatymą turi teisę laikyti ginklą dviejose vietose - seife ir prie savęs. kaip instruktorius per kursus juokavo, gali su juo kad ir miegoti, taisyklių nepažeisi :) manau pareigūnai supratingi tuo atžvilgiu - įsirenk seifą, pasidaryk (dėl savęs) saugias laikymo sąlygas ir tada mėgink organizuotis pažymą... bent toks būtų mano patarimas...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-07-22 08:32 #15168 nuo vytasse
Tai ,kaip aš savo proteliu suprantu /dunno ,teoriškai turėtų būti leidžiama.Bet ar tai neturi būti tada vis vien vienintelė saugojimo vieta,anuliuojant senąją... /awcrap

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-07-21 21:39 #15167 nuo amateur
Replied by amateur on topic Re:Kaip apibrėžiama
vytasse wrote:

Sveiki vyrai,norėjau atgaivinti šią temą,nes iškylo klausimas,ar įmanoma deklaruoti papildomą ginklo laikymo vietą?Nes mano pavyzdžiu realiai gyvenu skirtingose apskrityse,ir abiejose gyvenamosiose vietose išbūnu apytiksliai panašų laiko tarpą.
Todėl ir iškylo klausimas,ar nėra galimybės,nerizikuojant ginklų saugiu laikymu,bei nenusižengiant įstatymams deklaruoti antruoju adresu paralelinę ginklo laikymo vitą?
Ačiū


cituoju isakyma isleista 2003 05 12 V-265 dar tuometinio gen. komisaro Grigaraviciaus
VIII - 35.punktas
Jeigu yra aplinkybiu del kuriu laikyti ginkla gyvenamoje vietoje yra nesaugu, suderinus su teritorine policijos istaiga, ginkla galima laikyti kitose vietose, kuriose uztikrinamas ginklo saugumas ir ginklu negali pasinaudoti kiti asmenys. /rules1

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz