Select your language

   |   +370 633 42242

Colt Army 1860 (Pietta)

More
20 Aug 2009 16:14 #10426 by country
Replied by country on topic Ats:Colt Army 1860 (Pietta)
"Tombstone" G. P. Cosmatos, 1993 m.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Aug 2009 16:05 #10425 by Lugerjk
Replied by Lugerjk on topic Ats:Colt Army 1860 (Pietta)
Nemanau kad teisinga sakyti "nuo pilvo" pas kai kuriuos is musu viskas kas virs dirzo,- krutine :blush:
Teisingiau butu sakyti "hip shooting" ( saudymas nuo klubu) /023 Tango2 rašė:

Spalio 10 d. planuojame padaryti dumininku varzybas. Noreciau, kad vienas is pratimu butu saudymas i musu IPSC metric taikini "nuo pilvo". Atstumas 5 m., revolveryje 6 uztaisai. Pyp....ir telaimi greiciausias ir taikliausias...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Aug 2009 15:14 #10424 by Harry Potter
country rašė:

Mane labai domina vienas "techninis" klausimas: kodel per varzybas, atliekant pirma suvi, kai ginklas yra dekle, leidziama ranka laikyti ant ginklo rankenos? Gal del saugumo? Juk staigiai sugriebti ginkla irgi menas!


Ne laikyti rankenos, o laikyti ranka prie jos.
Ko gero, tai "laukiniu vakaru" laiku dueliu palikimas, nes kuomet oponentas darydavo judesi ginklui istraukti, tai buvo signalas pradeti dueli. Kitas variantas buvo zmogus duodantis sutarta signala arba miesteliu kur budavo valandas mushantis laikrodis, kai skambesys sutarta valanda ir duodavo starta. Filme Greitas ir negyvas ("Quick and Dead") visa tai parodoma remiantis istoriniais faktais.
Mano viena megiamiausiau Westernu dvikovu:

Neveltui mano praeitam darbe mano pravarde buvo kaubojus :)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Aug 2009 14:24 #10423 by country
Replied by country on topic Ats:Colt Army 1860 (Pietta)
Mane labai domina vienas "techninis" klausimas: kodel per varzybas, atliekant pirma suvi, kai ginklas yra dekle, leidziama ranka laikyti ant ginklo rankenos? Gal del saugumo? Juk staigiai sugriebti ginkla irgi menas!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Aug 2009 12:56 #10420 by Tango2
Replied by Tango2 on topic Ats:Colt Army 1860 (Pietta)
Spalio 10 d. planuojame padaryti dumininku varzybas. Noreciau, kad vienas is pratimu butu saudymas i musu IPSC metric taikini "nuo pilvo". Atstumas 5 m., revolveryje 6 uztaisai. Pyp....ir telaimi greiciausias ir taikliausias...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
20 Aug 2009 10:10 #10419 by country
Replied by country on topic Ats:Colt Army 1860 (Pietta)
Aciu! Viena is siu filmuku esu mates, bet ispudi palieka, kaip ir pirma karta!
O tas mano minetas autoritetas (nepamenu jo pavardes, bet rusu k. buvo isleista jo knyga "Velikolepnaja semiorka i drugie") kazin ar pats yra saulys, gal daugiau istorikas. Jo knyga citavo ir kiti autoriai - va ir tikek autoritetais...

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz