Select your language

   |   +370 633 42242

Country, buvau prisedes prie tavo exNagano

More
09 Sep 2009 09:21 #10911 by RoKs
Harry Potter rašė:

t.s rašė:

Prasta nuotrauka reiskia. Nujuodintas visas, pavirtas buvo vonelej. Ko gero papoliruot reikia.


Labai geras juodintojas parsiduoda "Survival". Blue Wonder vadinasi. Jis praktiskai yra kaip gamyklinis, tik reikia viska daryt paciam. Cia apie tai ka as kalbu:

REKOMENDUOJU!!!


Esu bandęs Blue Wonder juodintoją - tikrai geras!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 Sep 2009 07:48 #10910 by Harry Potter
t.s rašė:

Prasta nuotrauka reiskia. Nujuodintas visas, pavirtas buvo vonelej. Ko gero papoliruot reikia.


Labai geras juodintojas parsiduoda "Survival". Blue Wonder vadinasi. Jis praktiskai yra kaip gamyklinis, tik reikia viska daryt paciam. Cia apie tai ka as kalbu:

REKOMENDUOJU!!!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
09 Sep 2009 07:41 #10909 by country
Gal tikrai dar poliruoti reiketu, bet... ar nebus gaila paskui is jo saudyti?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Sep 2009 10:44 #10890 by t.s
Prasta nuotrauka reiskia. Nujuodintas visas, pavirtas buvo vonelej. Ko gero papoliruot reikia.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Sep 2009 10:34 #10889 by country
Gerai padirbeta! Jei dar pavyktu "pajuodinti" visas apsitrynusias metalines dalis - butu tikras muziejinis eksponatas! Jeigu issaugosi, anukai tures kuom didziuotis!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
08 Sep 2009 08:26 #10887 by Harry Potter
Abnormis rašė:

Čia šaulių forumas, tema "Mano žaisliukas", žmogus savo ginklą nufotografavo, o jūs - balvonas, sovietinė simbolika. Baikit, vyručiai, žiūrėkit į esmę. Kas antras iš mūsų turim PM su penkiakampe žvaigžde/017 , tai ką dabar, barstytis galvą pelenais/029 ?! O gal eiti pas Harry Potter pasiduoti dėl šventos ramybės, kad baudom apkrautų/06 ? Bet ir jį abejonės drasko:"Kaip čia dabar daryt? Įdomu Vladimiras Iljyčius skaitosi kaip Sovietinės simbolikos veidas?" Taip, Harry Potteri, taip, be jokios abejonės, kad sovietinės :)


Kol kas pas mane su jumoro jausmu viskas gerai /030 Jei cia butu kile abejoniu, jau tas postas butu senai pashalintas. Relax... Valerijonas rules!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz