Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Nauja tema "Mano žaisliukas"

Detaliau
2022-12-18 13:50 #38159 nuo MKaz
Naujas žaislas kitiems metams :)
Grand Power Freya R15 .223
Priedai:
The following user(s) said Thank You: Detomaso

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-08-02 10:27 #29279 nuo giedriusb
Pavyzdys gal ir blogas... Bet yra kaip yra. Reikėtų naudoti Snap Cap, bet mačiau ginklų kuriais spragsėjo nenaudojant... Ir nieko... bent kol kas, net skiltuvas nebuvo keistas.
Gal ne tik spragsėjimas tai lemia, kad ginklas sulūžta kaip parodyta nuotraukoje...

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-08-02 09:48 #29278 nuo Dainius
Nustebinote mane savo pasisakimu gdr, tai labai blogas pavyzdys jauniems šaudymo sporto nariams. :-(
Treniruojantis šaudymo imitavimo būdu - spragsint, visada reikia naudoti tam skirtus šovinius tipo SnapCap. :-)
Užtaisius ginklą šaudymo imitavimui skirtais šoviniais ir spragsint, jus sumažinate ne tik skiltuvo (pin) galimybę lūžti dėl vienpusės apkrovos, bet ir apsaugote ginklo užrakto priekinę dalį į kurią šaudymo metu prisispaudžia tūtelės dugnelis ir absorbuoja (sušvelnina) skiltuvo smūgį iš užrakto vidaus.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-08-01 14:48 #29274 nuo giedriusb
Geras. Mačiau Glock kuriais spragsėjo ir spragsėjo pastaruosius 10 metų, ir visiškai nieko... Įdomu nuo ko čia priklauso...

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-07-31 19:35 - 2017-08-01 14:38 #29271 nuo compact
vakar pasragsejau, dar tai dabar turiu tokį vaizdelį. Šiandiena ginklų fonde pamatė ir tarstelejo:- nieko naujo... čia nesenai, iš vienos įstaigos 6 taip atrodandžius atvežė.
išvada:
1. spragsėti tik su SnapCap šoviniais.
2. perkant ginklą neapsiriboti tik Neužmušamuoju Glock. Jis nėrta toks geras kaip legenda apie jį byloja. Žiūrėti ar ginklas limpa tau prie rankos ir jei bus problemų, ar bus iš kur gauti atsarginių dalių. Pažiurėti video internete apie tą ginklą (reliable tests, review ir pan. )
Kiek galėjau šiandieną tiek iščiupinėjau ginklų ir apsistojau ties CZ P09. Patiko jis gyvatė jau foto žiūrint, o gyvą pamačius nenuvylė. Taigis pridavus i Policija Glock liks dalių.
Priedai:
Redaguota: 2017-08-01 14:38 - compact.

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

Detaliau
2017-04-27 20:14 #28749 nuo Crusader
Nežinau, gal man vaidenasi, bet pas jus ten sienelės storis apie 1-1,5 mm... Mano "Slovakiško" Glock jis yra apie 3 mm (kaip gavos pamatuoti)... Gali būti kad brokas...

Prašome Prisijungti arba sukurti paskyrą norėdami prisijungti prie pokalbio.

  • Negalima: sukurti naują temą.
  • Negalima: atsakyti.
  • Negalima: redaguoti savo pranešimą.
Moderatoriai: MKaz