Select your language

   |   +370 633 42242

Mano naujas Taurus 1911B

More
20 Mar 2008 11:59 #2936 by ramas123
nuoroda megejams pasiknaisioti bei patiuninguoti savo 1911: www.roderuscustom.tzo.com/Details2.htm#February

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2008 21:09 #2473 by mygun2big4u
Sveiki įstoję į darbščiųjų rankų burelį, aš irgi ten pat esu su savo tanfogliu ;)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Feb 2008 19:08 #2470 by Harry Potter
bulletproof rašė:
Niekaip nesuprantu, kam zmogui pirkti Taurusa ar Norinco ar dar kazka pigesni ir po to daryti is jo Wilson combata:dry: :)[/quote]

Double A = +1!

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Feb 2008 13:23 #2425 by aeon
Replied by aeon on topic Ats:Mano naujas Taurus 1911B
na ka su nekantrumu lauksiu sestadienio:) ziuriu musu jau visa komanda:woohoo: 1911 rulezzz:)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
15 Feb 2008 10:36 #2424 by bulletproof
Jei magvelas toks kaip ant mano colto tai jis keiciasi kartu su main spring hausingu. Hammeri skeleton (juodinta) turiu, bet itariu kad su taurusu ten biski reikalu gali buti, jei nepamirsiu paimsiu i panevezi.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
13 Feb 2008 20:08 #2406 by aeon
Replied by aeon on topic Ats:Mano naujas Taurus 1911B
labai idomu, as kaip tik ir pirkau si ginkla kad tureciau prie ko pasikrapstyt kaip sakant eksperimentams vasara galvoju paimti dar viena is nerudijancio plieno ir kokio nors rimtesnio gamintojo para ordonance ar sti kaip bebutu pas taurusa labai geras nuleistukas as juo suzavetas tiesiog taip kad i vidu lysti labai nesinori nebent pakeisti hammeri i skeleton tipo jis tiesiog man graziau atrodo na dar rankeneles is micartos wilson combat labai patiko na ir krastutiniu atveju dar gal magvelo reiketu :) del juodinimo tai nera problemu pas mane darbe tuo uzsijima meistrai

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz