Select your language

   |   +370 633 42242

SAIGA

More
15 Mar 2008 12:59 #2889 by bulletproof
Replied by bulletproof on topic Ats:SAIGA
Tame ir kampas kad tas pats.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • 's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
15 Mar 2008 09:45 #2883 by
Replied by on topic Ats:SAIGA
Kiek pastebejau tai ant siu nuotrauku netaspats ginklas,nes skiresi ju konstrukcijos pvz.kaip nuleistuko padetis.:huh:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Mar 2008 18:00 #2880 by Antonis
Replied by Antonis on topic Ats:SAIGA
bulletproof rašė:

Aisku kad noreciau, jau vaikysteje masineles ardydavau, tik nesurinkdavau atgal - vis detaliu likdavo :laugh:
O siaip tai tikrai idomu butu, su STI remu dar neteko reikalu tureti. Beje tu ir pats esi ardes tai turbut gali pasidalinti technikos naujovem. Siaip nemegstu vokieciu ginklininku, kazko tik su santechnikais susiduriau - gal del to kad pats vokisko kraujo. Butu fain jei Karlas pakeistu sia nuomone, nes jau paciam nefainai :blush:


Ok Andriau, po pirmu kartu praleistu varzybu galesim bendrom jiegom pasiziureti i STI vidu:) As vaikysteje-paauglysteje buvau neblogas laivu modelistas, ginklu irgi esu ardes ir sudejes, tik STI kazkaip mane baugino:unsure: Gal atsakomybe didele jauciau?
O del vokieciu ginklininku ir ginklu...Na man labai jie patinka ir labai juos gerbiu.
Gal del to kad manyje vokiskas kraujas dominuoja:laugh: ?

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Mar 2008 17:22 #2879 by bulletproof
Replied by bulletproof on topic Ats:SAIGA
Aisku kad noreciau, jau vaikysteje masineles ardydavau, tik nesurinkdavau atgal - vis detaliu likdavo :laugh:
O siaip tai tikrai idomu butu, su STI remu dar neteko reikalu tureti. Beje tu ir pats esi ardes tai turbut gali pasidalinti technikos naujovem. Siaip nemegstu vokieciu ginklininku, kazko tik su santechnikais susiduriau - gal del to kad pats vokisko kraujo. Butu fain jei Karlas pakeistu sia nuomone, nes jau paciam nefainai :blush:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Mar 2008 17:16 #2877 by Antonis
Replied by Antonis on topic Ats:SAIGA
Andriau o nenoretum STI pamesineti? :) Kad ir mano. Pasiziuretum kokia ten viduje tvarka, kokie pakeitimai Karlo padaryti.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
14 Mar 2008 15:56 #2873 by bulletproof
Replied by bulletproof on topic Ats:SAIGA
Ne, 223 rem. arba 5,6x45(NATO)

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz