Select your language

   |   +370 633 42242

Mano naujas zhaislas- airsoft Glockas

More
31 Dec 2008 10:28 #6794 by sfod
Marius rašė:

Nebesuprantu, gal mes jau staikbolistais patapome? Manau tiems klausimams yra ju tinklapis! O tokias temas as manau, reikia trinti, nesvarbu, kad tai reikia zmogui padeti.Jei as kystu tai prasom pasakyti del ko! Atsiprasau uz savo griezta pasisakima bet man nepatinka kai maiso raudona su balta.


Tema buvo, apie airsoft tinkamuma IPSC treniruotėms
ištrinti galima greit ir viską.
kelių sportinių judėjimų integravimasis suteikia daugiau naudos, nei pakenkia. Jau dabar žinau keletą airtsoft mėjėjų, kurie ketina stoti į LPŠSF. Tokie pasisakymai, kaip "eikite į savo forumą" tikrai nepuošia šios bendruomenės ir nekviečia prie jos prisijungti. Lietuva ne tokia didelė, kad galėtum žmones skirstyt į maišančius raudoną, ir maišančius baltą /020
nebent baisu dėl naujokų, kad nepajudintų panteono /027

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
31 Dec 2008 09:40 #6792 by mygun2big4u
Na lankai ir arbaletai ateityje nenusimato, tačiau airsoftas manau turi didelę ateitį dėl pigumo ir dėl to, kad nereikalingos specialios šaudyklos. Nors asmeniškai man airsoftas nėra labai patrauklus, kol kas, /027 bet kadangi IPSC atmaina teks pamėgti /04
Attachments:

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
31 Dec 2008 08:14 #6790 by amateur
Eileje laukia dar lankai, arbaletai, na... ir darts'ai /023

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
31 Dec 2008 00:41 #6789 by mygun2big4u
IPSC asamblejoje priimta nauja IPSC atmaina IPSC air. Nuo bus organizuojamos IPSC varžybos su airsoftiniais ginklais. Viskas vyks pagal tas pačias ipsc taisykles su tais paciais taikiniais. Taip kad nuo šiol airsoftas mums nebesvetimas /03

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Dec 2008 23:49 #6786 by Marius
Nebesuprantu, gal mes jau staikbolistais patapome? Manau tiems klausimams yra ju tinklapis! O tokias temas as manau, reikia trinti, nesvarbu, kad tai reikia zmogui padeti.Jei as kystu tai prasom pasakyti del ko! Atsiprasau uz savo griezta pasisakima bet man nepatinka kai maiso raudona su balta.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
30 Dec 2008 23:39 #6784 by sfod
Taip, gali užsakyti.
labai smagus variantas yra japoniškas Hi-capa, o dar smagiau, kai užsisakai papildomai aliumininė spyna su gražiais raižiniais ir STI logo.
gerai tinka pradiniam šaulio mokymui, apšilimui, traukimui. visiškai saugu kai naudoji akinius.
be to gali padaryti puikų įspūdį svečiams, supažindinti juos saugiai su ginklo valdymu.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz