Select your language

   |   +370 633 42242

na kagi naujas Glock 33

More
17 Apr 2009 17:41 #8773 by Harry Potter
Reagatorius rašė:

/04 na norejau turet galingiausia pistoletini kalibra.....del to pardaviau savo glock 19 ir paemiau sita.... bet tai atatrankos skirtumas ir garso zymiau nei zymus sakyciau.... na ir man kompaktiskumo reikejo .. tai esu daugiau nei patenkintas, tik kad sovinukas 1,26 ltl tai jau kiek ziauru ...


Sveikinu issprendus neegzistuojacia problema.
1. .357 Sig balistines charakteristikas gali pasiekti geras 9x19 +P+ sovinys, uz ta pacia kaina kaip ir 357 Sig. Tuo tarpu gali maloniai saudyt su neperkrautu 9x19, o kai reikia naudoti galingesni, kad ir ekspansyvini +P+ sovini.
2. Jei norejai galingiausio pistoletinio kalibro, tai praleidai pro akis dar egzotiskesni - 10 mm Auto - t.y. Glock 20 (pagal galia prilyginamas revolveriui) ir subkompaktas G29, su kuriuo meskas gali verst:)
3. .357 sig, nei sportui, nei medzioklei, gal galima rast panaudojimo nisha savigynoje, taciau visi jo baidosi del kainos, ne nasios tuteles ir per nelyg galingos atatrankos, su 9 mm kulka ir 10 mm tuta, kas realiai neturi prasmes, nes perduodama energija maza, o skvarbumas gan didelis, taigi ir savigynai sis sovinys toli grazu ne idealus. Jei sio pistoleto isigyjime ir slepiasi kokia nors gyli mintis, tai asmeniskai man ji visikai nesuprantama. Nieko asmenisko, svarbiausia, kad paciam patinka.

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Apr 2009 09:25 #8769 by Komandoras
na pasistengsiu nufilmuot ta suvi prietemoje ir ikelsiu, bet esme paciam suvio jausme ir atatrankoje, tas sovinys vistik vertas to 1.26 lt

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
17 Apr 2009 00:05 #8767 by Dainius
Replied by Dainius on topic Ats:na kagi naujas Glock 33
Na taip, dar geriau kai priesininkas vien nuo ispejamojo suvio bus apglusintas-apglumintas...:-O, bet ir paciam sauliui reiktu su asinemis vaikscioti...:-))

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Apr 2009 22:19 #8762 by Marius
Replied by Marius on topic Ats:na kagi naujas Glock 33
Dainiau as jus pataisysiu apglusinsi /023 /023 /023 dainius rašė:

Muset .357 Sig. sovinio garsas ir liepsna (prietemoje) is tokio trumpo vamzduko turetu buti o ho ho /017-/010
P.S. Jei nepataikysi, - tai nors apgluminsi... /023

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Apr 2009 21:36 #8760 by Dainius
Replied by Dainius on topic Ats:na kagi naujas Glock 33
Muset .357 Sig. sovinio garsas ir liepsna (prietemoje) is tokio trumpo vamzduko turetu buti o ho ho /017-/010
P.S. Jei nepataikysi, - tai nors apgluminsi... /023

Please Log in or Create an account to join the conversation.

More
16 Apr 2009 20:31 #8759 by Komandoras
na sportas tai man nelabai idomu, o savigynai labiau gal .45 tiktu bet sito sovinio dzauliai ir patogumas malonus... Seip buciau pirkes glock 30 , bet jis brangesnis ....

Please Log in or Create an account to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderators: MKaz