Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Gal patartumete ka isigyti?

Detaliau
2010-11-10 11:09 #16448 nuo Rolandas
password wrote:

Mano kukle nuomone saviginos ginklas turetu buti tokios pat arba paprastenes konstrukcijos (pvz isoriniu saugikliu atzvilgiu) , kaip jusu sporto ginklas. <...>
Manau, kad zmones saudantys per treniruotes pvz su 1911 arba CZ, sugebetu panaudoti <...> Glock ekstremalioje situacijoje.

/stars

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-10 05:15 #16446 nuo password
Laba diena!
Pirma karta leisiu sau isreksti savo nuomone sitame forume /smile . Pilnai sutinku su Harry del adrinalino poveikio, nes pats susiduriu su tuo vos ne kiekviena diena. Galvojant apie saviginos ginkla reikia butinai atkreipti i tai demesi. Neabejotinai situacija, kai sporto ir saviginos ginklas- tai tas pats daiktas yra ideali ir cia as dar karta pilnai sutinku su Harry. Bet tai ne visada imanoma. As saudau Shadow per treniruotes ir jis man labai patinka. Bet as neisivaizduoju savo sporto ginklo, kaip saviginos ginkla pastoviam nesiojimui. Manau, kad sauliai is Standart ir ypac Open divisiono mane karstai palaikytu /hi5 Mano kukle nuomone saviginos ginklas turetu buti tokios pat arba paprastenes konstrukcijos (pvz isoriniu saugikliu atzvilgiu) , kaip jusu sporto ginklas. Bet tai ne butinai turi buti tas pats ginklas. Svarbu, kad veiksmu motorika atitiktu tuo, ka jus darot per treniruotes. Manau, kad zmones saudantys per treniruotes pvz su 1911 arba CZ, sugebetu panaudoti 1911 compact frame arba Glock ekstremalioje situacijoje.
Visiems taikliu suviu /bangbang

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-09 19:00 #16444 nuo Rolandas
HP, aš eilinį kartą esu sužavėtas... /tiphat

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-09 17:23 #16443 nuo Harry Potter
/bowdown /gap

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-09 17:02 - 2010-11-09 19:59 #16442 nuo Alonas
Pasirasau po kiekvienu zodziu /thumbsup
Last edit: 2010-11-09 19:59 by Alonas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-09 14:08 #16438 nuo Harry Potter
As manau taip, kad pistoletas su kuriuo saudot ir treniruojates, turi buti jusu savyginos ir sporto ginklas. Juo mokat naudotis ir esat iprate prie laikymo, veikimo, taikikliu ir t.t.
Tiems kas nera girdejes, galiu papasakot, kad zmogaus elgesys kritineje situacijoje yra visiskai kitoks nei saudant ir pataikant i taikinius saudykloje ir i zmogu sauti nera tas pats toli grazu. Kai pulsas gerai pashoka, atsiranda tunelinis regejimas ir zmogus blaivai mastyt nustoja. Tie kas susiduria su tokiom situacijom, kaip kad ARO vyrai ir pan. Jie per ilga laika i tai reaguoja jau kitaip ir pulsas ju mazesnis dvigubai nei netreniruoto zmogaus.
Isigydami zaisla savo malonumui, jus dalinai save apribojat, kadangi susikloscius tokiai krizinei situacijai, jus net is krepshio, kishenes ar rankines, net nesugebesit to daikto issitraukt, nekalbant apie pasaudyma. Manau nereikia but zinovu ar forumu prisiskaityt. Uztenka vadovautis logika, blaiviu protu ir sveiku poziuriu i visa tai. Nes kai zmones skambina ir klausia manes kur isigyti Desert Eagle .50AE, tai aisku kad arba turi problemu su potencija, arba turi draugu kuriems megsta pasipuikuot seifo "gyventojais".
Idealiu ginklu nera, yra tai ka pasirenkame ar prie ko priprantame. Daugelis nepasimoko ant svetimu klaidu ir prisiperka visokio shudo, po to po metu kitu ishparduoda ir nusiperka ka nors tipo Glock, CZ ar reciau Sig.
Jau tiek cia prirasyta sitam forume, kad manau deretu pries pradedant rasyt i foruma ir klaust kazka, deretu pirma pasiskaityt jau nuvalkiotas temas.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz