Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Esu naujas nuo kokio nebrangaus ginklo pradėti?

Detaliau
2010-11-19 23:00 #16543 nuo Tomasas
Sako tt labai "sudrožti" jau būna, tai dėl to jo nerekomenduoji? Bet gi man labai kokybiško nereikia. O už 500lt. pm kažkaip nesinorėtu, galėčiau ant "gryno" ginklo išleisti nuo 1000 iki 2000lt ir aišku po to dar papildomai papildomos išlaidos.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-19 22:33 - 2010-11-19 22:34 #16542 nuo Lehmen
Iki 2000 is to ka isvardinot iseina tik mazas revolveris (aisku ne Smit&Wesson, bet koks nor Cekiskas ar Brasiliskas iseis) arba naudotas TT (jeigu rasit, ir aplamai as asmeniskai jo nepatarciau kaip pirma ginkla). Gal verta i PM geriau paziureti? Uz tokia kaina (iki 500 Lt) nieko geresnio pas mus nera.
Last edit: 2010-11-19 22:34 by Lehmen.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-11-19 22:17 #16540 nuo Tomasas
Sveiki,
jau seniai turiu leidimą tarnybiniam ginklui, bet galvoju išsilaikyti ir savigynai. Tik nelabai dar turėjau laiko domėtis, kaip ten ko reikia ir kaip viskas vyksta ir kiek kainuoja, gal kas trumpai, neišsamiai parašytu.
Bet dar vinas mane kamuojantis klausimas, kokį ginklą pradėti ieškotis. /dunno
Norėčiau ginklo nesinešiojimui savigynai, bet labiau namams /rolleyes apsaugoti(seife), bet ir kartais norėčiau su juo po darbo atsipalaidavimui šaudykloje pašaudyti.
Labiau domintu ne taiklumas bet pats šaudymo efektas, ta prasme ginklui nekeliu sportiniu reikalavimu.
Labai domina klasikiniai įžymūs senoviniai modeliai.
Aišku kokio noriu neįpirkčiau, bet gal kas atsirastu iki kokiu 2000lt. aišku geriau dar pigiau pradžiai.
Domina gal tokie kaip TT; browning fn; colt1911; dar gal Walther PPK, bet labiau galingesni domintu.
Dar revolveris gal koks.
Nedomina visokie mažo kal. margolin, ar cz, makarov, dar nepatinka šiuolaikiški glock ar panašūs.
Norėčiau išgirsti Jūsų nuomone.
Ačiū.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz