Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

H&K USP? Kas dar?

Detaliau
2012-06-17 22:15 - 2012-06-17 22:20 #19640 nuo Tankystas
Replied by Tankystas on topic Ats: H&K USP? Kas dar?

Antonis parašė: Sig Sauer 226 X Five Allround, Tangfolio Stock II,arba Limited pabandyk:)


Ką aš ir sakiau, wanna-be glock už trigubą kainą :D arba sportinės nesamonės. Pats tas SHTF. :D Grubiai tariant - žmogui reikalingas ginklas pasaulio pabaigai pasiruošti. O jūs siūlot tangfolijus.


Kaip taisyklė kiekvienai varnai jos varniukai gražiausi.
Bet FAKTAI yra faktai.

Kurio pistoleto milijonus kankinimo testų gali rasti youtubėj? Glock
Kuris pistoletas neturi išorinių saugiklių, kurie net ir geriausiems gali pakišti koją stresinėje situacijoje? Glock
Kuris pistoletas turi tradicinį dėtuvės išmetimą, o ne kažkokią a le "inovaciją" su kuria treniruotis papildomai reikia, ir paskui nemoki dėtuvės normaliuose pistoletuose instinktyviai pakeist? Glock
Kurio pistoleto vamzdžio resursas didžiausias? Glock
Kurio pistoleto atsarginės detalės pasidėti juodai dienai kainuoja tiek, kad perkant jas pas atstovą norisi palikti arbatpinigių, nes gaila žmonių išrašinėjančių krūvą popierių detalėms, kurios kainuoja kelis litus? Glock
Kurio pistoleto dėtuvės pigiausios ant LT? Glock
Kurio pistoleto nuspaudimas kiekvienu šūviu vienodas, dėl ko nepatyręs ar didžiai sujaudinęs šaulys nenuraus pirmo sunkaus šūvio arba sekančių lengvų? Glock

List goes on.
Taip kad pirkit jūs sportui kas jums "guli rankoje", kuo šaudo graufelis ar dar kažkas ten, bet jeigu norit parodyti universalesnį pistoletą aplamai ir geresnį pistoletą situacijoms be aptarnavimo - prašom faktus į priekį.


Kažkaip žiūriu sportininkai vis siūlo atvažiuoti, pašnekėti. Apie ką? Paklausyti kaip verkiat kad dėtuves į smėlį reikia mest ir paskui hai-endai nebešaudo? Nes aš net neabejoju, kad dėdė sportininkas su savo race-gunu apdės mane su mano varganu kasdien tampomu glocku daugumoje pratimų, ir paskui didžiai patenkintas savimi sakys va matai, mano fuflolio tai yra ginklas. Bet su golfu nevažiuoji gi į formulę 1 :D Kita vertus, su golfu važiuoji 15 000 tepalų nekeisdamas...
Pakutinį kartą kai bendravau su vienu didžiai gerbiamu CZ team nariu jis pats pripažino, kad "į karą" imtų Glocką. Kažin kodėl.
Last edit: 2012-06-17 22:20 by Tankystas.
The following user(s) said Thank You: junior

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-17 00:56 #19637 nuo mini gee
Replied by mini gee on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
O jei antrą punktą praplėstumei... :)

Bet panašu, kad glock it is... Teks dar pabandyti su savim susitarti...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-16 23:02 #19636 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Keletas pastebejimu diskusijai:
1. Kaip sako legendinis saulys Rob Leatham: jei ginklas tau tinka ir "limpa" tu su juo saudysi geriau.
2. Yra daug geru ginklu, bet vieni yra universalus, kiti skirti sportui, treti niekam tike, o ketvirti, kuriu daugiausia, turbut isvis neaisku kam aplamai jie pagaminti.
3. Jeigu planuoji sportuoti, tai ginklas cia yra pati pigiausia sio sporto dalis, nesvarbu kiek tu uz ji sumokejai pinigu.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-16 22:45 #19635 nuo Detomaso
Replied by Detomaso on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
tai as ir sakau - imk tai kas limpa, is patirties zinau kad nuo poreikio keiciasi ir ginklo modelis, tai imk kas tinka siandien tau... hk tai hk, as ir turiu hk tik ne usp o p30, esu labai patenkintas - du niuansai - taikiklis gamyklinis man nepatinka ir nuleistukas ilgas, bet minktas, pirma tureciau kita savaite pakeisti, prie antro pratinuosi... mano akimis usp per didelis... bet tai skonio reikalas...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-16 22:34 - 2012-06-16 22:36 #19634 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Sig Sauer 226 X Five Allround, Tangfolio Stock II,arba Limited pabandyk:)
Last edit: 2012-06-16 22:36 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-16 22:25 #19633 nuo mini gee
Replied by mini gee on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Detomaso - tai ne patarimai ką pirkti, aš neprašau man išrinkti ginklą, aš prašiau pakomentuoti ką man dar pabandyti. Kolkas nuomojuosi pistoletus tam, kad išsirinkti ir išsekau su patikimomis opcijomis. Todėl ir paklausiau nuomonės.

Tankystui: O treniruotis - kiek tik piniginė leis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz