Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

H&K USP? Kas dar?

Detaliau
2012-06-18 13:51 #19658 nuo Watermark
Replied by Watermark on topic Ats: H&K USP? Kas dar?

ramas123 parašė:

Watermark parašė: Matau pas kai kuriuos nuomonė apie kokį nors konkretų ginklą kaip pas lietuvaičius apie automobilius - yra tik VW, audi ir bmw, visa kita šlamštas. Bet esmė tame, kad dažniausiai jie nieko kito ir nebūna normaliai išbandę...

Visada diskusijose atsiranda ir ivairios egzotikos megejai, kuriems daugumos nuomone yra juokinga ir nieko verta, ir visi yra nieko nesuprantantys kvailiai.
Taip jau buna ir nieko cia nepakeisi :)


?
Pagal patį gaunasi netgi tas pat (mano nepaminėtas kaip vokiečių gamintojas) MB yra egzotika? Ar praktiškai bet kuris kitas Europos gamintojas yra egzotika? Be to niekas nieko čia kvailiais nelaiko, ypač nesuprantančiais. Šiuo metu šaudau su WPPQ, nors turiu ir Glock'ą. Kol kas pastebėjau tik vieną blogą PPQ savybę - nemėgsta Barnaul šovinių. Apie Tankysto paminėtą "nepatogų" dėtuvės išmetimą - man asmeniškai WPPQ ar HK kur kas patogesnis nei Glock. Tuo labiau, kad tai darydamas su "darbiniu" smiliumi automatiškai jį atitrauki nuo nuleistuko ir taip dingsta bet kokia prielaida taisyklių nusižengimui. Ir tam išmokti nereikėjo sugaišti daugiau laiko nei su Glock (kuo man jis labai nepatogus). WPPQ taip pat nėra išorinių saugiklių, be to nuleistuko "laisva" eiga kur kas trumpesnė nei Glock, ko pasekoje reikia mažiau judinti smiliu. Aš skaitau, kad čia yra šalutiniai kriterijai, kurie vieniems patogesni vienokie, kitiems kitokie. Dėl detalių, dėtuvių kainos nesiginčiju - sutinku. Apie vamzdžio resursus kalbėti anksti, bet manau, kad bandymuose irgi bus nemaži.
Ir aplamai - siūlyčiau ne "piršti" ginklą, o paprasčiausiai pavardinti blogas ir geras savybes, na o pirkėjas pats išsirinks...
The following user(s) said Thank You: GNN

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-18 12:23 - 2012-06-18 12:27 #19656 nuo Antonis
Replied by Antonis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Kai išrėžia tiesą į akis tai pagal tamstą vadinasi nesąmone? :D[/quote]

Mielas mano, cia ne tiesa isrezta i akis o zmogaus nuomone:)
Istrinti paprasiau moderatoriu nes diskutavimas tampa per daug emocionalus ir neisigilinama i argumentus:)
Kvieciau i saudykla ne gerbiama Tankysta , o forumo nari kuris ir pradejo sia tema.
Gerbiamas Tankyste, Na nesikuklinkite, atvykit i kokias varzybas. "Dedes", "seneliai", "mergaites",
ar "vaikai" shaudo ne tik Open. Tad pirmyn, pardykit savo klase su savo gloku produkcijoje. Beje, daug kas IPSC shaudo ir su Glock, niekas nepuls neigti kad tai puikus ginklas, tik jis ne vienintelis toks.
Del patikimumo: Chia ishverstata citata ish Jan Stevenson Anglijoje leidziamo zhurnalo Handgunner redaktoriaus. Oksfordo doktoranto, Tarptautines shaudymo federacijos sekretoriaus,( Delta Firearms Training Wing ) vyriausias shaudymo instruktorius.
Sig Sauer P226 vienintelis ishtvere 10 000 shuviu patikrinima. Buvo bandoma kartu dar keliu kompaniju ginklai.
Tiesa, Glock 17 neminimas shitame bandyme.
Esu kalbejesis su ne vienu pasaulyje garsiu IPSC shauliu ir ginklininkais apie Colt modifikaciju vamzdzio naudojimo resursa. Man minejo tokius skaicius kad 10 000 ar keliskart daugiau shuviu tai tikrai ne rodyklis:)
Last edit: 2012-06-18 12:27 by Antonis.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-18 12:19 #19655 nuo ramas123
Replied by ramas123 on topic Ats: H&K USP? Kas dar?

Watermark parašė: Matau pas kai kuriuos nuomonė apie kokį nors konkretų ginklą kaip pas lietuvaičius apie automobilius - yra tik VW, audi ir bmw, visa kita šlamštas. Bet esmė tame, kad dažniausiai jie nieko kito ir nebūna normaliai išbandę...

Visada diskusijose atsiranda ir ivairios egzotikos megejai, kuriems daugumos nuomone yra juokinga ir nieko verta, ir visi yra nieko nesuprantantys kvailiai.
Taip jau buna ir nieko cia nepakeisi :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-18 11:57 #19654 nuo Watermark
Replied by Watermark on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Matau pas kai kuriuos nuomonė apie kokį nors konkretų ginklą kaip pas lietuvaičius apie automobilius - yra tik VW, audi ir bmw, visa kita šlamštas. Bet esmė tame, kad dažniausiai jie nieko kito ir nebūna normaliai išbandę...
The following user(s) said Thank You: Antonis

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-18 00:53 - 2012-06-18 01:02 #19651 nuo DefJam
Replied by DefJam on topic Ats: H&K USP? Kas dar?

Detomaso parašė: laukiu nesulaukiu kol atsiras naujas ginklas kuris pakeis glocka - ir glockas bus atgyvena - kaip revolveriai, mp, tt, ppk, colt 1911, berreta 92 ir kiti praeityje dideli vaidmeni vaidine ginklai... manau tas laikas netoli ;)


Seniai čia apie kalašus tą patį šnekėjo... ;) palukėkim kokį šimtmetį - pamatysim.
Last edit: 2012-06-18 01:02 by DefJam.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2012-06-18 00:49 #19650 nuo Gravis
Replied by Gravis on topic Ats: H&K USP? Kas dar?
Ir vėl viskas susiveda į tą patį. Kiek daug naujų Gloko privalumų sužinojau. Anksčiau buvo tik vienas, kad jo nereik valyt ( o kojinių galima neskalbt :)). Nepamiršot apie ką tema?

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz