Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

HS XDM (Springfield)

Detaliau
2017-02-22 19:10 - 2017-02-22 19:22 #28416 nuo Swarcnygeris
Replied by Swarcnygeris on topic HS XDM (Springfield)
Sveiki, pamačiau XDM 5.25 Nikel paėmiau į delną...žinai toks jausmas kaip moters krūtį paimi ir užpildo visą ranką ir supranti, kad ji tavo...Lengvas ir plonesnis lyginant su glock 17 ir kaina plonesnė.
Viskas ok. Minusai XDM. Išsiardžiau.. Tokie grobai jau atrodo viršaus padas laikosi ant plastiko liūdna pasidarė....1 kulkos į vamzdį reikia užtraukti nuo galo, jei ne takelis ,nedabėga, iki galo tai pats didžiausias minusas tada nepritraukia, kitaip sakant jei bobiška ranka tada neįšaus jau buvo kolegoms. Dar ... būtent dėl to modelio kiek vargau su pilnu ir patogiu dėklu tai Marija šventoji... Tas gale pimpalas kam? Apsauga taip erzina...Rankenos plastikas lyginant glock ar walter, pigus atrodo, aišku padarė provėžas, bet kietas...Daviau ,profam, pašaudyti...Pasakė: įdomiai lengva atatranka, bet minusas didelis laikas nuo nuspaudimo iki 2 šūvio. Parodė...spaudžia gaiduka ,klikt , poto leidžia atgal vėl ,klick, silplnesnis..Dar vienas aspektas labai nemėgsta sausumo, kaip sena boba ją reikia pirmiausia sudrėkinti, o tik tada prišaudyti... VA TUOKES NAUJYNELES...Minusas sakė: jei dalyvausi varžybose ir matys, kad naujas ir nepatyręs leis... O kai pakelsi leveli neleis, nes nėra pripažintas dėl ilgesnio vamzdžio...Trumpai tariant jei esi pusiau sportininkas pusiau alkocholikas leis dalyvauti...
Last edit: 2017-02-22 19:22 by Swarcnygeris.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2017-01-18 14:45 #28301 nuo Alonas
Replied by Alonas on topic HS XDM (Springfield)
Gerbiamieji,

prašau šiame forume laikytis abipusios pagarbos taisyklių. Aiškinimasi kas už ką krutesnis siūlau perkelti į varžybas.
Jei toliau ižeidinėsite vienas kitą - abu gausite po baną :(
The following user(s) said Thank You: Milner

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2017-01-18 14:04 #28300 nuo Milner
Replied by Milner on topic HS XDM (Springfield)
Tu ryškiai neturi ką veikti, kaip pateisint savo siaurą mastymą subjektyviom replikom... Keistuolis...
O jei nori kad nusiraminciau, ateik ir apramink... Juk esi nelaido riteris... :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2017-01-18 13:56 #28299 nuo d.o
Replied by d.o on topic HS XDM (Springfield)

Milner parašė: Na kaži ar pats Donatas yra laikęs XDM compaktą rankoje...

Laikęs. Apie 4000 šūvių su juo, po to nusipirkau 5.25.

Milner parašė: O, ir kas pasakė, kad šaulys iššovė tik 100 šūvių į mėn???? Parašyta tik iš XDM kiek paleista..

Iš tavo ankstesnio posto:
„Turiu jau 9 mėn. Iššauta apie 1000 šov.“
„man jis pirmas ir neisivaizduoju kitokio“

Milner parašė: Tad manau tokį išsišokęlį kuris tik mėgsta pulti, kaip koks šuo nutrūkęs nuo grandinės, reikėtų baninti... :D kad neteršų eterio...

Matęs aš daug laido riterių, apsiramink.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2017-01-10 08:06 #28262 nuo Milner
Replied by Milner on topic HS XDM (Springfield)
Na kaži ar pats Donatas yra laikęs XDM compaktą rankoje... O, ir kas pasakė, kad šaulys iššovė tik 100 šūvių į mėn???? Parašyta tik iš XDM kiek paleista... Tad manau tokį išsišokęlį kuris tik mėgsta pulti, kaip koks šuo nutrūkęs nuo grandinės, reikėtų baninti... :D kad neteršų eterio...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2017-01-04 14:13 #28253 nuo d.o
Replied by d.o on topic HS XDM (Springfield)

Milner parašė: Sveiki,
paskaičius foruma, noriu ir aš keleta žodelių tarti dėl XDM 3.8 Compact. Turiu jau 9 mėn. Iššauta apie 1000 šov. Valgo viską, ir reloudus ir visus kitus. Strigimų nefiksuota. Kompaktinė versija pasiteisino savo universalumu, tačiau įsigijus daugiau 19 šov. dėtuvių iškilo problema kaip jas "apmauti" nes prailgintuvu dydžiai skirtingi. Šaudyti su skirtingom "išmierom" galima, bet jaučiasi nevienodumas rankoje ir nėra estetinio vaizdo. O Ebey ar kitur jų pirkti nėra.
Rankena net ir su keičiamomis juostelėmis nėra patogi. Forma neatitinka ergonomikos, o faktura per grubi.Stipriau suėmus jaučiasi nemaloniai isirėžiančios aštrios rankenos briaunos. XDM'o nuleistukas nera labai sexy, taikiklis paprastas ir toli gražu neprilygsta GLOCK, bet saugumo prasme XDM kone aukso viduriukas, net vizualiai galima pasakyti ginklo statusa... ar užtaisytas, ar šovinys lizde ir pan.
Kaina, išvaizda ir funkcionalumas tikrai puikūs, tačiau charakterio pistoletas neturi kaip ir GLOCK.Teko šaudyti iš daugelio ginklų (1911, CZ, Makarov, Beretta, Glock, HK, Browning, MAG, Zig S, ir kt.) ir mano subjektyvia nuomone geriausiai limpa CZ, HK modeliukai. Juose ergonomika man daug gersne, bet kaina labai nevilioja. Nors dabar supratau, kad šaudant intensyviau ant pistoleto nesutaupysi... nes per metus pistoleto kaina išeina per jo vamzdį į taikinius. Tad geriau pigesni šoviniai bet geras ginklas, tikrai neverta taupyti... Nesakau, kad XDM, kaip pirmas ginklas blogas... man jis pirmas ir neisivaizduoju kitokio... Bet vat norisi kažko su charakteriu ir kas nebūtų ekonominis variantas. Tad galvojantiems įsigyti XDM vien dėl to, kad jis pigus, tikrai nesiūlau. O dėkliuku pistoletui ir dėtuvėms pilnas internetas, tad bėdos tikrai nėra. Gal ateity pasirodysiu kokiose IPSC tipo varžybose, bet nemanau, kad 9cm ilgio vamzdukas ir paprastas taikiklis tam puikiai tiks norint geresniu rezultatu.
Dar XDM'e pasibaigus šoviniams ir idėjus naują dėtuvę nėra spynos gražinimo funkcijos (automatiškai užtaisant pistoletą).
Tai tiek.
Prašome nepeikti, nes tai mano asmeninė nuomonė ir savosios nuomonės man prašau per prievartą nebrukti... :)


Nemažai subjektyvių vertinimų suabsoliutini, ypač dėl rankenos patogumo ar vizualinių dalykų. Jei rankena įsirėžia į ranką, tai gal per stipriai spaudi?

Beje, manau, kad šaudant po 100 šovinių per mėnesį dar labai ilgai 9cm vamzdukas bus gerokai taiklesnis už patį šaulį. Žinoma, visi mes turim ir kitą bėdą - norisi vis dar ir dar ginklų, didesnių ir mažesnių :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz