Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Kokį AR-15?

Detaliau
2019-10-31 07:43 #34902 nuo giedriusb
Replied by giedriusb on topic Kokį AR-15?
Dar jeigu trumpai apie AR15 pasirinkimą. Pagalvok ko norėsi galutiniams rezultate. Nes jeigu viską paskaičiuoti tai JP gaunasi ne toks ir brangus variantas :) Ypač turint omenyje gamintojo reputaciją.
Kitus variantus aš rinkčiausi direct impigement sistemą. Dėl dalių prieinamumo ir dėl šaudymo kokybės (subjektyvus kriterijus). Žinoma su 16 vamzdžiu, nors gal ir 14 pakaktų.

JP
Daniele Defence
ADC
Savage
Sig Sauer M400 (nežinau ar kas parduoda LT ir aplinkui)
Mariaus Oberland (nors šito ginklo nesu bandęs)

Pradžioje pabandyk tos pačios kainų kategorijos skirtingų sistemų ginklus. Pamatysi kaip jie dirba ir bus lengviau pasirinkti. SU pistonu šiek tiek aukštesnis hanguard todėl paprastai šita dalis turi būti pritaikyta tam ginklui, arba kaip Tomui gali tekti padirbėti ir prisitaikyti pačiam :)

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-30 22:25 - 2019-10-30 22:32 #34900 nuo giedriusb
Replied by giedriusb on topic Kokį AR-15?
Šaudau su Thunderarmory AR 15 16.5 colių vamzdžiu, kol kas be optikos. Bet tai netrukdo šaudyti iki 350 metrų (ginklas leidžia). Ginklas veikia puikiai. Nesu tikras kiek konkrečiai paleista šūvių. Šiuo metu tikriausiai apie +10000.
Kodėl pasirinkau būtent šitą kompaniją? Labai paprasta. Paprastai, kad ir ką pirkčiau, vis tiek reikės kažką pritaikyti ir komplektuoti. Čia kartu su Mariumi sėdėjome ir kiekvieną dalį aptarėme. Gavosi variantas kuris man labai patinka, nes sudėti visi komponentai kokie norėjau, nieko nereikėjo keisti ir derinti. Tame tarpe ir reguliojamas gas block.
Ką norėčiau pasikeisti dabar po kažkur 3-4 metų. Pabandžiau keletą smagių nuleistukų, tuo metu man patarė pradžioje nedėti nieko crazy, pašaudyti ir pažiūrėti kas patiks ir ko noriu.
Bendrai dėl sistemų, man labiau patinka klasikinė sistema be stūmoklio. Man ji šiek tiek švelniau dirba. Ir tai labiausiai paplitusi sistema, jai jokių problemų gauti dalių. Tai, kad tai yra nepatikima sistema, kol kas to nepastebėjau :) negaliu deja pasigirti, kad dažnai valau ginklą :) Bet kol kas jis veikia be problemų... nebent pats jų prisidarau :) Bet čia privalumas turėti pardavėją kuris turi pakankamai dalių pas save. Kol kas manęs Thunderarmory nenuvylė. Paprašius visada ginklą peržiūri ir jeigu ką būnu pridaręs atitaiso atgal :) Pvz nusprendžiau pasitobulinti ginklą įsidėdamas kitą nuleistuką :D Tai tik nuvykęs į čempionatą supratau, kad ginklas automatina :) Teko viską sudėti atgal ką buvau išėmęs.
Tokie atsiliepimai apie Vytį.
Čia video:
Last edit: 2019-10-30 22:32 by giedriusb.
The following user(s) said Thank You: Skalikas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-30 12:08 #34899 nuo Detomaso
Replied by Detomaso on topic Kokį AR-15?
savo nuomone mėgstu sau pasilikti, turiu SigSauer 516, naudoju sportui ir treniruotėms, iš jo esu iššovęs gal 20000šūvių, šovinius naudojau visokius - barnaulo daug šaudžiau, dabar keli metai tik GGG, ginklą visada naudoju "Sausą", patepu tik besitrinančius paviršius... Niekada nesu turėjęs strigimo ir neiššovimo, čia atsakas į rekomendacijas, kad AR15 turi buti šlapias, be to pasaulio čempionate šaudančių amerikiečių JP irgi buvo sausi ir dirbo kaip laikrodukas, o štai danų buvo šlapi ir turėjo daug nemalonių strigimų. Taip pat ir vamzdžio ilgio, nesutinku su Andrium dėl "spjaudimosi" nes gerai subalansuotas, labai stabilus ir smagus (turiu 2 SigSauer 16" ir 10,5"), manau optimalus variantas yra 12"-14", bet ir su kitais ilgiais nemataų bėdų, bet aš ne apie tai...

mūsų klube Ar15 labai platus asortimentas: Vytis, Astra, SigSauer, ProArms, DanielDefense, Hekler&Koch, Colt ir t.t.
taigi daugumą asu išbandęs ir pažystu turėtojus. Mano šališka nuomonė ir pastebėjimai:
1. Jei turi kapeikų, naudosi sporte ir pamedžioti, nori gero sukomplektuoto rifle kad imi ir šaudai - Daniel Defense.
2. Hekler&Koch viskas su juo gerai, patikimas, aišku sunkesnis, bet jau stūmoklinis, galima drąsiai į karą imti, bet principe sunkiai pasiduoda patobulinimams, nes HK jį pagamino pagal save, mažai kas tinka nuo kitų AR15.
3. SigSauer 516, sunkus, patikimas, tas pats kaip ir su HK, bet pasiduoda patobulinimams, suderinamas su kitais AR15, reikalauja ir rankų darbo, nes pvz apsodų jam praktiškai nėra, dėl dujų kameros, bet jai vėl rinkčiausi, tai tikrai vėl SigSauer'į.
4. Astra lengvas, nebrangus ir tikrai neblogas pasirinkimas, gali puikiai šaudyti su gamykliniu, bet iš principo kompensatorių ir nuleistuką keiti ir turi varžybinį rifle.
5. ProArms yra HK ir SigSauer kopija su savo patobulinimais, kaip ir neblogas ginklas, bet prašosi meilės, nes čekai kad padaryti mažesnę savikaina pataupė ant taikikliu, furnitūros, nuleistuko mechanizmo, bet truputį suinvestavus, galima turėti nuostabų ginklą.
6. Vytis.... gali būti geras ginklas, jei pats žinai ko nori ir tau jį sukomplektuos pagal tavo norus... standartiniai... :(

iš tikro tai gali pirkti bet kurį, kuris tau arčiau širdies ir piniginės, o jei dar nežinai ar jo tau tikrai reikia, tai tada siūlyčiau PCC pasidairyti, pliusai tai turi ilgąjį ginklą 9x19, gali šaudyti pistoletinėse šaudyklose, varžybose.
The following user(s) said Thank You: Skalikas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-30 11:31 - 2019-10-30 11:36 #34898 nuo MKaz
Replied by MKaz on topic Kokį AR-15?
Oberland Arms OA15 (Vokietija). Simet su juo Lietuva laimejau. Uz mazdaug 2k euru gauni visiskai paruosta ginkla. Bendrai pats gamintojas laba gerai vertinamas Europoje.
www.oberlandarms.com
Last edit: 2019-10-30 11:36 by MKaz.
The following user(s) said Thank You: Skalikas

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-30 10:53 #34897 nuo Skalikas
Replied by Skalikas on topic Kokį AR-15?
> Amerikiečiai yra sudėlioję gamintojų reitingus
Kad tų reitingus yra n. Ir neretai tas pats marketingas, kaip ir bet kuriems produktams :) Bet aciū už hint'ą.

> thunderarmory.lt/?p=83
Dėkui. Skaityta ne kartą. Noriu realių atsiliepimų iš turinčių ar turėjusių apie konkrečius brandus. Koks pasiteisino, ko nerekomenduotų.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2019-10-29 15:35 #34893 nuo vox

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz