Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Ka manote apie SW MP9L

Detaliau
2009-01-28 10:48 #7199 nuo Sartas
Replied by Sartas on topic Ats:Ka manote apie SW MP9L
Abveras rašė:
...tai neišradinėk dviračio ir imk Gloką. Na išradinėt tikrai nieko nesiruošiu ir Glock'o patikimumu ir ilgaamžiškumu tikrai neabejoju, bet paprasčiausiai SW MP9 žymiai labiau prie prie rankos "limpa" ir tuo mane vilioja. Tuo labiau , kad kaip čia rašo patyrę šauliai-jeigu ginklas patogiai gula į ranką,tai ir taikliau šaudyt greičiau išmoksti...O aplamai AČIŪ visems už išsakytą savo nuomonę,kas man(o gal ir dar kam) tikrai buvo įdomu...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-26 20:21 #7182 nuo Leopoldas
As eksperimenta darau, ziuriu kada jis pasiduos ir prades striginet, gi daugelis savo Gloku irgi gan ilgai nevalo, bet kai perkopsiu 2000 soviniu, tai jau butinai isvalysiu /027
As savo MP paemiau, nes tuo metu pabrango Shadow, o G17 man i ranka nesatsigule or voskas, baisiai nepatogus jis man, nors pats kaip ginklas jis yra labai geras.
Zmogus teiraujasi apie ji, as jam atsakineju kaip yra, nes ko gero esu vienintelis saudantis is sito ginklo per varzybas, bent jau I levelio. Daugiau sauliu nemaciau su MP'eske.
O ginklo valymas yra kiekvieno asmeninis reikalas /020 Nori valo, nenori - nevalo, bet uz pasekmes pats save kaltins. Tarkim savo Makarova valau po kiekvieno pasaudymo, nors ir nedaug saudau, bet vistiek valau.
O teko skaityt amierikieciu nuomones, tai jie savo Gloku aplamai niekad nevalo nuo pat pirkimo, tik sutepa karts nuo karto.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-26 18:32 #7181 nuo Abnormis
Replied by Abnormis on topic Ats:Ka manote apie SW MP9L
SArtuiYra žmonių kuriems Glokai ir į juos panašūs pistoletai iš viso nepatinka, bet jeigu tu ne iš tų, tai neišradinėk dviračio ir imk Gloką. Sumokėsi pora šimtelių daugiau, bet ateityje galvos neskaudės.
LeopolduiO tu kodėl ginklo nevalai? Ir dar giriesi ant viso forumo, pavyzdį blogą naujokams rodai. :laugh:

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-26 12:18 #7171 nuo Leopoldas
Nu matyt kad zada, nes prisiveze dabar yra labai ir labai nemzai ju gaminiu. Papildomu detuviu, tiesa, turejo jau tada, kai atveze pirma partija. Detuves kaina buvo 75 Lt. O detaliu gaut sunkoka... Nes jie ju nenori siust, o nori kad tu ginkla siustum pagal garantini, bet kad nusisut tai cia nemaza problema...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-26 08:49 #7158 nuo Sartas
Replied by Sartas on topic Ats:Ka manote apie SW MP9L
Apie priedų ir komplektuojancių det. trukumą ir aš masčiau...Bet tikiuosi kad su laiku ši problema turėtų kažkiek išsispręsti,jeigu ši pirmoji S&W produkcijos partija LGF(iš kurios nelabai kas belikę) nebuvo atsitiktinė ir jeigu žadama ateityje bendrauti su šiuo gamintoju...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2009-01-23 18:03 #7114 nuo Leopoldas
Matai kaip yra, MP9 rankoj sedi fainai, biski su jo nueidimu reikia padirbeti, bet vat kad priedu jam (pvzdeklas), labai jau sunkiai rasi. Detuviu tai buvo LGF, as sau nusipirkau dar viena. O dekla teko siustys is JAV, ir tas tinka labiau IDPA, nei IPSC, laukiu kol pasirodys normalus deklas IPSC, i kuri galima butu ideti sita pistaleta. O ka dar? Atsaudziau jau gal apie 1500 soviniu, paciu ivairiausiu, jokiu problemu, jokiu kirtimusi, veikia patikimai. Nuo pirmo suvio nevalytas, tik buvo suteptas, kaip parodyta instrukcijoje :D Kas bus toliau - pagyvensim, pamatysim.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz