Pasirinkite savo kalbą

   |   +370 633 42242

Pasiulikit pigesni varianta naujokui !!!

Detaliau
2010-12-22 12:41 #16751 nuo Stingas
Na, mano pasiūlymas perskaičius temą būtų - nežinau kuriame mieste randiesi, bet jei vilnietis, būtinai nuvažiuok į šūvio akademiją - ten turėsi galimybę pačiupinėti ir pašaudyti populiaresniais ginklais (tiek čia minėtais glock, tiek cz shadow). Nuomos kainos nedidelės, amunicijos kaina irgi nėra grobuoniška, taigi būtų idealiausia pažintis su ginklais.

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-22 10:48 #16749 nuo password
Zynai kolega, as irgi ilgai cia klausinejau koks ginklas butu geresnis, kol nepradejau treniruotes
O kai pradejau, tai supratau, kad ginklas tai tik 1% rezultato, o kiti 99% priklauso nuo taves.
Man, kaip naujokui, kol kas geriau sekasi su Shadow, nei su Glock. Nuvaziuok i saudykla ir nuspresi del saves.
Tai linkiu tau (ir sau :) ) kantrybes ir taikliu suviu (su laiku :) ).

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-22 08:28 #16746 nuo Rolandas

Swarcnygeris parašė: Jei man nepatinka ''glock'' šeima ka man daryti? /tantrum šaudžiau iš glock 17 3k. su tokia bandura(orginali rankena) kaip ir visų /godnight . Išviso glock per didelė reklama yra skirta 'one action gun' pistoletui /no
Galiu pasakyti, kad ginklas man nepatiko /grandpa . Aišku sako reikia treniruotis, bet as žinau kas su makarov pm į 10 varo /reload
Koks kitas yra normalus ginklas????/wiseguy kokie kiti ginklai ima normalias vietas varžybuose?/perfect

Pabandyk dar kartą /gap

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-21 21:11 #16735 nuo ramas123

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-21 21:02 #16732 nuo mygun2big4u
Ramai nepradėk /pullhair pats žinai kad nieko idealaus nėra ir sutik kad originalus Glocko nuleistukas yra savotiškas. Aš gi nesakau kad Glock visiškai netinkamas arba kad CZ geresnis. Ši tema jau 1000 kartų išdiskutuota /surrender ir nesiruošiu vėl ginčytis. Man Glock patinka. Jei kolega pasakė kad jam Glock netinka tai kas lieka jam siūlyti? Ne Sfinksą gi gal? /gap

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

Detaliau
2010-12-21 20:53 #16731 nuo ramas123

mygun2big4u parašė: Glock nevisiškai idealus IPSC sportui

Labai idomi isvada, galima placiau...

Please Prisijungti or sukurti paskyrą to join the conversation.

  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to edit your message.
Moderatoriai: MKaz